0

Ok, Masche źle wybijał piłkę ale niech ktoś mi wyjaśni co się stało dalej:
Robinho - wzrost 172cm i 56kg wagi
przepycha w walce o piłkę
Pique - wzrost 192cm, waga 85kg.

To jest fenomen! To już Shakira jest cięższa od Robinho, a nasz "PIKET" powinien poćwiczyć walkę bark bark z małżonką przed meczem rewanżowym.

0

Wszystko fajnie, według taktyki skrzydłowi mają rozciągać grę.
W efekcie Neymar 3/4 meczu spędził bezproduktywnie przy linii bocznej. Więcej piłek szło prawą stronę.
Najlepsze jest to, że nawet jak uda się rozciągnąć grę to nikogo nie ma w środku kto wykończy ewentualne zgranie w pole karne.
Mimo wszystko słaba i przewidywalna gra na stojąco.
Słabo to rokuje przed GD. Gdy tylko Milan przycisnął nasi się gubili. Co to będzie jak Real przyciśnie? Oby nie to samo co rok temu.

0

To powinna byc czerwona kartka

0

Ney mógł podawać do środka do wchodzącego Xaviego

0

aaaaaaaaaaaj Alexis

0

MESSSSSSSSSI

0

Alves dzisiaj piłki nie potrafi przyjąć. Dobrze, że tata dal mu odpoczac..

0

Czemu Bartra nie gra?

0

co my gramy,,

0

Siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!!!!!

0

Według mnie zarówno Bartra jak i Fabs są oszczędzani na GD.
Z drugiej strony lepiej mieć na ławce Fabsa, który wejdzie jak coś będzie nie tak, niż Iniestę, który jest aktualnie bez formy, a jego ewentualne wejście nic by nie wniosło.

0

Zgadzam się. Bartra jest szybszy i bardziej zwrotny niż Pique. Mimo, że brakuje mu doświadczenia powinien zagrać w meczu z Madrytem

0

Allegri wyszedł z nie potrzebnym porównaniem. Jak przegrają z Barcą tzn, że są gorsi od Osasuny? Taki skrót myślowy będzie mógł się nasunąć.

0

Nie chce wchodzić z Tobą w polemikę bo wydaje mi się, że nie oglądasz spotkań Barcelony tylko jakąś okręgówkę. Nie mamy szans na oddawania strzałów? To dlaczego inne kluby mają? Ich nie kryją?
O jakiej strefie Ty mówisz. Alexis urywa się i wychodzi na pozycję, Xavi jest przy piłce i nie ryzykuje podania tylko zagrywa do obrony. Wole 10 strat Xaviego w meczu z czego 1 asystę niż 100% celnych podań.
Każdy ma inne spojrzenie na grę Barcy.
Chociaż w jednym się zgadzamy - jest sporo do poprawienia

0

Nie zgodzę się z Tobą. Okazje sobie stwarzamy ale nie potrafimy ich wykorzystać. Gdyby Fabs wykorzystał chociaż jedną z setek jakie miał w meczu z Osą, to by nie było o czym dyskutować.
Iniesta i Xavi są bez formy, zwłaszcza Iniesta. Uwielbiam tego gracza ale trzeba być uczciwym. To samo tyczy się Pedro, choć w jego przypadku to chyba kwestia braku umiejętności. Osiągnął swoje apogeum formy kilku sezonów wstecz i od tego czasu widać w jego grze regres.
Nie mów mi, że to kwestia krycia. Ile razy widzę jak Xavi ma mnóstwo miejsca, Alexis czy Neymar wychodzą dobrze na pozycje,a on ich najzwyczajniej w świecie nie widzi. Obawia się, że sobie popsuje statystyki podań? Nie wiem.
Szybka klepka każdego załatwi. To samo dobry strzał z dystansu ale mam wrażenie, że strzelać z dystansu u nas potrafi tylko Adriano

0

Mam nadzieję, że te przewidywania się nie sprawdzą.
Mam do Taty zaufanie, ale nie podoba mi się jak rotuje zawodnikami, którzy są aktualnie w wysokiej formie. Przez to tracą rytm meczowy i automatyzm w swoich poczynaniach boiskowych.

0

Panie Allegri.
W zeszłym roku nie było Sancheza oraz Bartry w formie oraz Neymara.
W tym roku nie będzie tak łatwo i przyjemnie.

0

Jak dla mnie Iniesta jest w tej chwili cieniem samego siebie. Niestety Xavi już lepiej grał nie będzie. Jego kariera chyli się ku końcowi. Nie wiem dlaczego Sergi Roberto nie dostaje więcej szans. Przy obecnej dyspozycji obu w/w panów, myślę że nie grałby gorzej.

0

A co za różnica czy zagra czy nie? Musimy strzelić co najmniej jednego gola więcej niż Milan i wygrać ten mecz. Reszta nie ma znaczenia.
U nich jest Balo, u nas w ataku Neymar, Messi i Alexis w formie.
Kto powinien się obawiać bardziej?

0

Zapomniałeś, że do tego Alexis w formie.
Będzie NMA :)

0

ja pierd fabs

0

Myślę, że powinien dostać szanse. Gra od kilku spotkań najlepiej z obrońców. Nawet jak zawali jestem w stanie mu wybaczyć. Ważne żeby się rozwijał

0

Myślę, że jak się marzy trzeba zamykać oczy :)

0

Nie wiem czemu Sergi Roberto nie wejdzie za Iniestę. Przecież on gra piach. Za Cesca Tello, Ney na środek, Tello na lewo i jedziemy

0

Iniesta powinien zostawać po treningach ćwiczyć strzały

0

ale pech, szkoda

0

Ależ Ney jest groźny

0

Ogłądasz mecz? Nie da się patrzeć na jego grę. Mnóstwo strat i bezsensownych zagrań

0

Xavi gra mega piach. Tello również co miał to zmarnował. Przydałyby się zmiany po przerwie. Sergi Roberto za Xaviego i Iniesta na skrzydło za Tello

0

Ja pierd.... co za sedziea. O co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?