0

Nie słuchaj ojca. Niech zje Snickersa, strasznie gwiazdorzy

0

Gdyby Ramos wyleciał w pierwszej połowie to by nie było tych wszystkich spornych okazji. Za przepychanie CR7 dostał czerwień. Ramos wali 2 razy Neymara łokciem i jedna żółta kartka. To samo kiedy Neymar chciał wyjść na pozycję Pepe trzymał go za koszulkę. Czerwień tak samo powinna być.
Być może sędzia trochę bardziej pomagał Barcy ale wystarczyło by Real strzelił więcej goli to by było po sprawie, a nie w każdym meczu karnych szukają.

0

Na koniec liczy się wynik.
Po meczu z Elche też płakałeś, że sędzia skrzywdził Elche i to tak na chama?

0

Neymar ciągnął grę. Valdes super bronił, a zawalił gola. Alexis piękna bramka

0

Uff koniec

0

Co zrobil Valdes?

0

ALves whhhhhhhy

0

ALEEEEEEEEEXIS

0

ZA Inieste?????????? WTF?

0

Ja pierd fabs moze sie scigac z Pique

0

Kurde ze nie strzelil lepiej

0

Obawiam się, że Ronaldo może wejść na skrzydło. Widać było to w ostatniej akcji, że lepiej się tam czuje.
Messi dziś słabo aczkolwiek z przodu jest sporo miejsca. Powinien wejść Alexis za Fabsa. Byłaby szansa aby się urwać obrońcom

0

UUU Pepe szybszy niż Leo.

0

Fabs jest za wolny. Czemu Alexis nie gra na środku ataku

0

Leo kurde

0

NEYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

0

Co za Ramos z niego..

0

Zobaczymy jak zagra drużyna Taty Villanowy..
Obstawiam 0:3.

Bartra na trybunach, Cesc w ataku, Alexis na ławce. K*** co za gościu.

0

Jak Elche potrafi Was zdominować i bez pomocy sędziego nie jesteście w stanie wygrać meczu, to co może zrobić z Wami Barcelona?
Pokrętna logika kolego. GD rządzą się swoimi prawami. Liczy się dyspozycja dnia. W dzisiejszym meczu może być zarówno 5:0 dla Realu i dla Barcy.

0

Jeżeli w dzisiejszym meczu w pierwszym składzie nie wyjdzie Bartra, Alexis i Fabs W LINII POMOCY, to się stracę szacunek dla Martino. Mam wrażenie, że jemu przeszkadza, że ktoś jest w formie.
Fabs grał świetnie, bah ława żeby odpoczął.
Alexis grał świetnie przed i w trakcie przerwy na reprezentacje. Wrócił.. ława
Barta grał mecze życia będąc najlepszym obrońcom, bah ława.
Fabs nie odzyskał już tamtego polotu, Alexis zagrał słabo z Milanem co do Bartry obawiam się, że jego formę zobaczymy w meczu ligowym jak któryś z obrońców znowu dostanie kontuzji.

Mieli grać zawodnicy w formie, nie nazwiska - tak to słowa Martino.
Mam nadzieję, że nie okaże się gołosłowny, a praca w Barcy go nie przerasta

0

Tello już zagrał w jednym GD i spalił się totalnie. On się nie nadaje na takie mecze.
Optymalny atak to Neymar, Messi i Alexis

0

Popieram pomysł. Należy mu się szacunek.

0

PIerwsza Ney, 2 pozostałe PEdro

0

Chyba jestes kibicem prześcieradeł jak widzisz Pedro za Alexisa w meczu z nimi. Pedro to może zajmować się pielęgnacją trawnika na Camp Nou lub podawaniem ręczników i napojów w obecnej formie.

0

Boże, Ty widzisz i nie grzmisz.
Pique, uderz się czasem w pierś, a nie pierd**** farmazony jak Xavi.
Jesteście rozliczanie z występu we wczorajszym meczu, a nie tego co zdobyliście na przestrzeni ostatnich lat. Jak widać, większość graczy ma poczucie, że im się należy gra za zasługi. Gerard gra od wielu miesięcy piach. Tylko czasami ma przebłyski ale ogólnie napastnicy, nawet "ogórków" z La Liga robią z niego wiatrak

0

Ok, Masche źle wybijał piłkę ale niech ktoś mi wyjaśni co się stało dalej:
Robinho - wzrost 172cm i 56kg wagi
przepycha w walce o piłkę
Pique - wzrost 192cm, waga 85kg.

To jest fenomen! To już Shakira jest cięższa od Robinho, a nasz "PIKET" powinien poćwiczyć walkę bark bark z małżonką przed meczem rewanżowym.

0

Wszystko fajnie, według taktyki skrzydłowi mają rozciągać grę.
W efekcie Neymar 3/4 meczu spędził bezproduktywnie przy linii bocznej. Więcej piłek szło prawą stronę.
Najlepsze jest to, że nawet jak uda się rozciągnąć grę to nikogo nie ma w środku kto wykończy ewentualne zgranie w pole karne.
Mimo wszystko słaba i przewidywalna gra na stojąco.
Słabo to rokuje przed GD. Gdy tylko Milan przycisnął nasi się gubili. Co to będzie jak Real przyciśnie? Oby nie to samo co rok temu.

0

To powinna byc czerwona kartka

0

Ney mógł podawać do środka do wchodzącego Xaviego

0

aaaaaaaaaaaj Alexis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?