27

Płaczki STOP. Porozmawiamy po meczu. Mnie cieszy, że kombinuje. Jak przegramy nic się nie stanie. Niby możemy trafić na Bayern i Chelsea ale równie dobrze na Monaco itp

0

Jak zagra Sergio zamiast Masche to będzie lipa. Liczę na naszych grajków, na przełamanie Suareza bo od kilku spotkań regularnie mnie zawodzi.
VeB

0

Trochę mnie śmieszy jak większość osób tutaj tłumaczy Suareza, a najeżdżała na Sancheza. Dwukrotnie droższy zawodnik powinien dawać nam dwukrotnie większą jakość. W tej chwili jest na poziomie Pedro czyli prawie na dnie..

8

Jakby wprowadzili karę zawieszenia na kilka spotkań za symulowanie, CR7 zagrałby w 20% meczów w sezonie

0

Ja czuje manewr typu Mathieu na LB a Alba na RB. W środku Masche i Pique

77

Bartra jak kiedyś Puyol. Pokazywał kolegom z zespołu żeby poszli podziękować kibicom. Lubię tego chłopaka. Jest taki prawdziwy i oddany Barcy

0

Powinno być z 3:5

0

hahaha jaki luz Douglasa. Spierd**** i nawet nie wracał pomóc..

0

Ależ emocje. Z nerwów zjadłem już 2 kanapki i wypiłem piwo

0

Gdybym powiedział szczerze, musieliby mnie zamknąć

1

Douglas na Alvesa się zapatrzył :)

0

Tytuł tej wiadomości wywołał uśmiech na mojej twarzy ;)

0

We wczorajszym meczu najbardziej podobała mi się walka do końca. Brakowało tego w poprzednich sezonach. Jak nie szło, około 70 minuty schodziło z nas powietrze i odpuszczaliśmy.
Cieszy mnie, że mamy 2 dobrych bramkarzy oraz postawa obrony.
Martwi, że ciągle gra Alves, nie ogrywa się Montoya ani Douglas.
Swoją grą denerwuje mnie Suarez. Mało bierze gry na siebie, a jak dostaje "setkę" to nie trafia. Momentami przypomina mi chaotyczność Pedro jak nie trafił wczoraj na pustą po zabraniu piłki bramkarzowi

0

Barca powinna odwołać się od kartki dla Leo. W późniejszej fazie sezonu może ona oznaczać wykluczenie z jakiegoś meczu

2

Martwi postawa naszego ataku. Cieszy postawa Rudego, Bravo oraz przebłyski Messiego w tym meczu. Czekam na Iniestę w formie i mam nadzieję, że magia powróci

0

Panie Lucho, gdzie zmiany?

1

Przepraszam kibiców Realu, że kiedykolwiek mówiłem, że przepłacili za Bale. My mamy Suareza..
Jak był sens sprzedawać Alexisa?

1

Jesu Suarez = Pedro

2

Swoją drogą ten sędzia to kpina. Każdy kontakt piłkarza FCB z graczem Valenci to faul. W drugą stronę nic nie ma..

0

Hahahah Mascherano gra u nas na CB,CDM,CM,CAM. Może jeszcze w ataku lub na bramce zagra

0

Pierwszy raz od wielu lat mamy 2 porządnych bramkarzy

2

Młodzieńcza fantazja go dopadła. Szkoda, jak na razie najlepszy mecz w jego wykonaniu w tym sezonie

0

Alez Mascherano zagrywa te crossy. Jest nie samowity

0

PEdro Perdrrrrrrrrrrrrito

1

Rafinha to chyba w fife duzo gra

0

Ale Masche to jest kocur :)

0

ale powrot Leo, szok

0

z tego co widzę w ramówce to nie ma :( gdzie go można obejrzeć?

0

U nas w Polsce też zatrudniają niepełnosprawnych żeby zaoszczędzić i przygarnąć kasę jako zakłada pracy chronionej. Podobnie kombinuje Man U i Arsenal :)

0

hahahhaha jak zobaczyłem tytuł taka była moja pierwsza rekacja. Brawo Zubi. W normalnej firmie takiego dyrektora by na zbity pysk wywalili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?