0

Całe szczęście, że Pedro nie jest na sprzedaż. Już się bałem, że w końcu będziemy grali na boisku w 11, a tak zostanie Pedro, który nie gra od wielu lat totalnie nic. Ale cóż, wychowanek..

0

Pojęcie "miliony" jest bardzo ogólnym pojęciem. Myslisz, że teraz PSG sprzedałoby leciwego już Zlatana za 20mln? Przecież temu arabowi by turban spadł z głowy ze śmiechu jakby usłyszał taką ofertę. .

0

Real to by Pedro sprzedał za 50mln patrząc na zeszłoroczne transfery

19

Hahahahaha wymiana Cesc + Alexis + Alves na Marquinhosa, Koke i Llorente.
Good luck Zubi. Ja pier**** ręce opadają..

0

podobno 1,2 mld $

0

hahaha zapomnij. Już Zubi zadba o to, żeby Barca nie była zbyt mocna.

0

Bo my mamy tendencje do przepłacania za transfery i oddawania "za darmo". Nie lubimy też zbyt dobrych zawodników bo w Barcy bycie wychowankiem daje w oczach Zarządu +10 do umiejętności. Po co nam Yaya, Zlatan, Villa, czy Alexis? Jakby to inny klub sprzedawał Yaya czy Zlatana, to 100mln by pękło. My w sumie za wszystkich tych graczy tyle nie dostaniemy!

0

Jednak, po meczu

0

Atletico ma zajechany skład. A to, że Real zdobędzie LM to co z tego. Kiedyś musiało to nastąpić. Pokazali jak się gra do końca. Barcelona w tym sezonie przy niekorzystnym wyniku w ostatnich minutach była myślami w szatni. Real potrafi zdominować przeciwnika i zepchnąć do głębokiej defensywy.
Miejmy nadzieje, że za rok LM będzie znowu nasza

0

Gdybym nie był polakiem tak samo bym mówił. Doceniam go jako piłkarza, nie jako rodaka. Przypomnij sobie mecze Polska-Portugalia oraz Borussia-Real. Jakoś nie przypominam sobie by CR7 hasał po jego stronie.

2

Zapewne większość z Was się ze mną nie zgodzi, ale ja bym widział na naszej prawej obronie.... Piszczka. To w tej chwili jeden z topowych prawych obrońców ( podkreślam OBROŃCÓW) na świecie.
Piszczek potrafił wyłączyć w większości spotkań CR7 z gry i nie tylko jego.

0

Ciekawe czy jacyś kibice byli

0

Koleś ma niezły refleks. Mam nadzieję, że równie trafnie potrafi ocenić sytuację przy stałych fragmentach gry, dobrze się ustawia i wie kiedy wyjść, a kiedy zostać w bramce.
Skoro go kupiliśmy myślę, że jest to poparte jakąś głębszą analizą, a nie fimikami z Youtube, chociaż znając Zubiego nic mnie nie zdziwi.

0

Niestety, każdemu jest ciężko :)

1

Fajna ta jego panna. Dobrze, że przyszedł do Barcy to jak się chłopak dorobi, to może nie będzie musiała jego panna chodzić w dziurawych dżinsach :)

0

Lllorente był do wzięcia za free. Teraz oddamy Alexisa, za którego daliśmy prawie 40 mln za 20mln + 30 letni zawodnik, którego mogliśmy zakontraktować za darmo. Rachunek wychodzi na -20mln. Brawo Barca, brawo zarząd.

2

Każde zagranie piłki do niego to był zawał ale żałuję, że odchodzi definitywnie. Dusza towarzystwa, dobry duch w szatni. Mógł zostać jako 3-ci bramkarz. Przy każdej zadymie boiskowej był pierwszy, żył meczami z ławki.
Zapamiętam go z jego nienagannej fryzury oraz z faktu, że chyba jako zawodnik, który potrafił mieć kilka czerwonych kartek w sezonie, nie wychodząc na boisko :) (za zadymy z ławki).
Powodzenia Pintek :)

4

Lecę do Barcelony. Osobiście spakuję mu walizki i zawiozę na lotnisko.

0

Messiemu dajemy 20mln a 12 dla Yaya to za dużo. Śmiech na sali, jeden z najlepszych graczy w BPL

5

Patrząc na statystki i grę, nie był w tym sezonie gorszy od skrzydłowego nijakiego Bale. Kolega Bale przyszedł z Anglii za 100 baniek, my Sancheza sprzedamy za 20. Gdzie sens? Gdzie logika?
I tu się kłania nasza polityka transferowa. Kup drogo, sprzedaj tanio. Zaprzeczenie biznesu. Zasrany zarząd... nieudacznicy...

2

Czytając twoje komentarze można odnieść wrażenie, że jesteś większym antyfanem Alexisa, niż kibicem Barcy.
Ten słaby Alexis strzelił w tym sezonie 2 gole pretendujące do bramek sezonu. Nie liczę już nawet ilości odbiorów i kluczowych podań w tym sezonie. Twój idol Pedro zapewne jest od niego lepszy.
Pzdr

1

Dlaczego nie ma wśród największych rozczarowań sezonu Pedro? Przecież to co grał to była totalna padaka. Na 38 spotkań ligowych oraz we wszystkich meczach LM, te które zagrał w miarę dobrze można policzyć na palcach jednej ręki..

1

Teraz przyjdzie Luis Enrique i będzie kolejnym pachołkiem zarządu

0

Po lidze, Szkoda

0

No i mamy super..

0

OOo witaj. W ostatnich dniach dyskutowaliśmy i widziałeś wyższość Pedro nad Alexisem. Dzisiejszy mecz to szczególnie uwidacznia. Jednak przyznaję Ci rację :)

3

Czy Pedro rozgląda się czy gra sam?

0

ale piłka od Alvesa, Nie mogł potrenować wcześniej? Pedro w formie..

1

Niech ktoś wejdzie za tego Pedro. Nie mogę na niego patrzeć. Ktokolwiek proszę, choćby Zubi

0

Pique opierniczył Pedro :) dobrze mu tak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?