jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że nie pójdzie do Realu. O miejsce w składzie walczyłby z Isco i Modricem. Ma małe szanse
0
Patrząc na to jak gramy w tym sezonie i dyspozycje Leo oraz Pedro, trzeba dziękować Neymarowi, że wybrał nas, a nie Real.
Razem z CR7 w formie jakie aktualnie się znajduje, byłaby miazga.
0
Według mnie szykują formę Leo na mundial dlatego obecnie gra tragicznie. Inna kwestia jest taka, że aktualnie musi zawalczyć o swoją pozycję lidera z Neymarem oraz Alexisem.
Patrząc na obecny sezon mam wrażenie jak w czasach gdy Messi wchodził do drużyny, a wymiatał Roni i role się odwróciły. Teraz analogiczna sytuacja ma miejsce z nim i Neymarem.
0
Znowu Ney i Alexis
0
Cos czuje ze skonczy sie jak z Osasuną ;(
0
Po pierwsze gramy zbyt szeroko. Druga sprawa za mało graczy jest w środku. Neymar stoi przy linii i się marnuje. Wiecie dlaczego Real strzelił tyle goli Sevilli? Bo strzelali, a my wjeżdżamy do bramki. Ich 2 gole to były rykoszety. Trudno o nie bez oddawania strzałów. Espanyol wyszedł słabym składem, a tak się meczymy. Co by było gdyby to był Bayern?
0
Alves do zmiany. Niestey nie ma kto za niego wejsc
0
Alves......
0
K*** nie moge patrzeć na te wrzutki Alvesa. Niech wstrzeli tą pilkę w pole karne jak nie potrafi wrzucić. Masakra
0
Montoya wczoraj zaprezentował się bardzo dobrze. Czytał dobrze grę, a wisienką na torcie było zablokowanie strzału, który zapewne zakończyłby się golem dla Celty.
0
Ależ Alexis jest w formie. Messi powoli wraca do swojej dyspozycji. Do tego jak dojdzie Ney to będzie jazda. Martwią głupie błędy i nie zrozumienie w obronie. Zbyt dużo Celta miała dziś tych okazji. Na zbyt dużo im pozwoliliśmy.
Cieszą 3 pkt ale pewne aspekty w grze trzeba poprawić bo drużyny typu Bayern nas rozjadą.
0
Ale o jakiej formie Ty mówisz. Instynkt snajpera karze biec na bramkę i strzelać.A co on zrobił?
0
Tello ? WTF?
0
To Montoya zablokował
0
Ale wslizg Alexisa.
0
I po co ma Fabs grać jako jakaś fałszywa 9, Lepiej z pomocy sobie radzi :)
0
hahaahha ale gol
0
Wrzutki Alvesa to jakaś masakra
0
I niech ktoś powie, że jest słaby technicznie..
0
Najwięcej kluczowych podań dla Celty odnotował ... Messi.
Za dużo tych groźnych strat. Mógłby wejść Neymar za Pedro. Sporo miejsca jest na skrzydle.
0
haha Pedro pokazał żeby sędzia dał kartkę a ten dał :)
0
Haha Sanchez raz w ataku raz w obronie
0
Na chwilę obecną lepszych opcji nie mamy. Możemy czekać na cud marząc o Courtoisie ale obawiam się, że znowu obudzimy się z ręką w nocniku jak w przypadku transferu Thiago Silvy i Davida Luiza
0
Hmm jeżeli faktycznie wyjdziemy na Celte tak okrojonym składem to może być słabo. Neymar powinien chociaż na ławce zostać, to samo Iniesta, aczkolwiek według mnie Iniesta zaczął łapać formę więc powinien zagrać.
W ostatnim meczu Celta pokonała Malagę na wyjeździe 5:0 więc widać ma potencjał. My się z nią męczyliśmy niemiłosiernie.
0
Ocena dla Songa za wysoka.
Być może i uspokoił grę, ale przy akcji bramkowej Realu mógł zachować się lepiej. Miał CR7obok siebie będąc jeszcze na połowie Realu. Wystarczył faul taktyczny, wytrącić go z równowagi. Dostałby zółtą kartę, ale nie byłoby gola, a tak CR7 mu odjechał i skończyło się jak się skończyło
0
Hmm chyba oglądaliśmy inny mecz. Carvalaj i Varane nie ogarniali o co chodzi jak zaczynał dryblować, a Ty piszesz, że nic nie pokazał.
Do "przypadkowego gola" tez trzeba się dobrze ustawić i uderzyć w kierunku bramki. Nawet jak takimi "przypadkowymi golami" wygramy LM, nie będzie mi żal.
0
Tata nie niszczy Messiego wystawianiem na skrzydle. Od tej pozycji zaczynał i tam się czuł świetnie. Aktualnie Messi jest pod formą, a jego kondycja i przygotowanie motoryczne kuleje. Przypuszczam, że to kwestia przerw spowodowanych kontuzjami. Wypadł z rytmu meczowego, a w jego przypadku to jest najgorsze co może się stać.
Według mnie lepiej aby grał zamiennie w prawo skrzydłowym wówczas jest bardziej groźny niż będąc krytym w środku boiska.
0
Fajnie wygląda jak idą obok siebie. Oglądając mecz ta różnica nie jest aż tak bardzo zauważalna
0
Fajny artykuł. Dobrze, że odniosłeś się do ogólnej oceny meczu nie wchodząc w to czy był karny czy nie, czy było powinno być czerwo dla Ramosa lub nie. Standardy sędziowania są różne i to co gwiżdżą jedni, inni puszczają dalej. Mamy 3pkt i to jest najważniejsze.
0
Co do meczu to mimo wystawienia takiej, a nie innej linii defensywnej podziwiam ich, że naprawdę nie dali pograć atakowi Realu. Formacja składająca się z CR7, Bale oraz Di Marii robi wrażenie. Przed meczem nie wierzyłem, ze Mascherano oraz Pique zdołają ich zatrzymać. Teraz biję się w pierś bo nie tyle ich zatrzymali, co nawet nie dali im pograć.
Cieszą mnie Neymar i Alexis. Pokazali dlaczego są graczami Barcy. Gdy obserwuję jak Ney prowadzi piłkę to aż mi się sama gęba cieszy. Koleś jest nie z tej ziemi.
Martwi mnie bardzo słaba forma Leo. Już nie mówię o samej grze ale o przygotowaniu fizycznym. W pierwszej połowie mało brał udział w akcjach, a jak go pokazali w 30 minucie, wyglądał jakby kończył drugą połowę dogrywki.
Prędkościowo też wypadał słabo. Pepe był zdecydowanie szybszy niz Messi w tym meczu co widać było w bezpośrednich pojedynkach.
Mam nadzieję, że to kwestia przebytej kontuzji i że wkrótce zobaczymy Leo w najlepszym wydaniu