0

Kolega napisał, "najbardziej zjawiskowy" , nie najlepszy. Według mnie nie było piłkarza z taką techniką i fantazją boiskową. Jego zagrania i uśmiech przejdą do historii.
Czasami przypomina mi go Neymar ale grając w reprezentacji, a nie w Barcy. U nas rzadko się uśmiecha, jest skupiony i spięty.

0

CHELSEA - BASEL 1:2 hahaha
oto wielki Mou

0

hahah VALDESSSSSSSSSSSSS

0

Tym sie rozni Messi od Sancheza

0

Ograli kelnerów i się podniecają. Villareal pokazał na co ich stać

0

Pique drewno roku. Tylko synek i Waka Waka go obchodzi. Masakra jak dla mnie. Masche bił♥ go w tym meczu na głowe, a Pique dał się ogrywać jak dziecko. Jest wolny i mało zwrotny

0

Za dużo grasz w Fifę :) Aguero nie jest jakimś piłkarskim Bogiem. Przy taktyce Barcelony Aguero by się nie sprawdził bo musiałby tyrać w defensywie, a jak wiemy kawał chłopa z niego

0

Nie wiesz z jakiego powodu odrzucił. Czy z powodu jego długości, zależności finansowych czy innych zmiennych.

0

Fajny artykuł.
Wiele osób żyje nie tym co Villa grał w Barcy, a wyobrażeniem o jego grze patrząć przez pryzmat wcześniejszych lat w reprezentacji oraz Valencii.
Bardzo go lubiłem ale bądźmy szczerzy, nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań oceniając cały pobyt w Barcelonie. Co do Alexisa myślę, że przyjdzie czas go oceniać po odejściu z Klubu. Jego gra potrafi się podobać (szczególnie gdy nie gra Messi) ale potrafi również irytować jak marnuje kolejne setki. Pedro dla mnie jest za słaby na Barce. Co do Neymara to poczekajmy. Zauważyłem, że kolosalnie różni się jego jakość gry dla Brazylii i Barcy. W reprezentacji widać jego radość z gry i polot. W Barcy jest spięty i na siłę podaje gdy powinien huknąć jak z armaty co potrafi obiema nogami.

0

Ale macie poziom dyskusji. Barcelona przegrała z Bayernem, Chelsea przegrała z Bayernem, a Borussia wygrała z superpucharze Niemiec z Bayernem wiec Borussia jest lepsza niż Bayern, Chelsea i Barcelona. Nie mówię już o Realu, który przegrał z Bayernem 2 lata temu, a Borussia wygrała w lidze.
Macie metody dedukcji jak dzieci w przedszkolu.

0

Jesteście śmieszni. Ślepo wierzycie w to co pisze prasa lub mówią piłkarze w mniej lub bardziej naciąganych wywiadach. Odszedł o był w odpowiednim wieku aby opuścić nasz Klub. Był inny pomysł na drużynę i tyle.
Jak sobie to wyobrażanie? Najchętniej chcielibyście aby w składzie został Abidal, Villa oraz Thiago. Z drugiej strony chcecie transferów i dawania szans młodym. Jak to pogodzić z faktem, że pierwsza drużyna ma pewne ograniczenia i nie może rozrastać się w nieskończoność??
Chcieliście aby zostali i grali w Barcelonie B? Trzeba było zaproponować, że zrzucicie się na ich pensje aby zostali w Barcy. Myślę, że przez całe życie nie zarobilibyście tyle, żeby opłacić im miesięczne pensje.

0

To powinno brzmieć:
Zubizarreta: Mamy taką drużynę, jakiej CHCIAŁEM!

0

Zauważ, że on po wybraniu na trenera spakował się i od razu pojechał aby być jak najdłużej z zawodnikami i jak najlepiej ich przygotować do sezonu. Może musi uporządkować swoje sprawy? Każdemu kilka dni wolnego dobrze zrobi, odświeży umysł, da nowego kopa do pracy.

0

Stary, zaginasz czasoprzestrzeń!!

0

Wydaje mi się, że szykują Bagnacka do wprowadzenia do pierwszej drużyny. Będą go obserwować w tym sezonie w Barcy B i liczą, że za rok Puyol skończy karierę a dojdzie Bagnack dlatego nie chcą kupować obrońcy.
Według mnie Zubi jest beznadziejnym negocjatorem i na poczekaniu Andoni wymyśla takie historie dotyczące transferu jak dobrze nam znany Antoni .... Macierewicz.

0

Masakra. Jak można tak dać ciała. Swoją drogą za co sędzia doliczył w pierwszej połowie 3 min?! Nam kończyli połowy równo z gwizkiem nawet gdy rzut wolny mieliśmy, a tu proszę...

0

Hmm ja myślałem, że la decima to zdobycie 10 ligi mistrzów, a według kibiców Realu ich klub zdobywa ją od kilku lat :)
Co do Bale może być różnie. Koleś mnie specjalnie nie zachwyca ale może w taktyce gry z kontry sprawdzi się dobrze. Oby tylko CR7 nie był smutny, że kupili go drożej niż jego, lub że ktoś dostaje więcej piłek i więcej strzela niż on.

0

Z jednej strony nie chciałem wygranej Mou bo go nie lubie, z drugiej strony Bayern - klub którego nie trawię. Było mi obojętne:)
Obawiam się, że w aktualnej dyspozycji, Bayern by nam wrzucił z 5:0. Bayern potrafił zdominował Chelsea w powietrzu!! To co by było z nami?
Gramy piach ale mam nadzieję, że forma przyjdzie.

0

Należało się Ribery'emu.
Messiego zmobilizuje do jeszcze cięższej pracy w nowym sezonie.

0

Akurat Alexis gra przyzwoicie, gorzej z Pedro który gra totalny piach

0

Wiesz, u nich jest tak, że oni nawet dzieci nie myją bo jak mają brudne to robią drugie :) więc co dla nich jakieś kontuzje

0

Neyyyyyyyyyy

0

Agent Aggera powiedział, że jego klient nigdzie się nie wybiera, że chce pozostać wierny swojej drużynie. On też do nas nie przyjdzie.

0

Skończy się tak, że zostaniemy z takim składem jaki mamy. W obronie będzie grał Pique i Mascherano oraz czasami Puyol jak akurat nie będzie kontuzjowany.

0

pewnie Scorpion

0

Co da 2 stoperów jak cała drużyna ciśnie w ataku? To jest mecz towarzyski. Mamy się zamknąć na własnej połowie przed Tajlandią? Weź bo ze śmiechu padnę

0

I? Co wynika z Twojej wypowiedzi? Rozumiem, że ponieważ testujecie ustawienia i macie trudnych przeciwników to wygracie w tym roku na wszystkich frontach? Zawodnicy mają wrócić do formy, a Klub ma zarobić w tym celu to turnee. Granie z trudnymi przeciwnikami tylko utrudni powrót płynności bo jak drużyna mając 30% posiadania piłki ma wyćwiczyć warianty ataku pozycyjnego?

0

Przy takiej grze Cesca i Seri Roberto, Xavi powinien zacząć zastanawiać się nad emeryturą :)

0

Peres tak dopytuje bo chciałby wiedzieć jak rozpykać Palestyńczyków :)

0

no no specjalista się znalazł. Może zatrudnij się jako doradca Zarządu w Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?