jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale strzal Bartry!
0
omg ...
0
ahh Fabs
0
Miki, pierwszy raz się z Tobą zgadzam :)
0
Taki bramkarz by się przydał. Przy jego zasięgu ramion powinien zminimalizować problemy z górnymi piłkami ze stałych fragmnetów gry
0
Według mnie Alexis gra lepiej taktycznie. Wielokrotnie zbiega do środka ściągając obrońców robiąc miejsce Messiemu czy np. dzisiaj Neymarowi.
Dzisiaj Pedro miał nawet problem z przyjęciem piłki. Akcji 1 vs 1 nawet nie próbuje.
0
Zmień dealera albo bierz połowę.
Aaa i idź spać bo rano do gimnazjum
0
Jak to powiedziało już wielu mądrych ludzi:
"Gra się tak, jak przeciwnik pozwala".
Jestem odmiennego zdania. Cieszą przede wszystkim 3pkt i gra w defensywie.
0
super, są 3 pkt.
Jestem zachwycony Bartrą.
Neymar również pokazał się ze świetnej strony, wprowadzał duże ożywienie w ataku.
Na maską zawodzą Pedro - totalne dno, oraz Xavi, który jakby podliczyć więcej kluczowych piłek posłał do zawodników Celticu niż naszych. Mnóstwo błędów.
0
Ależ Tello ma doje...nie.
0
Teraz co? sprzedać Neymara?
0
Jest i song na 5 minut
0
Ja pierdziele co za bramkarz
0
Tello. Jeszcze Song za Xaviego
0
Alexis asysta :D
0
goooooooooooooooooool
0
U nas Franek Smuda na ławce siedzi? Nie będzie reakcji na beznadzieją grę Pedro i Xaviego?
0
o fuck, Pedro jaka magia
0
bzdura, zobacz powtórki
0
To dośrodowanie podsumowało dzisiejszą grę Xaviego
0
hahaha i dobrze, zagrał na hama
0
Jak patrzę jak się Pique rozpędza to mam wrażenie jakbym obserwował Stara ruszającego ze świateł
0
hahahahha co on widział?!!
0
Ten piach to więcej strzelonych bramek niż Benzema i Igła razem wzięci w zeszłym sezonie
0
Na pocieszenie dodam, że w tym sezonie Barca gra lepsze drugie niż pierwsze połowy. Mam nadzieję, że to się potwierdzi
0
Pedro gra dobrze? Chyba powtórkę jakiegoś meczu oglądasz :D
0
Świetna teoria. Może oddajmy Leo za Lewego chyba, że zaczniemy grać na 2 środkowych napastników
0
Według mnie w przerwie powinien wejść Alexis za Xaviego. Fabs powrót do pomocy, a Alexis szpica
0
haha Xavi jaka sztuczka....
0
Xavi dzisiaj jak amator, mnóstwo strat. Ciekaw jestem statystyk po meczu