jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahhaha jak zobaczyłem tytuł taka była moja pierwsza rekacja. Brawo Zubi. W normalnej firmie takiego dyrektora by na zbity pysk wywalili.
1
Najefektowniejszy zawodnik w historii Barcelony. Wszystko przychodziło mu z dziecinną łatwością. Myślałem, że Neymar przywróci nam magię na CN. Bramki są ale magii nie ma i raczej nie będzie.
0
Jak Neymar nie przedłuży kontaktu z nami to w 2016 może odejść za darmo więc nie bądźcie tacy pewni ile na nim byśmy zarobili, bo okaże się, że nasz wspaniały Zubi puści go za darmo.
2
Wniosek jest jeden. W La liga, w meczach Barcelony powinno używać się nieco wyższych i szerszych bramek, a problem sam się rozwiąże :)
5
Wam płacą za podawanie tych lewych linków? Po co wklejacie jak nic nie działa?
0
fajnie, ale nie działa
14
Gadajcie co chcecie ale Real to w tej chwili walec. Każdemu wbija 3-6 bramek. Rekord strzelonych goli w sezonie pobiją na pewno.
Przykro się patrzy teraz na Barcelonę. Kijowy trener, który nie potrafi nawet wytypować właściwych graczy na mecz. Szkoda nam kasy na zbudowanie solidnej defensywy a wydajemy ponad 150mln na napastników.
Mimo wszystko uważam, że w chwili obecnej największą bolączką jest pomoc chociaż Rakitic dzisiaj mi się bardziej podobał niż w poprzednich meczach.
Sergio przemilczę. Mascherano już dawno powinien zająć jego pozycję.
Myślę, że nic się nie zmieni dopóki nie przyjdzie trener z jajami i nie przewietrzy szatni z największych gwiazdorów jak to zrobił Guardiola.
Z całym szacunkiem, jestem kibicem Barcelony, a nie Leo Messiego, Xaviego czy Sergio i chcę dla niej jak najlepiej.
Visca el Barca
0
a Ty jestes najwiekszym hejterem na tej stronie od lat
0
Kto wszedł za Suareza bo od 30 minut go nie widzę na boisku?
35
Rakitic strzelił z daleka i za karę musi zejść. Nie jest wierny LE&Zubi style
0
Ależ przyjęcie naszego Pedro Pedrito.
0
A ja się pytam pytam się gdzie jest nasz playmarker Sergi Roberto.
1
jak zwykle Alves dobrze pokrył..
0
ehh Suarez.. szkoda, że nie poszedł sam
0
Jakaś kpina, koleś z 2 fauluje juz z 10 raz Neymara i dalej kartki nie ma
1
Te kartki to jakaś kpina
1
Ale fair play gramy...
0
Mieliśmy Alexisa, młodego ambitnego chłopaka, który ewitentnie był w formie, to dołożyliśmy drugie tyle i kupiliśmy napastnika na skrzydło.. Zubi logic..
0
Mascherano wyleci za czerwoną kartkę tyle wielbłądów koledzy w obronie i pomocy popełniają i tyle musi czyścić
2
Jesteśmy żałośni. Byle Ajax nas ciśnie..
3
Chusteczkę dla Sergio, szybko, musi w coś łzy wytrzeć!
1
Hmm czy ten spalony był to przekonany nie jestem. Podanie było do Alby, który na spalonym nie był, a w momencie podania Alby do Neymara spalonego nie było
1
Coś przeczuwam dzisiaj 3 porażkę z rzędu i później ciężką batalię o wyjście z grupy. Wystarczy, że Ajax wygra z nami, później nie przegra z PSG i wygra z Apoelem i bye bye LM (zarówni liga mistrzów jak i luis enrique :) ) - do tego zakładam, że my nie wygramy z PSG
0
Hmm czegoś nie rozumiem. Po meczu jak był wywiad z Mascherano, realizator pod jego nazwiskiem wyświetlił "interceptions- 18", a tutaj podajcie, że liczba odbiorów 6.
1
Taki z LE trener jaki z Zubiego Dyrektor sportowy..
O jakim stylu oni gadają? Oni widzieli prawdziwą tiki takę?
1
Segio "Chusteczka" Busquest niech lepiej posiedzi na ławie bo mu sodówa uderzyła do bani
0
Zdobyli wszystko co można zdobyć w drużynowym Footballu (no poza Copa Libertadores, Pucharem narodów afryki itp :) )
0
Póki co porównanie Alexis+Cesc vs Suarez + Rakitic wypada blado dla tych drugich
0
Niestety LE musi wylizać Rosselowi to na czym siedzi więc nazwiska muszą grać kosztem drużyny i wyników
3
Po co nam możliwość robienia transferów w lato 2015 jak Zubi i tak to spierd***