jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oglądając mecze BPL odechciewa mi się oglądania meczów Barcy. Tam cały czas coś się dzieje, a u nas stoi autobus na przeciwko, a my klepiemy do zaje**nia.
0
Valdek użył tyle wazeliny, że aż się ślisko zrobiło :)
25
Pinto chyba zapisał się w historii Barcelony jako zawodnik, który zdobył najwięcej czerwonych kartek bez wchodzenia na murawę :)
Mega pozytywny gość chociaż jak obrońcy podawali piłkę w jego stronę, można było spodziewać się wszystkiego :)
8
Ależ fatalny mecz Rakitica. Byłem zwolennikiem tego transferu ale gra taką kupę, że szkoda patrzeć. Mam nadzieję, że to trudności pierwszego sezonu i w drugim sezonie zaaklimatyzuje się i rozkręci.
6
haha rykoszet od pleców a komentator: "idealnie kopnięta piłka przez Neymara"... omg
1
Czemu on tak rzadko z daleka strzela? :(
0
hahahaha co oni oglądają, co za głąby
0
omg co za komentatorzy....
0
omg co Ney robi ;/
1
Tylko przypuszczam, że żaden z nich nie zarabiał choćby połowy tego co Messi. Za jakieś 3 lata nie będzie chciało mu się biegać, a grubą kasę trzeba płacić na pensję
2
Powiem szczerze, że zbiera mi się na wymioty na hasło "DNA Barcy"
0
"bo prawa służy jedynie do wsiadania do tramwaju" - jakbym słyszał Szpakowskiego w Fifie :) Co do Munira to może utrzymuje z Lucho dobre, szeroko rozumiane "stosunki" :)
1
Musi mieć to DNA ....
3
Dobra Panowie, a tak na logikę. Gdyby faktycznie Leo chciał poobserwować jakiś klub, sam dla siebie to robiłby to z oficjalnego konta, wiedząc, że rozdmucha aferę? To jest przemyślane działanie. Myślę, że wymierzone przeciwko LE.
1
hmm a nie? Ktoś kogo nie interesują blondynki nie będzie ich oglądał. Słaby przykład :D
0
Ja się zacznę martwić jak Leo zacznie oglądać lub polubi profil Conchity Wurst. Wówczas coś na bank będzie z nim nie tak :)
1
Wiadomo czemu Puyol odchodzi. Z powodu zakazu transferowego w najbliższych latach nie mógłby rozwijać się zawodowo dlatego odchodzi szukać doświadczenia gdzie indziej.
0
250mln i niech idzie jeżeli ma chęć
0
Niech wyłożą klauzulę za Messiego i krzyżyk na drogę jeśli nie chce dłużej u nas grać.
0
Yeah. Od razu po wejściu na stronę poprawił mi się humor.
Mogę się założyć, że jego miejsce zajmie Puyol
0
Posadzenie na ławie Leo i Neymara jeszcze mogę zrozumieć, ale wystawienie od pierwszej minuty Munira czy Xaviego i Sergio już nie bardzo.
0
Nie mogliśmy zostawić Alexisa i za resztę kupić gracza typu Vela? Jeszcze kasa by została na podwyżkę dla Messiego.
Suarez to jakaś żenua. Nie wiem po co nam takie transfery.
0
Mówiąc szczerze to największym hamulcowym akcji jest suarez. Tak na prawdę nie rozumiem czemu Pedro nie został na boisku zamiast suareza. Ten gościu totalnie nic nie daje. Jeden z najgorszych transferów od lat.
0
Ale żałosny ten RSSS, już grają na czas
0
No nie słychane. Messi na boisku. Szok
2
Z każdym kolejnym meczem coraz bardziej nie chce mi się wierzyć w to, że oddaliśmy Alexisa i dołożyliśmy 40mln za Suareza.
Żenada
11
Suarez to jak na razie pajac machający cały czas rękami. Jak on się uchował w BPL. On więcej płacze niż Sergio..
0
Strzał Montoyi a'la Grzegorz Rasiak :d
1
Brawo Alba. Ładny gol
0
Hmm ciekawe, jeszcze wczoraj zakładali, że nie zagra Vela, dziś gra od pierwszej minuty