jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mają Finał :)
0
uuuuuu
0
chyba sie umówili, że bramkarze skończą :)
0
no to koniec..
0
Ramos!
0
o fuck, Pique idzie
0
Zastanawia mnie, że DB wolał Martineza zamiast Villi. Dziwne posunięcie tym bardziej, że to Hiszpania cisnęła w dogrywce
0
Jak patrzę na zawodników na boisku to sam poczułem się zmęczony. Żal mi chłopaków.
0
Szarpał bym jak Reksio szynkę :)
0
szkoda Pique, to było coś a'la karny Ramosa :D
0
Hmm okiwać samego siebie o jest coś.
Dobrze, że trenerem nie jest Tito bo by dograł do 90 minuty :)
Oby Mata coś więcej pograł.
Mówiąc szczerze Italia jest dziś drużyną zdecydowanie lepszą i to ona powinna zagrać w finale.
0
hahahahahhaha Pedro........
0
Ramos robi więcej zagrożenia w ataku niż Pedro. Masakra..
0
W dzisiejszym meczu Pedro w pełni pokazuje swoją przydatność i prędkość. Świetnie podaje do tyłu. Nadaje się do Barcelony.
Ludzie otwórzcie oczy. Żyjcie teraźniejszością, a nie wspomnieniami
0
Pedro pokazuje jaka to z niego torpeda jak to opisany był w dzisiejszym artykule na naszej stronie.
Alba pokazuje, że na obronie to się średnio zna. Xavi błądzi z piłką jak dziecko we mgle.
Pique jeden szybszy balans i nie wie co się dzieje.
Obawiam się nowego sezonu..
0
Stary, co Ty bierzesz? Podziel się, też chce mieć takie wizje :D
0
Kwałek wymiata :)
0
no i? Mam już zacząć krzyczeć z radości?
Interesuje mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg
0
wczoraj było info, że 10mln. Niech się biorą teraz za innych najlepiej zarabiających CR7 itd to podreperują budżet. Wczoraj gdzieś czytałem, że również Mou podobne wałki robił.
0
kogo to obchodzi?
0
"Jeżeli zdaniem trenera zasługuje on na wyjściowy skład, to osobista sympatia nie jest tu czynnikiem decydującym, a raczej chodzi o pracę wykonywaną przez skrzydłowego."
Co do osobistych sympatii przypomnij sobie Keitę grającego więcej niż Yaya i jeszcze raz zastanów się nad tym co napisałeś. Sympatie są, niezależnie od klubu. A zawodnika o nazwisku Rasiak w Polskiej kadrze pamiętasz? Też grał za wyjątkowe umiejętności? Nie.
0
Zgadzam się z przedmówcami. Słownictwo autora bardzo bogate ale czyta się go ciężko i mało przyjemnie niejednokrotnie tracąc wątek.
Co do samego Pedro nie oceniamy go na podstawie ostatniego sezonu, a ostatnich 2 sezonów. Zamiast się dalej rozwijać on się po prostu cofnął. Nie zwalajmy winy na innych skoro winny jest sam Pedro. Niby szybki jak torpeda, a dogania go 90% obrońców w La Liga. Asyst też nie notuje zbyt wiele. Wiatr może robić każdy ale coś z tego musi wynikać.
Moim zdaniem powinniśmy go wypożyczyć/sprzedać z opcją pierwokupu i tyle. Przy tym co obecnie prezentuje nie nadaje się do pierwszego składu, a będzie blokował rozwój Tello.
0
Mają nowego trenera, kupują Isco i już mokro w majtkach. Cóż, poczekajmy aż się sezon zacznie. Już kiedy Mou przychodził słyszałem jak to LM wygrają 5 razy pod rząd :)
0
oo the special five się zjawił
0
No i kim jest ten wspaniały Varane. Real tracił gole z leszczami w końcówce sezonu i ze świetnym Ramosem jakoś nie dali rady?
Poczekajmy, dajmy mu szanse. Jeszcze nie zagrał meczu w naszym Klubie, a już sami specjaliści. Jakby Messiego oceniać po grze w reprezentacji kilka lat temu bo powinien odejść za darmo
0
Ludzie. On ma 21 lat. W jego wieku hormony szaleją. Jest na nim wielka presja. Fakt faktem, że non stop go faulują chociaż trzeba przyznać, że za bardzo prowokuje.
CR7 też nie głaszcze przeciwników po plecach po 10 czy 20 faulu
0
Za dużo na stronie prześcieradeł siedzisz. Graczem meczu faktycznie nie był, ale czy Cavani go zjadł? Wątpię
0
Hahah Neymar temu co zszedł buziaka posłał :)
0
Olać tego Isco. Wszyscy się nad nim spuszczają, a i tak skończy na ławce.
Skupmy się na naszej drużynie. Zmartwił mnie news, że Pedro zostaje no ale trudno. Alexis będzie musiał dalej grzać ławę.
Zadbajmy przede wszystkim o obronę i dawajmy więcej szans Thaigo (o ile zostanie) oraz Songowi i Montoyi.
0
Tak do Ciebie rodzice się w domu zwracają? Trochę szacunku dla innych.