2

Zaczynam się zastanawiać, może Zubi jest homo. Może Mathieu mu się podoba? Kurde, żadnych innych logicznych przyczyn nie jestem w stanie znaleźć.

12

Cr7, Bale i James drżyjcie! Nadchodzi Mathieu hahahahahahhah
Ja pier****. Jeszcze ta cena.. za 5mln ok ale za 20?!
A już myślałem, że Zubi niczym mnie nie zaskoczy, a jednak...

1

Z jednej strony płaczecie, że po odejściu Xaviego nie będzie pomocy, a z drugiej strony chcecie, żeby więcej szans miała młodzież z Barcy B. Myślę, że Enrique wie co robi nie ściągając nowego pomocnika. Swoje Xaviemu też musiał powiedzieć, skoro zdecydował się odejść. Jestem mimo wszystko dobrej myśli. Xaviemu należy się wdzięczność i szacunek, ale jak Rakitic zacznie błyszczeć, wszyscy o nim zapomną.
"Umarł król, niech żyje król".

0

A nie prawda kolego Sergi Roberto. Pedro zaczyna z bardziej uprzywilejowanej pozycji. Wygrał Sancheza i wygryzie ciebie w razie potrzeby.

1

Spokojnie, my kupimy rudego za 23mln :)

2

Bo u nas są niestandardowe kryteria szukania piłkarzy. Bramkarz nie musi dobrze bronić tylko grać nogami. Kupujemy rozgrywającego, których u nas powinien umieć grać na pozycji fałszywej 9. Środkowym obrońcą powinien być piłkarz uniwersalny mogący grać na każdej stronie obrony. To samo dotyczy defensywnych pomocników, którzy często grają jako obrońcy.
O taka o filozofia :) Czasami nie nadążam za tokiem myślenia Zubiego.

0

Kurde kupmy w końcu obrońcę z prawdziwego zdarzenia. Jak będzie stabilna obrona, to i w ataku gra będzie układać się lepiej.
Co do transferu Jamesa to być może Real robi super transfer na wiele lat lub będzie to transferowy niewypał. Może korzystając z okazji warto by było wyrwać od nich Isco? Chłopak raczej dużo nie pogra po przyjściu Jamesa

12

Hmm, a męskich nie było? :)

0

Zgadzam się po części. Dlaczego za coś co zrobił w reprezentacji ma mieć karę w klubie? Niech jeszcze czerwone kartki z mistrzostw świata zaczną obowiązywać w rozgrywkach klubowych. Przypominam, że klub MUSI puścić gracza na mecze reprezentacji. Ciekawe co by powiedziała FIFA, gdyby Liverpool stwierdził, że nie puści Suareza za MŚ. Wtedy był by wielki lament, gigantyczna kara finansowa i straty marketingowe dla FIFA.

14

Żenada. Brak zdjęć z powodu sankcji. FIFA jest śmieszna. Zgraja gangsterów co przytulają mega hajs, a udają świętych. Po co karać Zunigę skoro mało kto go zna. Lepiej ukarać Suareza i to mega śmieszną karą. Niech inni widzą jaką ma władzę.
Pewnie Blatter musi dostać pod stołem to anuluje sankcje.

0

Z tym zasłużonym zwycięstwem Niemców to bym nie przesadzał..

0

To była tzw. nagroda pocieszenia dla Leo

0

Messi bardzo mnie zawiódł podczas tych mistrzostw. Jak wielu z Was, łudziłem się, że w Barcy nie biega i nie angażuje się bo albo nie ma motywacji, albo oszczędza się na mundial. Tymczasem nawet pomimo dotarcia do finału, Leo znowu dreptał po boisku. Mascherano do ostatnich minut meczu biegał jak oszalały po boisku, u niego było widać zaangażowanie. A Leo? Miałem wrażenie nawet jakby zbytnio się nie przejął straceniem możliwości wygrania najważniejszego trofeum w karierze piłkarza.Rozumiem, że urodziło mu się dziecko, rozumiem, że jest jego całym światem (również jestem ojcem), ale po co te deklaracje jak to będzie walczył itd. Brakowało mi jego zaangażowania, ciągnięcia gry. Wielu z Was powie, że dzięki Leo wyszli z grupy. Zgadzam się, lecz to było tylko dzięki jego przebłyskom, a nie ustabilizowanej, dobrej grze.Nie zwalam oczywiście winy na niego bo zawaliła cała ofensywa. Aguero, Palacio i Higuain to była jakaś porażka. Może gdyby w finale wystąpił Di Maria to by to inaczej wyglądało. Teraz możemy tylko gdybać.Ciekawe jest co będzie w nowym sezonie w Barcy. Leo dostanie 26mln czy będzie biegał czy dreptał po boisku. W piłce klubowej zdobył już wszystko. Czy zobaczymy ponownie Leo w najlepszej wersji? Czy starczy mu ambicji i motywacji?Czas pokaże...

0

Eh. Mascherano powinien zostać graczem turnieju. Messi nie wiem za co..

6

Messi dostał nagrodę dla najlepszego chodziarza na mundialu :D

2

artykół? co to jest?

0

Pedro Rasialdo Pedrito

0

spokojnie, zaraz wyląduje na prawym skrzydle robiąc miejsce dla Leosia.
Pamiętasz takie nazwiska jak Henry czy Villa?

7

Żegnaj Alexis.
Dzięki za nie zapomniane bramki z Realem i Atletico. Niestety nie byłeś w Barcy dostatecznie doceniony i padłeś ofiarą taktyki "podaj do Messiego".
Najlepszego w Arsenalu. Zacznę oglądać mecze Kanonierów :)

5

Będę się śmiał jak przyjdzie Suarez i będzie strzelał po 5 bramek w sezonie.
Oddajemy drugiego największego walczaka (zaraz po Mascherano).
Życzę mu jak najlepiej więc dobrze, że odchodzi. U nas jeszcze kilka lat minie, zanim obudzą się, że wieczna gra na Messiego to nie jest rozwiązanie.
Miło będzie oglądać mecze Arsenalu w przyszłym sezonie.

0

Ja to widzę tak, że jak odejdzie Alexis i przyjdzie Suarez, to messi będzie grał jako ofensywny pomocnik, Neymar i Suarez na szpicy, Iniesta i Rakitic środek pomocy, Sergio lub Masche na defensywnym pomocniku. Kiedyś był na tej stronie artykuł, gdzie były rozważania, że Messi jak będzie starszy przejdzie na pozycję pomocnika. Chyba te rewolucja właśnie się dzieje.

3

Powiem więcej. Mascherano powinien być pierwszym kapitanem w Barcy, Gościu ma charyzmę i wolę walki jak nikt inny w naszym Klubie. Cały czas mobilizował kolegów, a przed karnymi również bramkarza.
Genialny mecz Mascherano. Robben nie istniał dzięki niemu.

5

Oglądasz jakąś powtórkę meczu sprzed 2 sezonów?

0

Messi się zmęczył bieganiem, aż musiał usiąść :)

0

ale suchar

2

Mascherano MOTM

0

jakieś doświadczenia masz w temacie? :D

0

mówi Ci coś termin "święta krowa"? :D

0

Kupmy tego Rojo, fajny grajek i widać, że myśli na boisku. Przekwalifikuje się go na prawego obrońcę i będzie git

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?