jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdzie Ty tu widzisz rotacje?
0
Rossel wybrał trenera i wystarczy
0
Jakaś masakra. Przykro mi ale mam wrażenie, że od zdobycia 6 pucharów przez PEP team spadamy po równi pochyłej. Nie tylko piłkarsko ale również również przez władze klubu - Rosella. Tata nie ma pomysłu na zespół i powiela jakieś chore schematy. Znowu Neymar i Alexis będą biegali wzdłuż linii bocznej, a nie będzie komu zamknąć akcji.
Zobaczcie nasze mecze, a innych drużyn z lig europejskich. Marnujemy potencjał 2 świetnych napastników. Niech obaj zagrają w środku ataku.
Bartra na ławie i Febs na 9 dopełnia myśl szkoleniową..
0
Przykre jest to, że nie potrafimy zagrać jak np. Bayern, Borussia czy Real - przycisnąć tak przeciwnika na ich polu karnym, żeby nie wyszedł z niego przez 30 minut. Nie potrafimy założyć takiego pressingu żeby przeciwnik się pogubił.
Wczoraj na naszej połowie, gracza Barcy atakowało nawet 4 graczy Ajaxu, czyli 3 kolegów naszego gracza było nie pokrytych. Jakoś nie potrafiliśmy wyprowadził piłki mimo, że na każdym treningu gramy w dziada.
Może warto skupić się na innych aspektach gry.
Pique, Xavi i Pedro to jakaś masakra. Graja za nazwisko i zasługi.
0
Żenua. Zagraliśmy jakiś niepojęty mega piach.
Rezerwuję bilet na samolot i jadę spakować Pedro i Pique żeby mogli spokonie opuścić nasz Klub
0
no to widać, że gówno się znasz kolego
0
Kurde, Neymar wywalczył karnego, nie ma żadnego gola w LM i nie dadzą mu strzelić. Mało koleżeńskie. Nawet rzutów wolnych nie strzela mimo, że Xavinie potrafi nic z nimi zrobić
0
dalby Neymarowi
0
hahah żenujące. Powinniśmy dostać z 4:0 bo nie gramy nic. Song poniżej krytyki. Pique od dawna gra piach i tylko dobra gra Bartry go ratuje.
0
Pedro.........
0
Musimy zrobić deal jak Real rok temu podczas kontuzji Casillasa z zakupem Diego Lopeza :)
0
Ciekaw jestem tylko czy CR7 nie przestrzelił z formą. Może być tak, że siądzie na końcówkę sezonu i MŚ.
Póki co mimo tego, że go nie lubię, uważam że gra genialnie.
Szkoda VV. Miał życiową formę. Nie wiadomo jak będzie gdy wróci.
Przydałoby się już w zimowym okienku ściągnąć nowego bramkarza
0
Jego pokorę widać było po gestach po każdej strzelonej bramce..
0
data urodzenia 17.08.2000
Messibarca marny prowokator. Idź spać dziecko bo jutro słoneczka od pani w szkole nie dostaniesz
0
Kolejny do końca roku pewnie nie zagra
0
To fakt. Dziwne ma cieszynki.
Może jakieś wspomnienia z dzieciństwa. Może ojciec mu tak pokazywał jak był niegrzeczny :)
0
Złota piłka dla JODŁOWCA!!
0
Czy ktoś wie co z VV? Kurde lepiej było jak nie grał w kadrze Hiszpanii. Ciekawe jak długo nie zagra.
0
Bredzisz. Jakie stadiony świata? Chyba, że są nimi dla Ciebie te w naszej ekstraklasie
0
Oby tak było.
Tylko niech Ney przestanie podawać wszystkim na lewo i na prawo tylko wali z w dogodnej sytuacji. Bycie altruistycznym nie zawsze jest potrzebne.
0
Fajnie, że wstawiłeś link do gameplaya Simsów. Ktoś ci za to płaci?
Jesu co za matoł
0
Valdes oddaje to co zabrał w poprzednich sezonach :)
0
Leo podobnie jak Puyol powinien na spokojnie wracać do zdrowia. Wiem, że dla niego gra w każdym meczu to prestiż i pieniądze, ale czasem warto trochę stracić, żeby później powrócić ze zdwojoną siłą.
W przeciwnym wypadku skończy jak Ronaldo czy wielu innych genialnych graczy - na leczeniu przeróżnych kontuzji do końca swoich dni w Barcy.
0
Nigdy nie przepadałem za CR7 ale muszę przyznać, że w tym sezonie jak nikt inny zasługuje na ZP. Mówicie co chcenie ale koleś jest jak maszyna do strzelania bramek. Kto tego nie widzi jest ślepy. Jak dadzą Messiemu ZP za ostatni sezon to będzie granda.
W rywalizacji Messi w formie vs CR7 w formie wygrywa Messi ale za grę w tym roku Messi nie powinien załapać się nawet na pudło.
0
Bo on leży i płacze zanim go dotkną. Leo idzie do końca.
0
Tello nie potrafi nawet piłki przyjąć w ostatnich meczach, a co dopiero wziąć na siebie grę. Chciałbym się mylić ale wydaje mi się, że nic z tego nie będzie
0
To jak to jest. Wszędzie piszą, że odnowiła się kontuzja, a trener mówi, że to inna noga. Ktoś ma jakieś bardziej potwierdzone informacje?
0
Bredzicie. CR7 od przyjscia do Realu opuscil moze z 2 mecze. Powinni wyj*** rehibilitantów Leo. Specjaliści...
0
Tello i Puyol najgorsi na boisku
0
Miałem być twoim ojciem ale jakiś pies mnie ubiegł