0

Błagam, nie czekajmy na nich na swojej połowie bo dostanę zawału. Zgrajmy ofensywnie, to potrafimy najlepiej ale nie atakujemy za wszelką cenę. Trzeba ich zniechęcić do gry posiadaniem piłki.

0

Z jednej strony szkoda bo to świetny gracz. Żałuję, że swojego czasu do nas nie przeszedł. Z drugiej strony to lepiej dla nas bo będzie łatwiej coś ustrzelić i zamknąć dwumecz definitywnie.

2

będzie losowanie, coś czuję, że UEFA zrobi wiele żeby nie było Hiszpańskiego finału jeżeli Barca awansuje dalej

0

Wydaje mi się, że pomimo osłabień Real jest w stanie pokonać Atletico. Martwię się za to o naszą dyspozycję. Jeżeli pierwszą połowę z PSG zagramy tak jak z Valencią to o awansie możemy zapomnieć bo PSG jest zdecydowanie mocniejszą drużyną i obawiam się, że Zlatan może mieć swój dzień.

0

Ja bym mu dał jednak ocenę 5 bo żadnego przeciwnika nie przedryblował i nie pokazywał się przy rzutach rożnych w polu karnym przeciwnika .... :)
Nie wiem skąd u nas na stronie utarło się, że bramkarz musi grać nogami. Nogami to musi grać zawodnik z pola. Nogami to bramkarz ma umieć obronić piłkę. Reszta nie ma znaczenia.

1

Jak dla mnie Adriano ocena 1. Ogrywali go jak dziecko. Drżałem gdy widziałem, że akcja szła jego stroną. Fatalna dyspozycja. Cud, że nie wyleciał z boiska w pierwszej połowie.
Najgorszy mecz w jego wykonaniu od przyjścia do FCB.
Co do Pique to potwierdziło się, że Shakira nie powinna przychodzić na mecze bo coś złego się z nim dzieje.

4

Przeżywacie ten Real jak nie wiem co. Mnie cieszą zwyciestwa Barcelony. Real mnie mało interesuje. Jesteście antyfanami Realu czy fanami Barcelony?

0

Szkoda tej straconej braki. Byłbym spokojny przed rewanżem gdyby nie to. Trochę martwi łatwe dochodzenie PSG do sytuacji strzeleckich. Całe szczęście, że poza samobójem Mathieu dobrze blokowali strzały

4

My to nigdy nie możemy dobrego wyniku dowieźć

0

ale jazda, z Sevilla pierd**** wszystko. Dzisiaj pół okazji wykorzystuje

0

ale nasz Neuer pograł

0

Nie lubię go ale strzelił gola z niczego :)

0

Będzie ciężko, trzeba uważać na konty bo Lucas jest diabelnie szybki

0

Brawo sędzia. good job angolu

0

Nie rozumiem. Niby próbujemy na spokojnie wynik utrzymywać, nie gramy zbyt ofensywnie a PSG wychodzi 4 na 3.

0

Powien zamienić się Xavi i Rakitic miejscami. Chorwat nieźle grał na pozycji Iniesty jak dostawał szansę

0

Czarna Perła!!!! To był napastnik

0

Powtórka z Sevilli? Druga połowa i nie gramy nic.. z PSG B

0

Gramy słabo. Przed rewanżem ważne żeby wygrać jak najwyżej bo na CN wróci Zlatan, Veratti i Motta. PSG jest spokojnie w stanie nam strzelić 1-2 bramki

1

Suarez to ma psychike jak jak Pedro. Jak zostaje sam na sam z bramkarzem to dostaje małpiego rozumu

0

Trzeba przyznać, że PSG ma szeroką ławkę. Nawet gdy nie grają takie nazwiska, są zawodnicy, którzy są w stanie ich zastąpić.

Atak Lavezzi Cavani i Lucas również może nam zrobić sporo krzywdy szczególnie patrząć na to co Lucas robił z naszymi obrońcami... Obrona dalej pozostaje silnia mimo, że nie zagra Luiz. Najsłabszą w tej chwili formacją wydaje się być pomoc, aczkolwiek Matuidi, Pastore i Cabaye to też nieźli pomocnicy.

2

Lucho dzisiaj zmianą Neymara błysnął tak samo jak ze składem na Sociedad. Chciał coś udowodnić i udowodnił.. swój brak umiejętności trenerskich i tzn. nosa

0

nie, drużyna Simeone zawsze gra do końca co zresztą dziisaj udowodniła

1

To nic nie zmienia w końcowym rozrachunku bo w przypadku kolejnego remisu Real tak czy siak wchodzi na lidera

1

Liczą się najpierw mecze bezpośrednie w przypadku takie samej ilości puntów, a patrząc na dwumecz, to Real jest wygrany.

7

A wiecie dlaczego Real ostatnio wygrał 9:1? Bo potrafi grać do końca. ? My wiecznie się z jakiś okazji oszczędzamy, to na LM, to na mecz Ligowy, ale jakoś tej świeżości i gry do końca nie widać. W maju to nasi gracze powinni się już oszczędzać na wakacje.

Zremisowaliśmy wygrany mecz. Gdyby Suarez wykorzystał jedną z 4-5 sytuacji, które miał to 3pkt pojechałby do Barcelony. Równie dobrze, mogliśmy ten mecz przegrać do 2pkt nic nam nie dają bo w przypadku kolejnego remisu, spadamy na 2 miejsce w tabeli. Atletico na pewno się nie położy i nie będzie czekało aż im kilka bramek wbijemy. Zresztą w zeszłym roku też z nimi odbył się mecz o mistrzostwo i pamiętacie jak się skończył.

0

Ale ten Suarez to masakra.
Czuję, że przegramy Ligę w przedostatniej kolejce na stadionie Atletico Madryt. Nie możemy nawet zremisować..

0

hqhahhaahhaha Suarez podsumował swój występ. A Wy go ślepo brońcie...

0

Brawa dla nasze wuefisty. Zdjął Neymara bronić wynik. Real może być wdzięczny. Trener bez charakteru i drużyna bez charakteru.

0

Powinien wejść Pedro za Iniestę. Jego szybkość przydałaby się przy kontrach i przy powrotach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?