0

Karny ewidentny.
Wesołych Świąt mimo słabej gry defensywy

0

Iniesta powinien strzelac lub fabs

0

ajjjjjjjjjjjjjjjjjj Pedro

0

Ładna brama

0

Firmowe zagranie Alvesa

0

PEDROOOOOOOOOOOOOOO gOOOOOOL

0

Pedrooooooooooooooo

0

To co się dzieję w Barcelonie to jest jakaś parodia. Te ciągłe spekulacje z transferem obrońcy itd.Gramy totalny piach, trener nie ma pomysłu na grę i boi się zmian. Powinno polecieć z pół składu i powinniśmy zacząć budować drużynę od nowa

0

to jeden gol ukradziony

0

totalnie nie kryty, Pique zagubiony. Niech nam wpird*** 5:0 i będę szcześliwy

0

hahahaha brawo

0

ja pier*** gra Pique drewniak, a nie Bartra. Ludzie wywalcie tego trenera, Cesc w ataku...

0

Wydaje mi się, że nie.
Coś czuję, że to była specjalna zagrywka po pierwsze aby Ney odpoczął, a po drugie żeby był wykartkowany przed rundą rewanżową. Przynajmniej prasa nie będzie szukała konfliktów pomiędzy Neymarem a Tatą, w związku z jego nieobecnością w meczu z Getafe

0

Kto nie rozumie? Po Polskiemu kolega pisze?

0

Patrząc na tempo gry Alexisa z Celticem aż strach chodzić do Martino na kiełbaski na grilla. To chyba te same co Alves jada :)

0

W tamtej sytuacji był spalony. Obejrzyj powtórkę, sędzia boczny podniósł horągiewkę

0

Eh błąd Bartry. Coż trzeba znów strzelić

0

Eh Alexis

0

Neyyyyyyyyyyyy

0

Penalty

0

Oby nie ..

0

A może zagrają 1-4-2-3-1
Pinto
Montoya Pique Bartra Alba
Song Sergio
Alexis Cesc iniesta
Neymar

0

Też jestem takiego zdania. Real i tak wygra. Osa się zamknie na własnej połowie, Real strzeli na 2:2. Osa nagle stwierdzi, że trzeba zaatakować bo mogli wygrac ten mecz, pójdzie kontra i pozmiatane

0

Czy transferu Luiza nie będzie

0

Pique 1 raz na spalonym :) jak rasowy napadzior.

Jakoś statystyki Alexisa nie oddają obrazu jego gry. Wydawało mi się, że miał więcej odbiorów. Na pewno w wielu więcej sytuacjach w obronie uczestniczył niż w 2.

0

N no Piquet obronil. Ale niech już wraca Valdes.
Kurde słaba końcówka

0

K*wa co zagrał Pedro? Zabrał Gola..

0

ale goooooooooool

0

hahaha co zagrał Alexis

0

Powiedziałeś nie w porę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?