jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz napisz definicję gry Suareza jak uważasz, że Neymar grał słabo...
0
No obrońcy Suareza, jedziemy dalej. Jest znakomity ale... nie trafia z 7m
0
Tak, podniecajmy się, że zawodnik za 80mln grający dzień w dzień w piłkę strzelił kilka goli w sezonie.. Szkoda, że nie potrafi z 15m na pustą trafić zarabiając taki hajs
2
Jak nie wywieziemy z Sevilli 3 pkt to dzięki Suarezowi. Daremny jest ten zawodnik. Nie wiem co Wy w nim widzicie. Pedro za takie zmarnowane setki to byście zjedli
0
Ładna asysta Pedro
0
Ładna brama, szkoda ze nie uznana
0
Czarno to widzę. Najbliższe dni będą decydujące dla Ligi i LM, a my pikujemy z formą w dół od kilku spotkań.
0
Cały Pedro.. szybszy niż piłka.
Pewnie Lucho jak robi odprawę to każdemu poświęca z 20s, a jemu 2 słowa: "Pedro bignij"
7
Inicjatywa zacna jednakże kwota pomocy śmieszna. 50 x18 daje nam 900 euro x 4 mecze to 3600 euro.
Patrząc na zarobki naszych piłkarzy i przeliczając to na każdą minutę życia, to taką kwotę to zarabia Alves siedząc na kiblu i czytając gazetę.
0
Niech Neymar dłużej siedzi u fryzjera...
0
Coś czuję, że Real przekwalifikuje Carvalaja lub Danilo na lewego obrońcę. Wówczas będą mieli bardzo fajnych bocznych obrońców.
48
Powinniśmy podać publicznie, że interesujemy się Wawrzyniakiem. Już jutro samolot z wysłannikami Pereza wyląduje w Gdańsku.
Wydaje mi się, że Barca powinna na złość, jak nam zniosą bana podbijać ceny zawoników, którymi będzie zainteresowany Real, tak jak to oni robią.
7
Czeka nas bardzo trudna seria spotkań. Wkraczamy w decydującą fazę sezonu. W kwietniu możemy wygrać lub przegrać ligę, to samo LM.
Jestem dobrej myśli.
Vamos Barca!
0
Na onecie piszą, że "PSG byłoby skłonne wyłożyć nawet 80mln euro".
Skwituję to tak hahahahahahahahahahahahahahahahhaha
6
Hmm patrząc na tą bramkę Neymara nasuwa mi się jedno pytanie:
Panie Neymar, nie można tak było w meczach z Man City i Realem zamiast strzelać w ręce Harta, walić w trybuny lub podawać wtedy gdy trzeba było strzelać..?
0
Tutaj piszecie, że "Ujawniono ponadto, że prezydent Blaugrany Josep Maria Bartomeu głosował za organizacją finału na stadionie w Bilbao." a na stronie glównej jest news,że głosował na CN. Zdecyduje się w końcu na co głosował. bo wprowadzacie tzw chaos informacyjny. http://www.fcbarca.com/62664-bartomeu-zaglosowal-za-organizacja-finalu-pucharu-krola-na-camp-nou.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage
1
Od pewnego czasu straciliśmy to co nas cechowało w ostatnich latach - przewagę w środku pola. Niestety pomocnicy Realu byli o klasę lepsi. Real dokonał dobrych transferów w młodych chłopaków. Zobaczcie, że wczoraj wygraliśmy dzięki stałemu fragmentowi gry i kontrze. Jesteśmy niby w mega formie, a momentami to wyglądało wręcz przeciwnie.
Wynik cieszy jednak gra pozostawia wiele do życzenia. Messi wczoraj niewidoczny, Suarez gola strzelił, ale w końcówce drugiej połowy piłki nie potrafił podać na 5m celnie.
Trzeba się ogarnąć. Mam nadzieję, że przerwa reprezentacyjna dobrze im zrobi.
Pozdro
1
Ale Realowi w barwach Valencii gole strzelał.
6
Brawo Mathieu. Możesz zapalić jointa po meczu i wyluzować, zasłużyłeś :)
1
Neymar dalej dno. Najbardziej krytykowany transfer - Mathieu, świetny mecz
56
Uwielbiam tego gracza. Prawdziwy wojownik i świetny człowiek
10
Nie miała łatwiej tylko była zdecydowanie lepsza.
27
Panie Pellegrini. Obie drużyny osiągnęły swój cel.
Barca chciała awansować, Man City dograć mecz w 11.
Mission Complete.
0
Te niezwykła praca CR7 na treningu to był trening nurkowania, mimo że nie udostępnili mu basenu..
1
Obyś miał rację chłopaku :)
0
Ja się w sumie cieszę. Jakbyśmy wrzucili im z 5:0, w niedziele podchodzilibyśmy na mega luzie. Tak jednak gracze Barcy widzą, że nie ma łątwo.
1
Hart ocena po meczu 11. Neymar 2, Suarez 4
0
K** w ręce mu strzelają ja pierd***
0
Powinien wejść Pedro za Neymara i tyrać w obronie
0
Lucho Smuda. Gdzie są zmiany ja się pytam?!