0

Sergio, Alves, świetna para..

0

Masche jest wszędzie.
Szkoda, że Neymar gra tak mało indywidualnie. W wielu sytuacjach tak samo ja jak i obrońcy Celty po prostu wiedzą. że on poda

0

Sergio "chusteczka" Busquest znowu czaruje i kiwa sam siebie

0

Ja pierd co oni grają

1

Aj szkoda. Mogłaby Celta strzelić. Grają ciekawiej niż my

1

Ohh Busi z chusteczką.. ale on męęęęski oh

0

Orłowski widzi Luisa Enrique na prawym skrzydle.. :)

3

Dajcie spokój z tym Suarezem. Gra jako prawy napastnik nie skrzydłowy. To, że zbiega czasami do skrzydła to szukanie wolnego pola, a nie ustawienie

0

ajjjjjjjjjjjjjjjjjj

0

Ah Neymar totalnie teraz nie przymierzył

25

Nudne te Wasze prześmiewcze komentarze. Już się domyślam jaki byłby lament gdybyśmy jednak nie wygrali tego nic nie wartego trofeum. Dobry mecz dla młodzieży, do pokazania swoich umiejętności. Miał również pomóc Suarezowi wskoczyć w rytm meczowy.
Bardzo podobała mi się gra Bartry. Mam nadzieję, że częściej będzie dostał szansę na grę niż Waka Waka Piket oraz Rudy 102

3

Nasz styl, któremu jesteśmy wierni jest prosty - piłka na prawo do Alvesa i wrzutka w kosmos

2

W obecnej sytuacji kłania się to o czym mówiłem w zeszłym sezonie.. Trzeba było zatrzymać Alexisa i grać atakiem Neymar, Suarez, Alexis a Messi powinien zostać cofnięty na pozycję Iniesta. Jego największym atutem było nieziemskie przyśpieszenie i nieprzewidywalność. Ani jedno ani drugie Leo nie zostały, natomiast jego wizja gry jest godna uwagi.

0

Ale jakie masz możliwości w perspektywie 2 letniego zakazu transferowego? Może lepiej dać szanse tym którym się chce grać i wyłonić z nich talenty, które zostaną w Barcy, a nie dawać szanse "gry" tym celebrytom.

1

Moim zdaniem powinniśmy więcej szansy dać młodym. Ściągnąć z wypożyczenia Suareza z Sevilli, wziąć Adamę, Doungu, Bagnacka i kilku innych z Barcy B i dać im szansę. Myślę, że zaangażowaniem nadrobią zaległości w umiejętnościach patrząc na to co gra obecna Barca.
Poniekąd to rozumiem. Postawcie się na miejscu takiego Pique, Iniesty, Xaviego czy nawet Sergio. Zdobyli wszystkie, podkreślam wszystkie możliwe trofea zarówno footballu drużynowym jak i reprezentacyjnym. Na pewnym etapie człowiekowi zaczyna brakować motywacji. Jakkolwiek nie zakłamywałby rzeczywistości, nigdy już nie będzie tak jak kiedyś bo zawsze gdzieś "z tyłu głowy" jest ta świadomość, że jestem mistrzem.

2

Mascherano - bardzo powazny blad przy trzecim golu, nie pamietamy ??

Szkoda, że nie pamiętasz, że to Iniesta go ograł. Gdyby Iniesta nie wybił piłki, jestem przekonany, że Masche by ją z impetem wybił poza linię boczną.

0

Trzeba Denisa Suareza ściągnąć na przyszły sezon z wypożyczenia. Niech on ciągnie naszą grę ofensywną zamiast Iniesty

0

pax Ty chyba chłopaku inny mecz oglądałeś..

0

Masche był naszym najlepszym obrońcą w tym meczu...

1

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
Visca el Barca!
P.S. Do zobaczenia na wiosnę na CN. Już nie będzie tak łatwo.

0

Obawiam się aby ten pompowany balon nie pękł jak bańka mydlana. Wszyscy spodziewają się po Suarezie cudów. To nie jest takie proste wkomponować się w styl Barcy. Myślę, że Luis bardziej groźny będzie na wiosnę jak będziemy podejmowali Real i siebie.
Stresuje się tym meczem chociaż wiem, że nawet przegrana wiele nie zmieni. W zeszłym roku 2 razy w lidze pokonaliśmy Real i jak skoczyliśmy? 0 trofeów. Tutaj gra toczy się bardziej o prestiż.

1

Emocje rosną. Już coraz mniej godzin zostało do meczu. Liczę na wygraną Barcy, chociaż wiem, że Real będzie niezwykle wymagającym przeciwnikiem. W tych meczach nie sposób określić wyniku. Jedno jest pewne, nie skończy się 0:0.

6

Szkoda, że po meczu nie potrafi powiedzieć: "..cały świat widział jak Ronaldo nurkował..".Nie mówie o tym konkretnym meczu, ale o innych meczach gdzie CR7 na bezczela wymusza karne i rzuty wolne.

0

Szkoda, że Real tyle nastrzelał, bo w drugiej połowie mogą odpuścić i odpocząć na mecz z Barcą

0

Podoba mi się gra Realu. Krają konsekwentnie, często z pierwszej piłki i nie grają do nogi, tylko na wolne pole. W meczu z nami wierzę, że nie będą mieli tyle swobody w ataku wiedząc, że również trzeba bronić bo czają się Messi, Suarez i Neymar.

17

Ja bym wystawił Mascherano jako łatkę przyklejoną do CR7, żeby odcinał go cały mecz od piłek, ewentualnie kosił równo z trawą. Wówczas Real straci 70% siły ofensywnej :)

0

Shakhtar 6:0, idą na rekord

0

ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

0

Hahahah Masche tak walczy o piłkę w środku pola, że niemal Rakitica wykosił.. i gdzie tu Sergio do niego..

0

Ale piłka od Iniesty, jak za dawnych lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?