0

jakieś doświadczenia masz w temacie? :D

0

mówi Ci coś termin "święta krowa"? :D

0

Kupmy tego Rojo, fajny grajek i widać, że myśli na boisku. Przekwalifikuje się go na prawego obrońcę i będzie git

0

Masche zawstydzi Xaviego. Będzie miał więcej podań w meczu niż nasz generał

0

Może w cebulkach włosów miał jakieś receptory odpowiedzialne za poruszanie nogami. W końcu wszyscy mówili, że jest z innej planety więc kto wie :D

0

Podoba mi się gra Messiego w pressingu.. taka na alibi. Niby zrobi z 3 kroki w kierunku przeciwnika i odpuszcza.
Oj Leo Leo.

0

Tak myślę, że rok temu trzeba było kupić Suareza a w tym Neymara. Ostatni sezon był świetny w wykonaniu Suareza, a rok temu cena pewnie byłaby niższa. Znowu Neymarowi ten rok nie wyszedł, a w dodatku po MŚ kończył mu się kontrakt i mogliśmy go mieć za darmo,a nawet jeśli nie, to w obliczu obecnej kontuzji cena byłaby niższa.

0

Zgadzam się z Tobą kolego w 100%

4

Zapłaciliby poprzez PAYU i problem z głowy.

5

Całe szczęście, że Pedro, Tello i Cuenca zostają. Będzie kim grać jak Suarez będzie zawieszony, a Neymar jeszcze nie wyleczy kontuzji.
Solidni zmiennicy to podstawa..

0

Nie wiem jak możecie kibicować Niemcom. Wasi pradziadkowie się w grobach przewracają jak widzą, jak młodzi Polacy kibicują Niemcom.

0

Z tym fuksem to jednak trochę prawdy jest. Gdyby Ghana w końcówce meczu wykorzystała jedną z kontr gdzie było 3-4 napastników na 2 obrońców, mogło skończyć się tak, że Niemcy zakończyliby turniej na fazie grupowej. Dodam, że te kontry zawalili sami gracze Ghany, a nie jakaś genialna obrona Niemiec.
Ale cóż, jak to mówią szczęście sprzyja lepszym.

4

Kurde ale Real zaje*** transfer zrobił kupując Krossa za tak śmieszne pieniądze. Szkoda, że Zubi nie potrafi kupować porządnych graczy w rozsądnej cenie.

11

miło nam, że się przedstawiłeś przed milionami internautów.
Szkoda, że tylko beznadziejny wpis po tobie zostanie

9

Wychodzi kłamstwo naszego prezydenta, który mówił, że Alexis zostaje.
Przykre. Cóż, przeboleje te kilka lat perturbacji. Pewnie po tym Zarządzie pozostaną zgliszcza ale poczekam, aż Barca się odbuduje za kilka/kilkanaście lat.
Suarez nie jest wart 2 razy więcej niż Alexis. Nie wiem czy w ogóle jest więcej wart.
Chcemy kupić gracza, który do października nie może trenować..

26

Tempo redakcji fcbarca.com mnie rozczuliło. Już wczoraj w komentarzach wszyscy o tym spammowali, a 24h później, jest news na stronie.

25

Szkoda, że Katalońska prasa nie potrafiła w należyty sposób się zachować. Dla Sportu ważniejsze są słowa Bravo, które mógł opublikować jutro, a nie śmierć genialnego zawodnika, będącego symbolem.
Przykre.

0

Bayern kupił Bernata z Valencji za 10 baniek, a Zubi dalej szuka wiatru w polu.
Niech się nauczy kupować od Bayernu.
Lewandowski - za darmo
Rode- za darmo
Barnat - 10mln

Bez komentarza..

3

Alexis odejdzie z Barcy, bo Messiemu się nie podoba bo za dużo biega i za dużo przeciągu robi z przodu. Ponoć Messi 2 razy w tym sezonie przeziębił się przez niego.
Niestety nie wypalił transfer Aguero, z którym mógłby sobie pospacerować i omówić problemy rodzinne, więc ściągną Suareza, z którym Leo będzie mógł po pracy wyskoczyć na jakąś dziczyznę.

0

Ah też nasz Zubi negocjator. "Barca nie zapłaci 80mln za Suareza". Fakt, zapłacimy 79 :)

1

Rodziców się nie wybiera i powinno się ich bronić na śmierć i życie, tak samo jak oni o nas walczyli od urodzenia.

0

Chciał Valdes wyzwań to teraz ma. Wyzwaniem jest znaleźć pracę..

6

Widocznie dla Man City nie negocjuje Zubi..

0

Neymar słabo mówi po Polsku i się przejęzyczył. Miał prawo chłopak. Polska język trudna język

0

Nieeeeeeeeeeeee tylko nie Rudy 102. Nasz czołg byłby rozwiązaniem na autobusy!

2

Kurde. Albo Pedro ma jakiegoś ojca/wujka w Zarządzie FCB albo ja nie wiem. Wszyscy kibice widzą, że jest zwyczajnie słaby gdyż jego rozwój zatrzymał się kilka lat temu, a Barca nie chce go sprzedać. Istnieje także taka szansa, że chcą go zatrzymać aby był rezerwowym.

7

Hmm ciekawe, że nie chcą podać kwoty transferu. Albo Sevilla sprzedała go tak tanio, że wstyd, albo my przepłaciliśmy tak, że wstyd.

0

Xavi nasz naczelny ogrodnik być może wyraził zgodę na wjazd na murawę. Gorzej jak Rakiticowi zachce się podriftować.

54

oooooooooo Bekoooooooo.
Przyda się ojcu Leo do prania pieniędzy :)

1

tak, z 5 minut temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?