1

Jak ogramy Man City chcę trafić na Monaco. Szkoda Arsenalu. Nie lubie takich leszczy co ostatnie 10 minut stoją z piłką pod linią końcową boiska grając na czas. Żenujący poziom drużyny z Monaco

0

Może Modric wyłapie drugą żółtą :)

0

Pożyjemy zobaczymy. Już znałem takie kluby co "odcinały" Messiego w tym sezonie. Najlepiej nie skończyły :)

1

Ja tam się cieszę, że Real dzisiaj wygrywa. Znowu poczują się mistrzami i podejdą do GD myśląc, że będzie to kolejny spacerek jak z Levante. Podobnie myślą dziś kibice Realu, że znowu oglądamy wielki Real i Barca musi się bać. Szkoda, że nie wiedzą tego, że Levante ma najgorszy bilans bramkowy w lidze, są drudzy na liście drużyn z liczbą największej ilości straconych goli i są w ogonie ligowej tabeli. Pomijam, że Real gra u siebie.
Niech wrzuca im manitę, będzie łatwiej za tydzień :)

0

Czy ktoś z Was oglądał dzisiejszy mecz Man $ity ? Ciekaw jestem czy grali rezerwowym składem i jak grali bo wynik widziałem.

0

Przecież to wczorajszy news. Zresztą przeczytaj dzisiejszy przegląd prasy. Alves ostro skomentował sensacje dziennika Marca..

0

Oby to przypadło na GD lub jakiś finał LM w 2020 roku :)

30

Jak widzicie, Xavi w swoje karierze rozegrał tyle spotkań, że ma porównanie i może być naszym naczelnym znawcą traw, więc jak najbardziej ma prawo wypowiadać się, że trawa była za długa itp.
Tylko Mathieu może mu dorównać chociaż Francuz jest bardziej znawcą trawki niż trawy :)

0

Mam nadzieję, że mecz z City rozstrzygniemy w regulaminowym czasie meczu na naszą korzyść. Jakby doszło do dogrywki, to do GD nasi zawodnicy wyjdą wypompowani.

1

No to kolego, najbliższa msza jutro 6 rano. Idź spać żebyś miał siły.

2

Ale jaja, już te miny Mou przypomniały mi jak był trenerem Realu. Te jego sarkastyczne uśmiechy. Dobrze mu tak.
Szacun dla PSG. Ten mecz pokazał ile znaczą środkowi obrońcy dobrze grający głową.
Szkoda, że Zubi wolał Mathieu i Douglasa zamiast Silvy i Davida Luiza.

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

5

Oglądam chyba z 5 mecz w tym sezonie, w którym gra Chelsea ale dalej nie wiem co Wy widzicie w Fabregasie takiego genialnego...

0

Mówię o dodatkowym pakiecie, który można wykupić do podstawowego np. jak rodzice mają jakiś pakiet UPC, możesz za 40zł miesięcznie dokupić canal+. W nc+ najtańszy takie pakiet to 80zł ale w tym masz inne kanały telewizyjne, a pewnie tak czy siak gdzieś płacisz chyba, że oglądasz tylko naziemną to co innego :)

0

Ja wiem ale wielu na tej stronie nie

3

Chciałbym zadać Wam pytanie bo mnie to zastanawia. W większości jesteście największymi krytykami drużyny Barcelony, uważacie się za kibiców, niektórzy wręcz nazywają siebie Socios, a przed każdym meczem ligowym jest panika żeby ktoś dał linka do transmisji. Czy inwestycja 40zł miesięcznie w pakiet canal to aż taki majątek (za taką kwotę dostępny jest w większości kablówek, w przypadku satelity również można znaleźć tani pakiet)?

Moim zdaniem nie ma porównania między meczem na internecie, który tnie, wkur***, irytuje., a w TV. Pomijam jakość, bo na TV mam w HD a na komputerze zastanawiam się kto to biegnie z piłką.

Przeliczając finansowo wydając to 480zł rocznie to kwota jaką byście zapłacili za miejsce na stadionie na jednym meczu z drużyną z czołówki na środkowej trybunie na CN. Zastanówcie się czy nie warto przyjemnie sobie oglądać czy mnożyć stres - wydarzeń na boisku i problemów z transmisją.

PS. Nie, nie pracuje w Canal za to widzę narzekania przy okazji każdego meczu.

7

Dziecko całkowicie zmienia życie, to prawda. Chociaż moja córka już się nauczyła i od urodzenia ogląda ze mną mecze, a zamiast muzyczki z pozytywki, puszczam jej hymn Barcy i widać, że go lubi bo zawsze się cieszy gdy go słyszy :)

31

Ogarnijcie się trochę. Mam wrażenie, że jesteście bardziej antyfanami Realu niż kibicami Barcy. Jakie ma dla nas znaczenie w jaki sposób przechodzi Real? Tak jak piszecie Real jest w dołku, a mamy nad nim tylko 1 pkt przewagi w lidzie i Real w przeciwieństwie do nas jest w 1/4 LM. U nas też może dołek przyjść jak pod koniec 2014 roku i może być bardzo bolesny w skutkach.

Wystarczy, że nam mecz z City na CN nie wyjdzie i odpadniemy z LM, to znowu będziecie sprzedawali cały skład łącznie z Messim, bo to on mógł zapewnić nam spokój w ostatniej minucie meczu na Etihad.

P.S. Warto przeanalizować nastawienie zawodników Realu. W pierszym meczu ograli Schalke 2:0 na luzie i podeszli z nastawieniem, że mecz sam się wygra.

29

Mówiąc szczerze zastanawiam się skąd ten hurraoptymizm. Real osiągnął wynik jaki osiągnął i jest już w 1/4 LM. Nas dzieli od tego conajmniej 90 minut ciężkiego boju z silnym City.
El Clasico rządzą się swoimi prawami i nie raz już tak było, że Real był w dołku, a nam tyłek kopał i na odwrót.
Jak mawiał klasyk "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie" Tylko to jest pewne przed hiciorem, który nas niedługo czeka.

0

Jezu niech Messi już nie strzela karnych. Czy on tego nie widzi ze nie umie strzelać?

0

Szkoda, że piłka nie wpadła po strzale Alby, byłaby ładna brama

1

Mogło być już z 5:0 a męczymy się przy stykowym wyniku. Strzeli Rayo i zacznie się nerwówka

0

ajajajajaja szkoda,że nie weszło

0

Mógł się Pedro wyłożyć chociaż ten sędzie i tak by pewnie nie podyktował karnego. Niby 7 na plecach ale to jednak nie ten gracz, któremu się gwiżdże :)

2

Hmm Douglas za 20mln euro? To mi nowosc

0

Ale ten Pedro to jeździec bez głowy. Leci na pałę, a później nie wie co zrobić. Szkoda, że nie ma dziś Neymara, pewnie z 3 bramki by wbił

0

mógł wcześniej podać, szkoda

0

Suarez to taki typowy lis pola karnego. Wykończenie pierwsza klasa. Bramkarz myślał, że będzie sobie piłkę przekładał, a ten lutnął "z fałsza" :)

2

Jednym z największych problemów naszych jest... Iniesta. Wydaje mi się, że w dużo lepszej formie jest Xavi. W tej chwili naszym najlepszym pomocnikiem jest Rakitic, jako drugi pomocnik powinni grywać na zmianę Rafinha i Xavi. Iniesta niech potrenuje trochę bo za zasługi nie powinien grać.

0

Wygląda na to, że Man Utd go kupi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?