jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Płaczki STOP. Porozmawiamy po meczu. Mnie cieszy, że kombinuje. Jak przegramy nic się nie stanie. Niby możemy trafić na Bayern i Chelsea ale równie dobrze na Monaco itp
0
Jak zagra Sergio zamiast Masche to będzie lipa. Liczę na naszych grajków, na przełamanie Suareza bo od kilku spotkań regularnie mnie zawodzi.
VeB
0
Trochę mnie śmieszy jak większość osób tutaj tłumaczy Suareza, a najeżdżała na Sancheza. Dwukrotnie droższy zawodnik powinien dawać nam dwukrotnie większą jakość. W tej chwili jest na poziomie Pedro czyli prawie na dnie..
8
Jakby wprowadzili karę zawieszenia na kilka spotkań za symulowanie, CR7 zagrałby w 20% meczów w sezonie
0
Ja czuje manewr typu Mathieu na LB a Alba na RB. W środku Masche i Pique
77
Bartra jak kiedyś Puyol. Pokazywał kolegom z zespołu żeby poszli podziękować kibicom. Lubię tego chłopaka. Jest taki prawdziwy i oddany Barcy
0
Powinno być z 3:5
0
hahaha jaki luz Douglasa. Spierd**** i nawet nie wracał pomóc..
0
Ależ emocje. Z nerwów zjadłem już 2 kanapki i wypiłem piwo
0
Gdybym powiedział szczerze, musieliby mnie zamknąć
1
Douglas na Alvesa się zapatrzył :)
0
Tytuł tej wiadomości wywołał uśmiech na mojej twarzy ;)
0
We wczorajszym meczu najbardziej podobała mi się walka do końca. Brakowało tego w poprzednich sezonach. Jak nie szło, około 70 minuty schodziło z nas powietrze i odpuszczaliśmy.
Cieszy mnie, że mamy 2 dobrych bramkarzy oraz postawa obrony.
Martwi, że ciągle gra Alves, nie ogrywa się Montoya ani Douglas.
Swoją grą denerwuje mnie Suarez. Mało bierze gry na siebie, a jak dostaje "setkę" to nie trafia. Momentami przypomina mi chaotyczność Pedro jak nie trafił wczoraj na pustą po zabraniu piłki bramkarzowi
0
Barca powinna odwołać się od kartki dla Leo. W późniejszej fazie sezonu może ona oznaczać wykluczenie z jakiegoś meczu
2
Martwi postawa naszego ataku. Cieszy postawa Rudego, Bravo oraz przebłyski Messiego w tym meczu. Czekam na Iniestę w formie i mam nadzieję, że magia powróci
0
Panie Lucho, gdzie zmiany?
1
Przepraszam kibiców Realu, że kiedykolwiek mówiłem, że przepłacili za Bale. My mamy Suareza..
Jak był sens sprzedawać Alexisa?
1
Jesu Suarez = Pedro
2
Swoją drogą ten sędzia to kpina. Każdy kontakt piłkarza FCB z graczem Valenci to faul. W drugą stronę nic nie ma..
0
Hahahah Mascherano gra u nas na CB,CDM,CM,CAM. Może jeszcze w ataku lub na bramce zagra
0
Pierwszy raz od wielu lat mamy 2 porządnych bramkarzy
2
Młodzieńcza fantazja go dopadła. Szkoda, jak na razie najlepszy mecz w jego wykonaniu w tym sezonie
0
Alez Mascherano zagrywa te crossy. Jest nie samowity
0
PEdro Perdrrrrrrrrrrrrito
1
Rafinha to chyba w fife duzo gra
0
Ale Masche to jest kocur :)
0
ale powrot Leo, szok
0
z tego co widzę w ramówce to nie ma :( gdzie go można obejrzeć?
0
U nas w Polsce też zatrudniają niepełnosprawnych żeby zaoszczędzić i przygarnąć kasę jako zakłada pracy chronionej. Podobnie kombinuje Man U i Arsenal :)
0
hahahhaha jak zobaczyłem tytuł taka była moja pierwsza rekacja. Brawo Zubi. W normalnej firmie takiego dyrektora by na zbity pysk wywalili.