0

jesu Alves czemu nie po ziemi

0

Neymar totalna padaka

0

Jakbyśmy mieli odejmować 0,5 oceny za każdą zawaloną okazję, Messi miałby ocenę 5 :) A tak na poważnie zauważ, że przy tej akcji, Alexis odebrał piłkę w naszym polu karnym, rozprowadził akcję i po chwili był pod bramką przeciwnika. Latał jak szalony, a w tej sytuacji zabrakło sił

0

Powiem szczerze, że tłumaczenia na tej stronie są od pewnego czasu fatalne. Czasami mam wrażenie jakbyście wrzucali tekst po Hiszpańsku do translatora google bo brzmi z stylu "kali pić, kali jeść". Wątpię aby piłkarze Barcy mieli tak ograniczone słownictwo.
np. to zdanie
"Teraz ważne jest, aby mógł wrócić do zdrowia i przesyłanie mu uścisków". Tłumacząc tekst trzeba zwracać uwagę na kontekst, a nie tłumaczyć rozpatrując każdy wyraz osobno.

0

Szkoda Valdesa.Wygląda na to, że w taki oto sposób dobiegła końca jego wspaniała kariera w Barcelonie. Tym bardziej szkoda, że miał dużą szansę stanąć na Mistrzostwach Świata między słupkami reprezentacji Hiszpanii. Drużynie również będzie trudno w pozostałych meczach. Pinto złym bramkarzem nie jest ale ma straszną tendencję do kiwania się z przeciwnikami we własnym polu karnym oraz wyprowadzania ryzykownych piłek, zamiast je czasami wybić.
Mimo wszystko jestem dobrej myśli na końcówkę sezonu.
Pozdro VV, zdrówka życzę!

0

Przede wszystkim to chyba najwolniejszy gracz w Barcelonie. Chyba nikt nie jest tak ślamazarny, no może Song

0

widzę, że prawda boli fanboyów. Obejrzyjcie powtórkę drugiej połowy

0

Messi w drugiej połowie jest beznadziejny. Szkoda, że tak się samolubi.

0

ooo Alba strzelił z daleka, ale numer :D

0

i odbiór za odbiorem :)

0

No to pięknie...

0

no to mamy Pinto..

0

10s wcześniej Alexis czyścił sytuację w naszym polu karnym, a teraz był pod bramką Celty. Zabrakło sił. Moim zdaniem i tak znakomity mecz Alexisa

0

chyba nasi jeszcze nie wyszli z szatni na drugą połowę

0

Co ciekawe Yaya Toure ma w Man City tyle samo goli do Alexis, który jest napastnikiem... Lubie Alexisa ale myślę, że nie ma czym się podniecać.

0

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Już. W czasie gdy to przeczytaliście, CR7 zarobił to 1500 euro :) Myślicie, że go to powstrzyma przed krytyką kolejnym razem? Myślę, że tak samo jak mnie powstrzymałaby kara w wysokości 1zł.

0

Gdyby Messi wykorzystał sytuację 100% gdy prowadziliśmy 1:0, byłoby po meczu. To samo Neymar gdy wychodził sam na sam i dał się przyblokować w polu karnym.
Teraz możemy sobie gdybać.

0

Ramos potrącił go w lewą nogę. Na tym filmiku wyraźnie to widać obserwując ruch nogi Neymara
http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby#?speed=0.25

0

Nic nie dostanie. Sędzie nie odnotował tego faktu w protokole meczowym więc komisja ligi nie będzie tego tematu rozpatrywała na spotkaniu.

0

Gdyby Sergio faktycznie go mocno nadepnął, przecież ta bestia Pepe rzuciłaby się na niego. Pepe nawet za bardzo nie zauważył, że go ktoś zdeptał.
Jeszcze warto zauważyć, że Lopez trzymał go za szyję gdy ten chciał postawi krok przez co mógł wytrącić go z równowagi np. lekko popychając

0

Ma ktoś powtórkę tego meczu? Z tego co zauważyłem CR7 w teatralny sposób próbował dwa razy w ciągu pierwszych 4 minut meczu wymusić rzut karny. To dopiero hipokryta. Jeszcze ma odwagę gadać co na Neymara, który faktycznie został potracony w nogę co wytrąciło go z biegu.

0

Czytaliście ten artykuł?
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/sergio-busquets-nadepnal-na-glowe-pepe/zdxpn
Ciekawe czy Busi nie dostanie dyskwalifikacji

0

ale pech

0

karny i czerwo

0

Na Neymarze karnego nie było a tutaj prosze,nawet przed polem karnym się liczy

0

hahaha zlodzieje

0

Myślę, że powinni wejść Pedro, Alexis i Bartra za Cesca, Neymara oraz Masche. Obaj skrzydłowi lepiej zabezpieczą skrzydła, a Pedro będzie miał dużo miejsca bo Carvalaj zostawia wolną przestrzeń

0

Powiem Wam, że nawet jak wygramy w GD to ciężko będzie zostać mistrzem. Ten 1pkt straty może okazać się decydujący. Mamy zdecydowanie trudniejszy terminarz do końca sezonu. Real ma głównie ogórki. Jedyne mecz gdzie Real może zgubić punkty to mecze wyjazdowe z RSSS oraz Sevillą.

0

ale gramy, ale gramy!

0

widzieć manitę bo prowadzimy z Osasuną walczącą o utrzymanie.. co za skrót myslowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?