0

piaaaaaach

1

Alba jak struś pędziwiatr. Jemu to raczej by ani Bale ani Robben nie uciekli :)

4

Ten nasz Pedro to jest jakiś dramat. Co on pozytywnego daje na boisku w drużynie Hiszpanii czy Barcy? Odpowiem. NIC!

0

Najlepiej sprzedać obu z opcją pierwokupu za jakąś rozsądną cenę.
Jak ich talent rozbłyśnie to odkupimy, jak nie to sorry

2

haaha Alves siwy a Neymar blond. Lepiej by potrenowali

2

Fakt. Jak Higuain jest wart 70mln, to Sanchez 120mln

3

Za tego zawodnika to 20mln to świat i ludzie. On miewa problemy z przyjęciem piłki. To taki wyższy silniejszy i bardziej drewniany Pedro

2

Czytaj ze zrozumieniem. OFENSYWNY!

1

Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji najlepszym rozwiązaniem byłoby cofnięcie Messiego na pozycję ofensywnego pomocnika i kupienie 9. Teraz każdy przeciwnik kryje Leo, a nasi szeroko grający skrzydłowi nie mają komu zagrać piłki. Leo jest dużo bardziej niebezpieczny jak zajmuje się kreacją gry.
Nie kupując 9 można przesunąć Alexisa i Neymara bliżej środka ataku i grać 4-1-2-1-2

1

Jezu skąd ten zwyczaj pisania "rozumie". Z któro wsio jesteś? Polska język trudna język

0

Co nie zmienia kwestii, że jest psycholem.
Uważasz, że normalny człowiek tak się zachowuje? Swoich idoli oglądają dzieciaki, które ich podziwiają. Później jeden czy drugi będzie się zachowywał jak Pepe bo przecież to jest normalne, pokazują to na meczach i piłkarz nie jest za to karany.
Być może czerwona karta była zbyt surowa patrząc na tą jedną, daną sytuację. Jednakże gdyby przyjrzeć się szerzej jego poczynaniom boiskowym w całej karierze, już dawno powinien siedzieć w szpitalu w Tworkach :)

0

Wiem, to był sarkazm :)

8

Kurde to już 5 transfer Zubiego. Szaleje chłop hahaha
Witamy Ivan. Fajnie, że przyszedł, potrzebny nam zawodnik jego postury i z jego umiejętnościami w środku pola.

0

Przecież we wczorajszym meczu grał dramatycznie. W Realu marnował mnóstwo okazji 100% i nie porywał swoją grą. Po co nam on? Nie lepiej wziąć Eto'o za darmo?

0

W koncu gol Leo

1

Czasami mam wrażenie, że u nas do Zarządu przyjęli osoby, które są odpowiedzialne za przerwanie hegemonii Barcelony. Wygląda to na autodestrukcje, działania niszczycielskie od wewnątrz.
Nikt chyba nie jest w stanie zrozumieć tego co się dzieje. Same afery podatkowe, jakieś łapówki pod stołem, cuda na kiju.
Bardzo mi przykro bo kocham ten Klub i żal patrzeć jak stajemy się pośmiewiskiem na cały świat. Sprzedajmy jeszcze Alexisa za 20mln, do tego okaże się, że nie zapłaciliśmy 10mln podatku i 10mln obiecaliśmy Udinese przy kolejnym transferze.

0

Ale to nie jest kwestia obrony. To jest ta sama kwestia co w Barcelonie. Teraz cisnęła Holandia,było 4 obrońców Hiszpanii i żadnego pomocnika, który by ich wspomógł. A kto gra w środku pomocy? Barcelona (Xavi, Iniesta, Sergio)

0

Ciekawe co myśli Florek Perez jak widzi grę Robbena

0

Myślę,że Barca powinna pozbyć się Pedro, Xaviego i Serio przed nowym sezonem żeby diametralnie zmienić styl gry

0

ale jazda

1

haha brawo Piket

0

Zgadzam się z Tobą.
Z pierwszej połowy zapamiętam jeszcze piękne piły Xaviego i Iniesty. Dlaczego w Barcy tak nie grają? Nie wiem

0

Myślę, że zakładał, że RVP przyjmie piłkę i dlatego wyszedł w jego kierunku jednak jemu wyszedł strzał życia

0

To Casillas rekordu nie pobije :)

0

ale brama

0

Xavi gra dziś odważniej niż w Barcy

3

Ja pier**** śmiech na sali. To trzeba było go zaproponować PSG za 100mln, a nie do Chelsea, która nam Davida Luiza nie chciała sprzedać. Swoją drogą fajnie powitają go fani Arsenalu..
Brawo Zubi, brawo Barcelona. Za byle grajka każą nam płacić 40mln.
Asier Illarramendi był wart 38mln, Cesc Fabregas 33 HAHAHAHAHAHHAHAHA

0

Reus jest niestety szklany. Z tego co podają prognozy, nie wiadomo czy do września się wykuruje. Niezły gracz ale według mnie aktualnie nie jest nam potrzebny. Priorytetem powinno być wzmocnienie obrony. Dodatkowo przydałby się wysoki i silny napastnik typu Drogba na autobusy.

0

To zamiast transferów obrońców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?