0

ale strzal Bartry!

0

omg ...

0

ahh Fabs

0

Miki, pierwszy raz się z Tobą zgadzam :)

0

Taki bramkarz by się przydał. Przy jego zasięgu ramion powinien zminimalizować problemy z górnymi piłkami ze stałych fragmnetów gry

0

Według mnie Alexis gra lepiej taktycznie. Wielokrotnie zbiega do środka ściągając obrońców robiąc miejsce Messiemu czy np. dzisiaj Neymarowi.
Dzisiaj Pedro miał nawet problem z przyjęciem piłki. Akcji 1 vs 1 nawet nie próbuje.

0

Zmień dealera albo bierz połowę.
Aaa i idź spać bo rano do gimnazjum

0

Jak to powiedziało już wielu mądrych ludzi:
"Gra się tak, jak przeciwnik pozwala".
Jestem odmiennego zdania. Cieszą przede wszystkim 3pkt i gra w defensywie.

0

super, są 3 pkt.

Jestem zachwycony Bartrą.
Neymar również pokazał się ze świetnej strony, wprowadzał duże ożywienie w ataku.
Na maską zawodzą Pedro - totalne dno, oraz Xavi, który jakby podliczyć więcej kluczowych piłek posłał do zawodników Celticu niż naszych. Mnóstwo błędów.

0

Ależ Tello ma doje...nie.

0

Teraz co? sprzedać Neymara?

0

Jest i song na 5 minut

0

Ja pierdziele co za bramkarz

0

Tello. Jeszcze Song za Xaviego

0

Alexis asysta :D

0

goooooooooooooooooool

0

U nas Franek Smuda na ławce siedzi? Nie będzie reakcji na beznadzieją grę Pedro i Xaviego?

0

o fuck, Pedro jaka magia

0

bzdura, zobacz powtórki

0

To dośrodowanie podsumowało dzisiejszą grę Xaviego

0

hahaha i dobrze, zagrał na hama

0

Jak patrzę jak się Pique rozpędza to mam wrażenie jakbym obserwował Stara ruszającego ze świateł

0

hahahahha co on widział?!!

0

Ten piach to więcej strzelonych bramek niż Benzema i Igła razem wzięci w zeszłym sezonie

0

Na pocieszenie dodam, że w tym sezonie Barca gra lepsze drugie niż pierwsze połowy. Mam nadzieję, że to się potwierdzi

0

Pedro gra dobrze? Chyba powtórkę jakiegoś meczu oglądasz :D

0

Świetna teoria. Może oddajmy Leo za Lewego chyba, że zaczniemy grać na 2 środkowych napastników

0

Według mnie w przerwie powinien wejść Alexis za Xaviego. Fabs powrót do pomocy, a Alexis szpica

0

haha Xavi jaka sztuczka....

0

Xavi dzisiaj jak amator, mnóstwo strat. Ciekaw jestem statystyk po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?