jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przypominam sobie żeby Atletico lub Real tak frajersko remisowały mecze prowadząc już 2:0
0
Dlaczego ma zostać liderem? Wygraliśmy z nimi w lidze i mamy lepszy bilnas bramkowy
1
Ręce opadają jak się patrzy na tą grę. Ostatnie 30 minut nie chciało nam się grać a teraz się chce. Co za frajesrtwo
0
Szkoda, że nie strzelił. Niech dobiją naszych gwiazdorów. Depo chce sie grać.
Jeszcze lutego nie ma a u nas już kryzys
0
Brawo LE za zdjęcie Alby. Wszedł MAthieu i zawinił przy obu golach
0
Można to nazwać jednym słowem..frajerstwo
1
czy Barca znowu musi grać to samo co z Valencia? Zawału można dostać
0
Rudy ciałem wszedł na boisko ale myślami umysłem siedzi jeszcze na ławce
0
No i znowu będzie nerwowo. Tak na marginesie pamiętam wiele spotkań jak wchodził Matheiu i tracilismy gole
2
To teraz Suarez rządzi w Barcelonie, a nie Messi? Komentator powiedział, że Luis Suarez przeprowadził już 2 zmiany :)
1
Taaaaaaak słaby Rakitic
0
Też tak niestety czuję. Przeważnie jak gramy na 1:0 to tracimy gola
0
Sandro wyszedł na drugą połowę?
69
To takie przebudzenie Cr7 jak Munira i Sandro w meczu pucharowym, tyle samo warte.
3
Komentarz usunięty
0
Jeszcze 3 tygodnie i dołączą Aleix i Arda. Ciekawe czy Aleix dostanie szansę jako zmiennik na skrzydle czy zostanie zmiennikiem Alby lub Alvesa
5
Deulofeu - nie Delafou
Krkić - nie Krtic
Kaptoum - nie Captum
Gumbau - nie Gambou
1
Trochę dziwne że kolega z zespolu zamiast wykonać jeden telefon to czyta o kontuzji na necie. Co za czasy nastały
1
Takie mecze też są potrzebne. Jednak Pedro, Keita czy Tello to byli wirtuozi footballu
0
Co Wy od Rakitica chcecie. Gdyby Sandro byl lepszy to miałby drugą asystę. Podania kluczowe ma ładne
2
dlaczego nikt go nie zbanuje? Proponuję adminom przejrzeć jego wpisy. Co jeden to napinka
1
Ale nie chodzi o same zwycięstwa ale o okoliczności. Wypoczęci gracze (w środę pierwszy skład miał wolne) po strzeleniu na 1:0 grają na utrzymanie wyniki mimo, że przeciwnik się odsłonił totalnie. Chodzi o ambicje i chęć wygrywania
2
Verma w parze z Mathieu by tego Paco przegonili na spokojnie. Niestety gramy 2 powolnymi obrońcami.
1
Powiem Wam, że gdyby złotą piłkę przyznawało się dla najlepszego piłkarza za występy w całym roku kalendarzowym to jednak bym postawił na Neymara. Wygrał tyle samo co i Leo z Barcą, indywidualnie to on napędza akcje. Ostatnio Messi zagrywa piłkę i czeka co się wydarzy. Kiedyś zagrywał i gonił piłkę od razu
1
Szkoda. Fatalny mecz po dobrej serii. Głupio stracona przewaga w lidze
2
Jesu czy Rakitic poda kiedyś do przodu? Dobrze, że on bramkarzem nie jest..
0
Suuuuuuuuuuuuuuuareeeeeez
0
Zastanawia mnie tylko dlaczego LE nie dał Leo dochodzić do formy w meczu z mniej wymagajacym przeciwnikiem w pucharze, zamiast teraz dać się ogrywać w meczu z Valencią.
Mam nadzieję, że w końcu coś w padnie do sieci, wtedy powinno być łatwiej
0
Wyrównany to jest tylko wynik..
1
Za wolno i za mało ruchu z przodu. Chyba nasi zawodnicy wiedząc jakie ostatnio wyniki odnosili, uwierzyli że mecz wygra się sam. Valencia gra o życie, a jej zawodnicy o pierwszy skład u nowego trenera. Ciężko będzie,zwłaszcza przy takiej skuteczności.