0

Zgadzam się z Twoją opinią. Neymar wszedł na ostatnie minuty, na wykończonego przeciwnika grającego w 10. Alexis miał inne zadania i wywiązywał się z nich dobrze. Przez to, że Alves tyle czasu spędzał z przodu, Alexis zabezpieczał jego pozycję i wracał się na atakami Man $ity.

0

A niech pogra jeszcze z rok chociaż fajnie jakby zmienił otoczenie na bardziej wymagający klub

0

Dla Pana Gutiego polecamy maść na ból d..... Gracz z niego był przeciętny, a jak widać człowiek niezrównoważony.
Patrząc na całokształt sędziowania, to my powinniśmy wszędzie się pluć, że nasz oszukano, nie uznano bramki gdzie ewidentnie nie było spalonego oraz nie podyktowana karnego po ręce Clichy'ego.
Mam to gdzieś. Ważne żebyśmy wygrali LM choćby sędziowie strzelali za nas bramki

0

dzięki Geble, właśnie o to zachowanie mi chodziło

0

Z tym, że byliśmy zdecydowanie lepsi to bym nie przesadzał. Zdecydowały detale. Można by sporo gdybać jakby się mecz potoczył gdyby MC wykorzystał chociaż jedną ze swoich okazji gdy grali jeszcze w 11.
Cieszy zwycięstwo ale nie popadajmy w hurraoptymizm bo został jeszcze rewanż i Valencia pokazała, że wcale Camp Nou nie jest takie straszne

0

Nie wiem czy ktoś to podkreślił ale warto zwrócić uwagę na bardzo dużej inteligencji Alexisa w sytuacji gdy Silva wrzucał piłkę z rzutu wolnego i Valdes o mało nie wpadł do bramki z piłką. Zwróćcie uwagę co zrobił Alexis. Wszedł do bramki i przyblokował Valdesa żeby z rozpędu nie padł z piłką do bramki.
Fajnie, że chłopak myśli aczkolwiek wczoraj w ofensywie nie błyszczał.

0

To mógł odwracając się trzymać rękę przy ciele, a nie z zapachem się odwracać. Na skutek jego interwencji piłka nie dotarła w pole karne

0

o kuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrr Alves

0

znowu klepiemy gdy trzeba dobic rywala

0

czemu nie Song?

0

Coś mocno rozkojarzeni jestesmy

0

Petrodolary podziałały na sędziego

0

znowu się bawimy nie wiem w co zamiast dobić rywala.

0

aaaaaaaaaa ja pierd Alves

0

co my gramy?

0

oby strzelic

0

Oby w środku pola zagrali iniesta, Cesc i Song. Xavi zbytnio spowalnia akcje, a Sergio jest pod formą od początku roku, ale analizując wypowiedź trenera dotyczącą posiadania piłki, stawiam, że właśnie oni zagrają

0

Gdyby na miejscu Alvesa grał ktoś inny, to nie dość, że byśmy więcej strzelili, to byśmy mniej tracili. Nie wiem czy Montoya w pełni nadaje się na jego następcę ale myślę, że czas Daniego w Barcelonie minął. W tej chwili to bardziej celebryta niż piłkarz.

0

omg Alves

0

ajajajajajaj

0

no no ladny strzal

0

Karny na nim też był z czapy. Taki klub, taki zawodnik. Co począć.

0

Ciekawe kolego czy stojąc tam gdzie Tata - przy ławce trenerskiej, miałbys taki sam przegląd boiska jak siedząc przed telewizorem i widząc 10 powtórek z różnych ujęć

0

slabo dzis Alexis

0

Meeeeeeeeeesi

0

Alexis łątwych sytuacji nei wykorzystuje

0

Messi pobije kolejny rekord ligi hiszpańskiej - najwięcej strat w jednej połowie

0

ja pierd... pogońcie towarzystwo. Co ten Alexis robi

0

gramy na stojąco, brak dobrego pokazywania się na pozycjach

0

powinno być 2..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?