0

hahahhaha jak zobaczyłem tytuł taka była moja pierwsza rekacja. Brawo Zubi. W normalnej firmie takiego dyrektora by na zbity pysk wywalili.

1

Najefektowniejszy zawodnik w historii Barcelony. Wszystko przychodziło mu z dziecinną łatwością. Myślałem, że Neymar przywróci nam magię na CN. Bramki są ale magii nie ma i raczej nie będzie.

0

Jak Neymar nie przedłuży kontaktu z nami to w 2016 może odejść za darmo więc nie bądźcie tacy pewni ile na nim byśmy zarobili, bo okaże się, że nasz wspaniały Zubi puści go za darmo.

2

Wniosek jest jeden. W La liga, w meczach Barcelony powinno używać się nieco wyższych i szerszych bramek, a problem sam się rozwiąże :)

5

Wam płacą za podawanie tych lewych linków? Po co wklejacie jak nic nie działa?

0

fajnie, ale nie działa

14

Gadajcie co chcecie ale Real to w tej chwili walec. Każdemu wbija 3-6 bramek. Rekord strzelonych goli w sezonie pobiją na pewno.
Przykro się patrzy teraz na Barcelonę. Kijowy trener, który nie potrafi nawet wytypować właściwych graczy na mecz. Szkoda nam kasy na zbudowanie solidnej defensywy a wydajemy ponad 150mln na napastników.
Mimo wszystko uważam, że w chwili obecnej największą bolączką jest pomoc chociaż Rakitic dzisiaj mi się bardziej podobał niż w poprzednich meczach.
Sergio przemilczę. Mascherano już dawno powinien zająć jego pozycję.
Myślę, że nic się nie zmieni dopóki nie przyjdzie trener z jajami i nie przewietrzy szatni z największych gwiazdorów jak to zrobił Guardiola.
Z całym szacunkiem, jestem kibicem Barcelony, a nie Leo Messiego, Xaviego czy Sergio i chcę dla niej jak najlepiej.
Visca el Barca

0

a Ty jestes najwiekszym hejterem na tej stronie od lat

0

Kto wszedł za Suareza bo od 30 minut go nie widzę na boisku?

35

Rakitic strzelił z daleka i za karę musi zejść. Nie jest wierny LE&Zubi style

0

Ależ przyjęcie naszego Pedro Pedrito.

0

A ja się pytam pytam się gdzie jest nasz playmarker Sergi Roberto.

1

jak zwykle Alves dobrze pokrył..

0

ehh Suarez.. szkoda, że nie poszedł sam

0

Jakaś kpina, koleś z 2 fauluje juz z 10 raz Neymara i dalej kartki nie ma

1

Te kartki to jakaś kpina

1

Ale fair play gramy...

0

Mieliśmy Alexisa, młodego ambitnego chłopaka, który ewitentnie był w formie, to dołożyliśmy drugie tyle i kupiliśmy napastnika na skrzydło.. Zubi logic..

0

Mascherano wyleci za czerwoną kartkę tyle wielbłądów koledzy w obronie i pomocy popełniają i tyle musi czyścić

2

Jesteśmy żałośni. Byle Ajax nas ciśnie..

3

Chusteczkę dla Sergio, szybko, musi w coś łzy wytrzeć!

1

Hmm czy ten spalony był to przekonany nie jestem. Podanie było do Alby, który na spalonym nie był, a w momencie podania Alby do Neymara spalonego nie było

1

Coś przeczuwam dzisiaj 3 porażkę z rzędu i później ciężką batalię o wyjście z grupy. Wystarczy, że Ajax wygra z nami, później nie przegra z PSG i wygra z Apoelem i bye bye LM (zarówni liga mistrzów jak i luis enrique :) ) - do tego zakładam, że my nie wygramy z PSG

0

Hmm czegoś nie rozumiem. Po meczu jak był wywiad z Mascherano, realizator pod jego nazwiskiem wyświetlił "interceptions- 18", a tutaj podajcie, że liczba odbiorów 6.

1

Taki z LE trener jaki z Zubiego Dyrektor sportowy..
O jakim stylu oni gadają? Oni widzieli prawdziwą tiki takę?

1

Segio "Chusteczka" Busquest niech lepiej posiedzi na ławie bo mu sodówa uderzyła do bani

0

Zdobyli wszystko co można zdobyć w drużynowym Footballu (no poza Copa Libertadores, Pucharem narodów afryki itp :) )

0

Póki co porównanie Alexis+Cesc vs Suarez + Rakitic wypada blado dla tych drugich

0

Niestety LE musi wylizać Rosselowi to na czym siedzi więc nazwiska muszą grać kosztem drużyny i wyników

3

Po co nam możliwość robienia transferów w lato 2015 jak Zubi i tak to spierd***

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?