jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bartra to jest kocur. Uwielbiam gościa
0
Szkoda, że Messi lepiej nie przymierzył, byłoby po meczu
0
Ale kozak ten Adama. Przecież on jest już lata świetlne przed Pedro Pedrito jeżeli chodzi o umiejętności. Powinni go wziąć do pierwszej drużyny.
0
Co tu porównywać. Żeby być dobrym trzeba dostawać szansę na grę. Carvajal gra często a Montoya wcale. Mimo tego uważam, że Martin ma większe umiejętności i możliwości.
0
Bo nie próbujemy zmienić stylu gry. Piłka na całym świecie się rozwija, a my stoimy w miejscu..
0
Ja nie wiem co gra nasza obrona. Niech Pique idzie się z Policją dalej kłócić..
2
ale fart.. ja pierdziu
0
A kim jest nasz trener, że go wystawia?
0
Nasza gra jest tak ciekawa i nieprzewidywalna jak "Moda na sukces"..
P.S. Dlaczego gramy w 9? jakaś kara? Bo Pedro i Alvesa to nie liczę..
1
Przykre, że my z każdym ogórkiem męczymy się jakby to był finał LM z jakimś zespołem z TOPu, a Real klepie słabeuszy aż miło
7
Barcelona robi wszystko, żeby nie zapłacić zmiennych za Vermaelena :) Nie będzie grał, nie będzie zmiennych.
0
Operuje na prawym skrzydle bo ktoś musi ubezpieczać strefę po bezsensownych "rajdach" Alvesa i jego wrzutkach w kosmos.
Dalej nie jestem w stanie zrozumieć sprzedaży Alexisa a pozostawienia Pedro...
0
Kończ waść, wstydu oszczędź...
0
oni będą mieli Ibrę, Silvę i Lavezziego...
8
Przede wszystkim to musimy pokonać teraz Ajax 2 krotnie i na spokojnie podchodzić do meczu z PSG. Nie chcę aby był to mecz o nasze być albo nie być w LM
1
Widzę, że jakiś marny dziennikarz jak ci z onetu jakieś swoje wypociny napisał. PSG zdominowało Barcę? Może w kilku momentach ale Barca również miała swoje okazje. Jak czytam te wszystkie komentarze to mi się na wymioty zbiera. Jeden gorszy mecz z klasową drużyną i już sprzedajemy pół składu.
Proponuję większości z Was zastanowić się czy faktycznie jesteście kibicami Barcy, czy kibicami sukcesu - sezonowcami...
0
Nie mogę Was słuchać malkontenci. To, fakt Barca nie zagrała wybitnie, ale nie zagrała też źle. Grała dużo lepiej niż choćby w meczu z Man City rok temu.
Mam tylko nadzieję, że LE to inteligentny gościu i wyciągnie z tej przegranej wnioski.
Wiem, że Guardiola Was przyzwyczaił (część z Was przyszła razem z pierwszym jego sukcesem) do tego, że przychodzi nowy trener i zgarnia 6 pucharów, ale to nie takie proste. Jest wielu wielkich trenerów i jakoś przez cała swoją karierę nie potrafili doprowadzić drużyn do takich triumfów.
Czekam na Suareza, niech zacznie grać bo nie mogę patrzeć na Pedro. Alves gra mega piach, w przyszłym sezonie odchodzi, a my nie dajemy się ogrywać Montoyi. Sergio jest cieniem samego siebie, a Masche nie dostaje szansy na DM. Zmieńmy te kilka rzeczy i już będzie lepiej.
1
Niestety LE popełnia te same błędy co jego poprzednicy. Patrząc na grę w kilku pierwszych meczach sezonu to:
1. W bramce powinien stać Bravo
2. W ataku za Pedro widziałbym Sandro
3. Prawa obrona Montoya (wiem, że nie grał ale jest o klasę lepszy niż Dani obecnie)
4. Masche za DM za Sergio
5. Bartra za Masche w obronie
6. Xavi za Iniestę od pierwszej minuty, później zmiana Rakitic --> Iniesta
Ogólnie nie mam pretensji za ten mecz bo widziałem walkę do końca. W poprzednim sezonie nawet przegrywając to od 60-90 minuty klepaliśmy piłkę w obronie jakbyśmy wygrywali z 5:0.
Trzeba wyciągnąć wnioski i jazda!
0
Kurde chcemy wjechać znowu
2
Całe szczęście, że Pedro został, a Alexis odszedł. Mamy skrzydłowego na lata..
0
ale żal, najniższy na boisku
0
ajjjjjj szkoda, ale akcja by byla
0
Mathieu przewrotka
0
Iniesta asystował
0
Pedro, Alves oraz Serio do zmiany
0
Wspominając teraz newsy, że Pep myślał o sprzedaży Pique i innych świętych krów oraz na to, że Lucho teraz wziął go w odstawkę daje do myślenia..
0
Pedro lub Sergi Roberto za Messiego, a Lliara za CR7 i jazda
2
Z tego co pamiętam to gol był tylko nie słusznie został nie uznany bo sędzie odgwizdał rękę, którą mógł spokojnie puścić.
0
Stara Barcelona
1
Mamy nowy talent w drużynie B, Suareza :)