jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny ewidentny.
Wesołych Świąt mimo słabej gry defensywy
0
Iniesta powinien strzelac lub fabs
0
ajjjjjjjjjjjjjjjjjj Pedro
0
Ładna brama
0
Firmowe zagranie Alvesa
0
PEDROOOOOOOOOOOOOOO gOOOOOOL
0
Pedrooooooooooooooo
0
To co się dzieję w Barcelonie to jest jakaś parodia. Te ciągłe spekulacje z transferem obrońcy itd.Gramy totalny piach, trener nie ma pomysłu na grę i boi się zmian. Powinno polecieć z pół składu i powinniśmy zacząć budować drużynę od nowa
0
to jeden gol ukradziony
0
totalnie nie kryty, Pique zagubiony. Niech nam wpird*** 5:0 i będę szcześliwy
0
hahahaha brawo
0
ja pier*** gra Pique drewniak, a nie Bartra. Ludzie wywalcie tego trenera, Cesc w ataku...
0
Wydaje mi się, że nie.
Coś czuję, że to była specjalna zagrywka po pierwsze aby Ney odpoczął, a po drugie żeby był wykartkowany przed rundą rewanżową. Przynajmniej prasa nie będzie szukała konfliktów pomiędzy Neymarem a Tatą, w związku z jego nieobecnością w meczu z Getafe
0
Kto nie rozumie? Po Polskiemu kolega pisze?
0
Patrząc na tempo gry Alexisa z Celticem aż strach chodzić do Martino na kiełbaski na grilla. To chyba te same co Alves jada :)
0
W tamtej sytuacji był spalony. Obejrzyj powtórkę, sędzia boczny podniósł horągiewkę
0
Eh błąd Bartry. Coż trzeba znów strzelić
0
Eh Alexis
0
Neyyyyyyyyyyyy
0
Penalty
0
Oby nie ..
0
A może zagrają 1-4-2-3-1
Pinto
Montoya Pique Bartra Alba
Song Sergio
Alexis Cesc iniesta
Neymar
0
Też jestem takiego zdania. Real i tak wygra. Osa się zamknie na własnej połowie, Real strzeli na 2:2. Osa nagle stwierdzi, że trzeba zaatakować bo mogli wygrac ten mecz, pójdzie kontra i pozmiatane
0
Czy transferu Luiza nie będzie
0
Pique 1 raz na spalonym :) jak rasowy napadzior.
Jakoś statystyki Alexisa nie oddają obrazu jego gry. Wydawało mi się, że miał więcej odbiorów. Na pewno w wielu więcej sytuacjach w obronie uczestniczył niż w 2.
0
N no Piquet obronil. Ale niech już wraca Valdes.
Kurde słaba końcówka
0
K*wa co zagrał Pedro? Zabrał Gola..
0
ale goooooooooool
0
hahaha co zagrał Alexis
0
Powiedziałeś nie w porę :D