jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*wystawiamy tam pomocnika
Tak miało być :)
Co do Songa równiez uważam, że przydałaby się jego siła fizyczna. Jakoś nie widzę pojedynków siłowych Segrio vs Samaras.
0
Zgadzam się z Tobą. Mamy 4 napastników (po kontuzji Leo) na 3 pozycje w ataku a wystawiamy tam napastnika. Jeżeli mamy grać 2 nominalnymi napastnikami to niech zagrają bliżej środka bo na skrzydłach z Celticem dużo nie zdziałają. Na wrzutki będziemy liczyć? Byłoby to conajmniej naiwne.
0
Być może Klub powinien poprosić o opinię ws kontuzji i rehabilitacji Leo jakiś zewnętrznych specjalistów. Nasz sztab medyczny chyba nie bardzo sobie radzi jak widać. Kontuzja nawraca już kolejny raz.
Albo go nie właściwie leczą, albo za wcześnie wraca do gry.
0
Nie wiem czemu zachwycacie się przegraną Realu.
Fakt, odskoczyliśmy im ale nasza dzisiejsza gra to jakaś porażka. W LM daleko w takiej formie nie zajedziemy. Messi wyleciał na kilka spotkań, a też nie wiadomo co dalej. Mam nadzieje, że jego kariera nie potoczy się podobnie jak Brazylijczyka Ronaldo.
Niestety Pedro i Alexis grają totalny piach, a Fabs nie jest napastnikiem. Jedyna nadzieja w Neymarze. Sezon jest długi i jeszcze wszystko może się wydarzyć
0
omg co za masakra
0
mogło być po meczu jakby Costa strzelil
0
prowadzi już 2:0.
0
Zagraliśmy na 40-50%. Martwi mnie brak polotu Alexisa i beznadzieja Pedro
0
*Songa
0
Myślę, że Song szykuje Tata na Celtic
0
Powinni wejść Song i Neymar
0
Nasza obrona to jakaś parodia
0
Nie wiem czy Leo nie ma jakiegoś stłuczenia kolana, przynajmniej tak pokazywał. Jak nie strzelimy drugiej bramki może być ciężko. Neymar powinien wejść
0
Nic się nie dzieje i Messi.. :)
0
Porywające spotkanie :) widać naszym się udzielił sobotni klimat
0
Znając życie wygra Real jak co roku. Przed każdym meczem są duże nadzieje, a jak przychodzi mecz derbowy to wygrywa Real. Jedyne odstępstwo od normy było w finale CDR ale Real był w tym meczu drużyną lepszą i gdyby wykorzystał wszystkie swoje okazji to wynik byłby wysoki.
Musiumy się skupic na naszym meczu żeby nie męczyć się z Almerią jak Real z Elche. Mecz nie wygra się sam.
0
Co Messi odwalił? Nie mogłem obejrzeć meczu bo dopiero wróciłem z wyjazdu służbowego
0
Szczególnie w marnowaniu setek :)
Lubię gościa ale jego gra woła o pomstę do nieba. Neymar od pierwszego meczu próbuje pojedynków 1 vs 1. Tego się oczekuje od skrzydłowego. Alexis ciągle ucieka z piłką do bocznej linii zamiast łamać akcję do środa, a jak już tam dotrze to musi odegrać w tył.
Mam nadzieję, że w końcu się obudzi i zacznie grać na miarę własnych umiejętności.
0
Miałem napisać to samo co Ty po przeczytaniu artykułu więc tylko podpiszę się pod tym co napisałeś :)
0
Jak Arabusy dadzą za Iniestę ze 150mln euro to niech idzie. U nas zarabiać więcej niż Messi nie powinien, a jak tak bardzo zależy mu na kasie do do Man City lub Andży niech idzie :)
0
Fabs :)
0
co za Valdes
0
hahahahahahaha
0
Messi ladnierozegral
0
Na canal+ family jest w hd :)
0
Pedro i Montoya do zamiany za Alvesa i Alexisa
0
Montoya.. zawału dostanę
0
Ney omg. Przecież on jest obu nożny a ustawia sobie piłkę jak Tello na prawą nogę..
0
Valdes..
0
Mogliby zorganizować jakiś mecz towarzyski żeby w jednej drużynie zagrał Roni, Ney i Messi :)