0

Mam pytanie bo nie zdążyłem dojechać na dzisiejszy mecz. Dlaczego tak nisko oceniliście w pomeczowych ocenach Suareza? Zagrał piach?

6

Być może ale Leo rozłożył ręce do niego, a ten go minął jak śmiecia

2

Po tym golu Pedro minął kolegów z zespołu i świętował sam. Chyba jego relacje z pozostałymi graczami mocno się ochłodziły

0

Jak Valencia będzie się starała tylko bronić to już po niej. Szkoda, że tak szybko po przerwie dali sobie strzelić bramkę kontaktową. Obawiam się jednak, że będziemy musieli wygrać ostatnie 2 mecze, żeby zostać mistrzem.

0

Ale Mundo Deportivo ma grafików, ja pierdziu. Mogli przesunąć zdjęcie z zawodnikami w prawo to by Messi nie zasłaniał łokciem Montoyi. Oni woleli pokazać szafki w szatni :)

1

W poprzednich meczach wszyscy jechali na Rakitica. Gościu odwala kawał świetnej pracy zwłaszcza w defensywie i pressingu

35

Myślę,że trzeba zakończyć Ligę na tym etapie i tytuł mistrza zdobywa pierwsza drużyna w tabeli :)

2

hah nie wiedziałem. Ja też mam dziś 32 urodziny. To się zgraliśmy :)

1

Gdzie Ty widziałeś drybling u Bale? Chyba, że dla Ciebie drybling to kopnięcie piłki przed siebie i dzida do przodu.

0

przecież nie dostał żółtej

0

ale brama :D Iniesta w końcu asysta w lidze

0

Rakieta :D raczej bomba :)

1

Gramy z ogórami i nie możemy strzelić. Ehh
Liczyłem na 3:0 po piewrszej połowie dla nas i zmiany w drugiej

0

Póki co gramy dość słabo. Strzelmy coś do przerwy bo będzie nerwowo im dłużej będzie 0:0. Szkoda, że w pierwszych minutach za bardzo się bawiliśmy

3

Cześć, tu Marc-André ter Stegen. Jeonek pożyczył mi konta na forum bo moje zbanowali. Dzięki za życzenia :) Pozdrawiam



P.S. Czy naprawdę myślicie, że on czyta Wasze życzenia czy lepiej Wam na duszy jak je napiszecie tutaj? :)

0

Hahaha no to pojechali z koksem. Myślę, że prezes Espanyolu wyjął to 1500 euro z lewej kieszeni spodni i wpłacił na poczcie :)

0

Mówiąc szczerze to nie nasz problem jakim składem zagrają. Jak nas nękały kontuzje to nikt się nad nami nie litował.
Fajnie byłoby wygrać na CN tak, z 2:0 conajmniej. Trzeba wykorzystać szansę.

7

Myślę, że Lucho najlepiej wie w jakiej kondycji są jego gracze. Obstawiam, że w meczu w Cordobą również wybiegną we 3.
Nie mogą wypaść z rytmu meczowego. Ich wspólna gra owocuje coraz lepsza współpracą na boisku. Analizując wczorajszą drugą połowę to cała 3 już się oszczędzała, nie było szaleńczych rajdów, pod swoje pole karne też nie wracali także spoko.

1

Jestem trochę zawiedziony. Liczyłem na dwucyfrówkę :)

0

Real to Real. Potrafią wygrywać mecze, których wygrać nie powinni. Czasami fart pomoże, czasami sędzia, innym razem Ramos główką :) Wygrajmy wszystko do końca i nie oglądajmy się na Real. Tak jak Wy chciałbym, żebyśmy wychodzili na mecz z Atletico z minimum 4 pkt przewagi na Realem. Wówczas w razie porażki będzie szansa na wygranie ligi na CN przed własną publicznością, lub w przypadku zwycięstwa na triumfowanie w Madrycie.

0

Sędzia był blisko całej sytuacji. To był oczywisty karny. Nie rozumiem takich decyzji. Podobnie jak powinna być karka dla Ivanovica na początku meczu. Sędzie sprzyja Chelsea

0

Coś w tym jest. Jak CR7 trafii do naszej "Ekstraklapy" do Legii lub Lecha ma szansę ustrzelić hat-tricka.
To jak wielki wpływ CR7 ma na każdą drużynę widać było po występie Portugalii na MŚ 2014.
Dziadek Ferguson niech lepiej zakładka ciepłe kapcie i idzie oglądać Modę na Sukces :)

5

Powiem tak. Jak bardzo bym nie lubił Realu, muszę przyznać uczciwie, że w dwumeczu byli drużyną o klasę lepszą i zasłużeni awansowali. Atletico jedyne co gra z drużynami w wysokiej półki to autobus i wiara w stały fragment gry.
Półfinały będą arcyciekawe. Jak większość z Was chciałybym Juventus.

3

Niestety nie zawsze.

0

Marca ma najładniejsze graficznie okładki. Graficy muszą trochę się napracować. Najgorsze zawsze ma "As"

0

Pedro najlepiej określa słowo "lata".
Pedro lata, lata bez formy, a lata lecą :)

1

Patrząc na statystyki to Bartra powinien grać w pomocy zamiast Iniesty :)

0

Optymizm bije z ich twarzy na zdjęciu, że hej! Oby podobne miny mieli po dzisiejszym meczu + łzy w oczach.
Chciałbym, żebyśmy zagrali podobnie jak rewanż z City tylko wykorzystali wszystkie okazje, byłoby grubo :)

0

Kto z Barcy jest zagrożony zawieszeniem na półfinał, w przypadku dostania żółtej kartki?

2

Coś czuję, że D.Luiz może wyłapać czerwo w tym meczu. Na pewno jest naładowany negatywnymi emocjami po pierwszym meczu więc jak mu Suarez lub Messi założą "siatkę" to może być kosa od tyłu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?