0

Czemu Sandro nie wejdzie zamiast Munira? Kurde kupmy w styczniu jakiegoś szybkiego napadziora

0

Przykre to wszystko. Brak pomocy daje się we znaki. W obronie grają święte krowy. No nic czekamy do stycznia. Obyśmy liczyli się dalej na wszystkich frontach

1

haha bramkarz mecz życia. Ter puszcza wszystko jak leci, kolejny mecz z rzędu

0

Nie mamy pomocy i obrony. Świetny w ostatnim meczu Bartra, a dziś nie gra. Zamiast tego gra celebryta Pique totalnie bez formy co zawalił kolejną bramkę w tym sezonie

0

Klękajcie Celta! Chodzi nasz Munir vel Lewandowski

0

Dobrze, że Alves i Pique wrócili hahahaha jak dzieci we mgle

0

Patrząc na grę Celty dzisiaj to pasuje tu jak ulał tekst "uczeń przerósł mistrza". Świetny pressing i gra z pierwszej piłki.

1

Co za problem. W drugiej połowie wpuścimy Lewego i... oh wait

1

Baw się dalej Piket

20

Wchodzą w nas jak Norek do Krawczyków :)

0

Piąta bramka piękna. Super występ Roberta

0

Dżizas Neymar. Każdy wiedział, że podasz do Leo

0

Tak samo jak James nie potrafi strzelać brzydkich bramek, tak Messi nie potrafi karnych,woli akcje indywidualne

0

do Leo! zdałem!

2

Toż to karny był bardziej ewidentny niż ten na Messim

2

Czemu nie odda Neymarowi albo Rakiticowi? To samo rzuty wolne. Nie idzie mu od kilku spotkań ale nie da nikomu

4

Trzeba było kupić Wojtka Szczęsnego zamiast Matsa. Miałby chociaż Matheiu z kim zapalić, a i broniłby lepiej

2

Ja pierd. Tragiczny jest Mats

2

alez ten Eleven tnie, masakra. Ma ktoś jakiś inny link?

2

W końcu się doczekaliśmy! Mamy dobrą ławkę rezerwowych :)

0

Wszystko fajnie ale gdzie są przecinki? Nie da się tego czytać.

0

Najpierw polował na Messiego, a w końcu upolował Rafinhię.

Szkoda kontuzji bo dawał powiew świeżości wchodząc za Rakitica.



Zostaliśmy bez ławki. Byle jakoś dociągnąć na wszystkich frontach do stycznia aż dojdzie Arda i Aleix.

0

Nie rozumiem po co wszedl Mashe a nie Sandro

1

Lubię Szczęsnego jednak w tym meczu życzę mu częstego wędrowania po piłkę do własnej bramki :)

0

Super 3 pkt z bardzo trudnym rywalem (przynajmniej na papierze)

0

hahahha Lahoz brawa. Powinna być czerwień dla Godina i karny

0

eh Gryzoń jakby to trafił..

0

hahaha "koniec meczu"

1

Dobrze dobrze, w drugiej połowie vs Felipe Luis z żółtą kartką wejdzie Leo :)

1

Kolejny karny nie odgwizdany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?