jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Sandro nie wejdzie zamiast Munira? Kurde kupmy w styczniu jakiegoś szybkiego napadziora
0
Przykre to wszystko. Brak pomocy daje się we znaki. W obronie grają święte krowy. No nic czekamy do stycznia. Obyśmy liczyli się dalej na wszystkich frontach
1
haha bramkarz mecz życia. Ter puszcza wszystko jak leci, kolejny mecz z rzędu
0
Nie mamy pomocy i obrony. Świetny w ostatnim meczu Bartra, a dziś nie gra. Zamiast tego gra celebryta Pique totalnie bez formy co zawalił kolejną bramkę w tym sezonie
0
Klękajcie Celta! Chodzi nasz Munir vel Lewandowski
0
Dobrze, że Alves i Pique wrócili hahahaha jak dzieci we mgle
0
Patrząc na grę Celty dzisiaj to pasuje tu jak ulał tekst "uczeń przerósł mistrza". Świetny pressing i gra z pierwszej piłki.
1
Co za problem. W drugiej połowie wpuścimy Lewego i... oh wait
1
Baw się dalej Piket
20
Wchodzą w nas jak Norek do Krawczyków :)
0
Piąta bramka piękna. Super występ Roberta
0
Dżizas Neymar. Każdy wiedział, że podasz do Leo
0
Tak samo jak James nie potrafi strzelać brzydkich bramek, tak Messi nie potrafi karnych,woli akcje indywidualne
0
do Leo! zdałem!
2
Toż to karny był bardziej ewidentny niż ten na Messim
2
Czemu nie odda Neymarowi albo Rakiticowi? To samo rzuty wolne. Nie idzie mu od kilku spotkań ale nie da nikomu
4
Trzeba było kupić Wojtka Szczęsnego zamiast Matsa. Miałby chociaż Matheiu z kim zapalić, a i broniłby lepiej
2
Ja pierd. Tragiczny jest Mats
2
alez ten Eleven tnie, masakra. Ma ktoś jakiś inny link?
2
W końcu się doczekaliśmy! Mamy dobrą ławkę rezerwowych :)
0
Wszystko fajnie ale gdzie są przecinki? Nie da się tego czytać.
0
Najpierw polował na Messiego, a w końcu upolował Rafinhię.
Szkoda kontuzji bo dawał powiew świeżości wchodząc za Rakitica.
Zostaliśmy bez ławki. Byle jakoś dociągnąć na wszystkich frontach do stycznia aż dojdzie Arda i Aleix.
0
Nie rozumiem po co wszedl Mashe a nie Sandro
1
Lubię Szczęsnego jednak w tym meczu życzę mu częstego wędrowania po piłkę do własnej bramki :)
0
Super 3 pkt z bardzo trudnym rywalem (przynajmniej na papierze)
0
hahahha Lahoz brawa. Powinna być czerwień dla Godina i karny
0
eh Gryzoń jakby to trafił..
0
hahaha "koniec meczu"
1
Dobrze dobrze, w drugiej połowie vs Felipe Luis z żółtą kartką wejdzie Leo :)
1
Kolejny karny nie odgwizdany.