0

To teraz napisz definicję gry Suareza jak uważasz, że Neymar grał słabo...

0

No obrońcy Suareza, jedziemy dalej. Jest znakomity ale... nie trafia z 7m

0

Tak, podniecajmy się, że zawodnik za 80mln grający dzień w dzień w piłkę strzelił kilka goli w sezonie.. Szkoda, że nie potrafi z 15m na pustą trafić zarabiając taki hajs

2

Jak nie wywieziemy z Sevilli 3 pkt to dzięki Suarezowi. Daremny jest ten zawodnik. Nie wiem co Wy w nim widzicie. Pedro za takie zmarnowane setki to byście zjedli

0

Ładna asysta Pedro

0

Ładna brama, szkoda ze nie uznana

0

Czarno to widzę. Najbliższe dni będą decydujące dla Ligi i LM, a my pikujemy z formą w dół od kilku spotkań.

0

Cały Pedro.. szybszy niż piłka.
Pewnie Lucho jak robi odprawę to każdemu poświęca z 20s, a jemu 2 słowa: "Pedro bignij"

7

Inicjatywa zacna jednakże kwota pomocy śmieszna. 50 x18 daje nam 900 euro x 4 mecze to 3600 euro.
Patrząc na zarobki naszych piłkarzy i przeliczając to na każdą minutę życia, to taką kwotę to zarabia Alves siedząc na kiblu i czytając gazetę.

0

Niech Neymar dłużej siedzi u fryzjera...

0

Coś czuję, że Real przekwalifikuje Carvalaja lub Danilo na lewego obrońcę. Wówczas będą mieli bardzo fajnych bocznych obrońców.

48

Powinniśmy podać publicznie, że interesujemy się Wawrzyniakiem. Już jutro samolot z wysłannikami Pereza wyląduje w Gdańsku.

Wydaje mi się, że Barca powinna na złość, jak nam zniosą bana podbijać ceny zawoników, którymi będzie zainteresowany Real, tak jak to oni robią.

7

Czeka nas bardzo trudna seria spotkań. Wkraczamy w decydującą fazę sezonu. W kwietniu możemy wygrać lub przegrać ligę, to samo LM.
Jestem dobrej myśli.
Vamos Barca!

0

Na onecie piszą, że "PSG byłoby skłonne wyłożyć nawet 80mln euro".
Skwituję to tak hahahahahahahahahahahahahahahahhaha

6

Hmm patrząc na tą bramkę Neymara nasuwa mi się jedno pytanie:

Panie Neymar, nie można tak było w meczach z Man City i Realem zamiast strzelać w ręce Harta, walić w trybuny lub podawać wtedy gdy trzeba było strzelać..?

0

Tutaj piszecie, że "Ujawniono ponadto, że prezydent Blaugrany Josep Maria Bartomeu głosował za organizacją finału na stadionie w Bilbao." a na stronie glównej jest news,że głosował na CN. Zdecyduje się w końcu na co głosował. bo wprowadzacie tzw chaos informacyjny. http://www.fcbarca.com/62664-bartomeu-zaglosowal-za-organizacja-finalu-pucharu-krola-na-camp-nou.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage

1

Od pewnego czasu straciliśmy to co nas cechowało w ostatnich latach - przewagę w środku pola. Niestety pomocnicy Realu byli o klasę lepsi. Real dokonał dobrych transferów w młodych chłopaków. Zobaczcie, że wczoraj wygraliśmy dzięki stałemu fragmentowi gry i kontrze. Jesteśmy niby w mega formie, a momentami to wyglądało wręcz przeciwnie.
Wynik cieszy jednak gra pozostawia wiele do życzenia. Messi wczoraj niewidoczny, Suarez gola strzelił, ale w końcówce drugiej połowy piłki nie potrafił podać na 5m celnie.
Trzeba się ogarnąć. Mam nadzieję, że przerwa reprezentacyjna dobrze im zrobi.
Pozdro

1

Ale Realowi w barwach Valencii gole strzelał.

6

Brawo Mathieu. Możesz zapalić jointa po meczu i wyluzować, zasłużyłeś :)

1

Neymar dalej dno. Najbardziej krytykowany transfer - Mathieu, świetny mecz

56

Uwielbiam tego gracza. Prawdziwy wojownik i świetny człowiek

10

Nie miała łatwiej tylko była zdecydowanie lepsza.

27

Panie Pellegrini. Obie drużyny osiągnęły swój cel.
Barca chciała awansować, Man City dograć mecz w 11.
Mission Complete.

0

Te niezwykła praca CR7 na treningu to był trening nurkowania, mimo że nie udostępnili mu basenu..

1

Obyś miał rację chłopaku :)

0

Ja się w sumie cieszę. Jakbyśmy wrzucili im z 5:0, w niedziele podchodzilibyśmy na mega luzie. Tak jednak gracze Barcy widzą, że nie ma łątwo.

1

Hart ocena po meczu 11. Neymar 2, Suarez 4

0

K** w ręce mu strzelają ja pierd***

0

Powinien wejść Pedro za Neymara i tyrać w obronie

0

Lucho Smuda. Gdzie są zmiany ja się pytam?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?