jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie bo nie zdążyłem dojechać na dzisiejszy mecz. Dlaczego tak nisko oceniliście w pomeczowych ocenach Suareza? Zagrał piach?
6
Być może ale Leo rozłożył ręce do niego, a ten go minął jak śmiecia
2
Po tym golu Pedro minął kolegów z zespołu i świętował sam. Chyba jego relacje z pozostałymi graczami mocno się ochłodziły
0
Jak Valencia będzie się starała tylko bronić to już po niej. Szkoda, że tak szybko po przerwie dali sobie strzelić bramkę kontaktową. Obawiam się jednak, że będziemy musieli wygrać ostatnie 2 mecze, żeby zostać mistrzem.
0
Ale Mundo Deportivo ma grafików, ja pierdziu. Mogli przesunąć zdjęcie z zawodnikami w prawo to by Messi nie zasłaniał łokciem Montoyi. Oni woleli pokazać szafki w szatni :)
1
W poprzednich meczach wszyscy jechali na Rakitica. Gościu odwala kawał świetnej pracy zwłaszcza w defensywie i pressingu
35
Myślę,że trzeba zakończyć Ligę na tym etapie i tytuł mistrza zdobywa pierwsza drużyna w tabeli :)
2
hah nie wiedziałem. Ja też mam dziś 32 urodziny. To się zgraliśmy :)
1
Gdzie Ty widziałeś drybling u Bale? Chyba, że dla Ciebie drybling to kopnięcie piłki przed siebie i dzida do przodu.
0
przecież nie dostał żółtej
0
ale brama :D Iniesta w końcu asysta w lidze
0
Rakieta :D raczej bomba :)
1
Gramy z ogórami i nie możemy strzelić. Ehh
Liczyłem na 3:0 po piewrszej połowie dla nas i zmiany w drugiej
0
Póki co gramy dość słabo. Strzelmy coś do przerwy bo będzie nerwowo im dłużej będzie 0:0. Szkoda, że w pierwszych minutach za bardzo się bawiliśmy
3
Cześć, tu Marc-André ter Stegen. Jeonek pożyczył mi konta na forum bo moje zbanowali. Dzięki za życzenia :) Pozdrawiam
P.S. Czy naprawdę myślicie, że on czyta Wasze życzenia czy lepiej Wam na duszy jak je napiszecie tutaj? :)
0
Hahaha no to pojechali z koksem. Myślę, że prezes Espanyolu wyjął to 1500 euro z lewej kieszeni spodni i wpłacił na poczcie :)
0
Mówiąc szczerze to nie nasz problem jakim składem zagrają. Jak nas nękały kontuzje to nikt się nad nami nie litował.
Fajnie byłoby wygrać na CN tak, z 2:0 conajmniej. Trzeba wykorzystać szansę.
7
Myślę, że Lucho najlepiej wie w jakiej kondycji są jego gracze. Obstawiam, że w meczu w Cordobą również wybiegną we 3.
Nie mogą wypaść z rytmu meczowego. Ich wspólna gra owocuje coraz lepsza współpracą na boisku. Analizując wczorajszą drugą połowę to cała 3 już się oszczędzała, nie było szaleńczych rajdów, pod swoje pole karne też nie wracali także spoko.
1
Jestem trochę zawiedziony. Liczyłem na dwucyfrówkę :)
0
Real to Real. Potrafią wygrywać mecze, których wygrać nie powinni. Czasami fart pomoże, czasami sędzia, innym razem Ramos główką :) Wygrajmy wszystko do końca i nie oglądajmy się na Real. Tak jak Wy chciałbym, żebyśmy wychodzili na mecz z Atletico z minimum 4 pkt przewagi na Realem. Wówczas w razie porażki będzie szansa na wygranie ligi na CN przed własną publicznością, lub w przypadku zwycięstwa na triumfowanie w Madrycie.
0
Sędzia był blisko całej sytuacji. To był oczywisty karny. Nie rozumiem takich decyzji. Podobnie jak powinna być karka dla Ivanovica na początku meczu. Sędzie sprzyja Chelsea
0
Coś w tym jest. Jak CR7 trafii do naszej "Ekstraklapy" do Legii lub Lecha ma szansę ustrzelić hat-tricka.
To jak wielki wpływ CR7 ma na każdą drużynę widać było po występie Portugalii na MŚ 2014.
Dziadek Ferguson niech lepiej zakładka ciepłe kapcie i idzie oglądać Modę na Sukces :)
5
Powiem tak. Jak bardzo bym nie lubił Realu, muszę przyznać uczciwie, że w dwumeczu byli drużyną o klasę lepszą i zasłużeni awansowali. Atletico jedyne co gra z drużynami w wysokiej półki to autobus i wiara w stały fragment gry.
Półfinały będą arcyciekawe. Jak większość z Was chciałybym Juventus.
3
Niestety nie zawsze.
0
Marca ma najładniejsze graficznie okładki. Graficy muszą trochę się napracować. Najgorsze zawsze ma "As"
0
Pedro najlepiej określa słowo "lata".
Pedro lata, lata bez formy, a lata lecą :)
1
Patrząc na statystyki to Bartra powinien grać w pomocy zamiast Iniesty :)
0
Optymizm bije z ich twarzy na zdjęciu, że hej! Oby podobne miny mieli po dzisiejszym meczu + łzy w oczach.
Chciałbym, żebyśmy zagrali podobnie jak rewanż z City tylko wykorzystali wszystkie okazje, byłoby grubo :)
0
Kto z Barcy jest zagrożony zawieszeniem na półfinał, w przypadku dostania żółtej kartki?
2
Coś czuję, że D.Luiz może wyłapać czerwo w tym meczu. Na pewno jest naładowany negatywnymi emocjami po pierwszym meczu więc jak mu Suarez lub Messi założą "siatkę" to może być kosa od tyłu.