0

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah Neuer

0

Ładnie drukują...

0

no to mamy super...

0

Ja pierd*** Pedro by to strzelił. Neymar weź się ogarnij chłopaku

1

Powinien zejść Rakitic. Oddycha już rekawami

1

hahaha Alba przepchnął Toure ahahaa

0

Siedliśmy kondycyjnie. Trzeba strzelić na 2 żeby uspokoić mecz

0

Co za drewno, ile można zmarnować sytuacji w tym meczu

1

Ter Stegen chciał być jak Neuer, a skończył jak Pinto :)

0

Co on zrobił? Naoglądał się Neuera za dużo

0

aaha ale Kompany zniszczył Neymara

0

Lepiej tak niż ma mieć głupie straty

0

Nie City ma farta tylko my nie mamy wykończenia. Suarez bawi się w podcinki jak mógł minąć Harta na prędkości lub puścić piłkę między nogami. Neymar podaje gdy trzeba strzelać.
Tworzymy mnóstwo okazji ale wykończenie kuleje

0

Żeby te sytuacje się nie zemściły...

0

Komentarz usunięty

8

reakcja Pepa bezcenna

0

Ewidentna czerwona

0

Dajcie strzelac RAKIECIE!

0

RAKIETAAAAAAAAAAAAA

0

To powinno byc czerwo

0

Czemu Ney wiecznie oddaje piłkę Messiemu. Każdy czeka kiedy do niego poda..

0

City nie skończy tego meczu w 11

1

Dał by kiedyś Rakiecie, tym bardziej, że bylo daleko

0

3 punkty? To w lidze dziś gramy czy jeszcze w fazie grupowej LM?

1

No nie takie najlepsze. Na CN z miejsca gdzie siedzą komentatorzy to widzą mikro ludziki bo loża komentatorska jest prawie na najwyższym poziomie stadionu

0

Powinna spokojnie wytrzymać tylko pamiętaj, że w nowe tytuły już nie pograsz bo np FIFA16 będzie już tylko na PS4.
Wracając do tematu te mecz Barcy mnie wykończą. Tyle stresu co przez nich mam to przegięcie.

17

Neymar ubrał się jakbyśmy grali na wyjeździe z Szachtarem Donieck :)

A na poważnie to fajnie, że ma dystans do siebie i do ciężkich spotkań, które przed nami.

Trochę luzu jest potrzebne, a oprócz tego pełna koncentracja.

Mam nadzieję, że faktycznie pokaże prawdziwą walkę na boisku w obu nadchodzących spotkaniach.

0

Mówiąc szczerze obawiam się tego meczu. Niby zaliczkę mamy niezłą, ale wystarczy, że ManCity strzeli pierwszą bramkę i zacznie się nerwówka. Niestety nasza obrona nie wygląda ostatnio zbyt pewnie, a przy stałych fragmentach gry zabraknie wzrostu Sergio.

4

hahhaha co ci z Bayeru strzelają. Mam nadzieję, że Leo tego nie oglądał, a CR7 to pewnie by chciał strzelać dla obu drużyn :)

0

hahahaha co za strzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?