0

Co Wy z tym Verattim. Myślicie, że PSG do nas sprzeda? Oni nie są ślepi, widzą jaką perełkę mają w środku pola. Kasy im również nie brakuje.... Tak samo go kupimy jak kupiliśmy Thiago Silvę :) Co do Pogby to dedykuję mu piosenkę

0

Dziwna decyzja Pereza. Real grał dobrze jednak dręczyły go kontuzje w tym sezonie. Ok nie było rotacji, ale z drugiej strony nie było kim rotować. Carlo to znakomity trener, nie wiem czy lepszego będą mieli.
W sumie to nie nasz problem. Bardziej mnie martwią ich wzmocnienia. Wygarnęli nam Danilo i ja odejdzie Alves pozostanie nam Douglas. To już chyba wolę Pedro na PO

0

Te zagrania Xaviego za jego najlepszych lat.. palce lizać.
Wielki gracz kończy karierę. Mam wrażenie, że wygasa złote pokolenie piłkarzy. Puyol,Xavi, Pirlo, Buffon, Casillas, nie długo Iniesta. Ależ ten czas przemija. Pamiętam jak Xavi zaczynał dostawać pierwsze minuty w pierwszej drużynie, a dziś kończy swoją przygodę. Życie ucieka przez palce..

0

tu działa feta ale jakość taka sobie

0

A brzozy czasami nie widziałeś?

17

Szerokości Dani. W wieku 32 lat chciałby cholera wie jakich pieniędzy. Młodszy nie będzie, forma będzie spadać. W tym sezonie spiął tyłek żeby wynegocjować lepszy kontrakt lub znaleźć innego pracodawcę ale jestem przekonany,że jak dostanie lukratywny kontrakt znowu spocznie na laurach.

0

Szkoda, że redakcja nie umieściła żadnego newsa w tej temacie. Skoro umieszczają osobnego newsa, że opuścił boisko z urazem to mogliby albo go zaktualizować, albo zrobić nowego

0

Wszystko fajnie, a co z Suarezem? Do tej pory nie ma oficjalnego komunikatu czy coś mu dolega czy jest w 100% sprawny

2

O co chodzi z tym wrzutem Casillasa? Nie widziałem meczu

0

Zastanawiam się dlaczego po świetnych wystepach Mathieu w meczach z Realem i Celtą, gdzie wyraźnie złapał formę i strzelił ważne bramki, poszedł w odstawkę. Bardzo lubię i szanuję Masche jednak Mathieu razem z Pique prezentował się conajmniej dobrze.

P.S. Ktoś wie co z Suarezem? Jest jakieś oficjalne info?

0

Jak to środowy? Z Atletico gramy w niedzielę i z Depor też.

0

wstyd się pokazać jutro w gimnazjum co nie? Wyluzuj stary. Ważny jest awans. Druga połowa do zapomnienia.Zagrali tak, żeby się zbytnio nie zmęczyć i nie odsłonić, nie zarobić głupich czerwonych kartek lub kontuzji.

1

Co by gol na 4:2 zmienił jak potrzebowali wygrać 6:2?

4

A mnie wbrew pozorom cieszy tak źle rozegrana druga połowa. Ona nie zdecydowała o naszym odpadnięciu z LM, a będzie z czego wyciągać wnioski. Lepiej teraz taka zła połowa niż w finale LM.

0

źródło? Komentarz powinien zawierać od 15 do 2000 znaków.

2

Wyszliśmy na drugą połowę z głowami w Berlinie. Niech się lepiej ogarną

1

Obrona dziurawa, nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem zamiast Masche byłby dzisiaj Mathieu. Lepiej gra w powietrzu i Robert by go ciałem nie przepchnął

1

Czy ktoś tęskni za Valdesem? :)

3

Interwencja roku :D

3

Zubi aleś ty nam bramkarz kupił. Dzięęęęki staaaaary

0

Super sztuczka, szkoda że na końcu nurkował ale nie miał już siły

0

Neyyyyyyyyyymar

0

Za łatwo dopuszczamy dziś Bayern do sytuacji strzeleckich

0

Na logikę biorąc wynik 3:0 dla Bayernu jest w jakimś stopniu możliwy. Głupia czerwona kartka dla któregoś z naszych i robi się nieciekawie.
Pamiętajmy, że na dobrą sprawę wystarczy im 3:0 do dogrywki, a wygrać mogą loterię - karne.
Liczę jednak na solidny mecz w naszym wykonaniu i choćby remis.
Ważna jest odpowiednia motywacja naszych zawodników żeby zbyt szybko nie stracić gola. Przy wyniku 2:0 dla Bayernu zaczęłaby się nerwówka, a po co im i nam kibicom stres :)

0

Tak tak. Dzisiaj nie zagra Robben, Ribery, Gomeza już nie ma. Barcelona w tamtym meczu musiała się odsłonić bo chciała uzyskać dobry wynik w pierszym meczu. Kolejna kwestia to sytuacja w Barcy, Kontuzjowany Messi, umierający Tito i Barca w rozsypce.
Dziś poukładana Barca i Bayern w rozsypce
Co Ty porównujesz?

2

Czy Bayern jest w stanie strzelić nam 4 gole? Być może.. tylko pytanie ile w tym czasie straci

9

Chyba pracownicy lotniska wzięli autograf od Douglasa bo myśleli, że to jakaś gwiazda Barcelony https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/t31.0-8/11259206_10153460435634305_5510799584917421351_o.jpg

0

Biorę w ciemno w jutrzejszym meczu każdy wynik, dający nam awans do finału.
Spodziewam się zmasowanych ataków Bayernu od pierwszej minuty. Najgorsze co możemy zrobić to próbować utrzymać korzystny wynik z pierwszego meczu.
Najlepszym scenariuszem byłoby szybko zdobyć bramkę co graczom Bayernu podetnie skrzydła.

0

Piszesz kolego o cebulandii, a używasz zwrotu "rozumie", następnie "Przeciez on nie wybieram wyglądu". Polska język trudna język :)

12

Chyba Douglas powiedział Messiemu, że wybiegnie w pierwszym składzie na Bayern :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?