0

Nie przypominam sobie żeby Atletico lub Real tak frajersko remisowały mecze prowadząc już 2:0

0

Dlaczego ma zostać liderem? Wygraliśmy z nimi w lidze i mamy lepszy bilnas bramkowy

1

Ręce opadają jak się patrzy na tą grę. Ostatnie 30 minut nie chciało nam się grać a teraz się chce. Co za frajesrtwo

0

Szkoda, że nie strzelił. Niech dobiją naszych gwiazdorów. Depo chce sie grać.
Jeszcze lutego nie ma a u nas już kryzys

0

Brawo LE za zdjęcie Alby. Wszedł MAthieu i zawinił przy obu golach

0

Można to nazwać jednym słowem..frajerstwo

1

czy Barca znowu musi grać to samo co z Valencia? Zawału można dostać

0

Rudy ciałem wszedł na boisko ale myślami umysłem siedzi jeszcze na ławce

0

No i znowu będzie nerwowo. Tak na marginesie pamiętam wiele spotkań jak wchodził Matheiu i tracilismy gole

2

To teraz Suarez rządzi w Barcelonie, a nie Messi? Komentator powiedział, że Luis Suarez przeprowadził już 2 zmiany :)

1

Taaaaaaak słaby Rakitic

0

Też tak niestety czuję. Przeważnie jak gramy na 1:0 to tracimy gola

0

Sandro wyszedł na drugą połowę?

69

To takie przebudzenie Cr7 jak Munira i Sandro w meczu pucharowym, tyle samo warte.

3

Komentarz usunięty

0

Jeszcze 3 tygodnie i dołączą Aleix i Arda. Ciekawe czy Aleix dostanie szansę jako zmiennik na skrzydle czy zostanie zmiennikiem Alby lub Alvesa

5

Deulofeu - nie Delafou
Krkić - nie Krtic
Kaptoum - nie Captum
Gumbau - nie Gambou

1

Trochę dziwne że kolega z zespolu zamiast wykonać jeden telefon to czyta o kontuzji na necie. Co za czasy nastały

1

Takie mecze też są potrzebne. Jednak Pedro, Keita czy Tello to byli wirtuozi footballu

0

Co Wy od Rakitica chcecie. Gdyby Sandro byl lepszy to miałby drugą asystę. Podania kluczowe ma ładne

2

dlaczego nikt go nie zbanuje? Proponuję adminom przejrzeć jego wpisy. Co jeden to napinka

1

Ale nie chodzi o same zwycięstwa ale o okoliczności. Wypoczęci gracze (w środę pierwszy skład miał wolne) po strzeleniu na 1:0 grają na utrzymanie wyniki mimo, że przeciwnik się odsłonił totalnie. Chodzi o ambicje i chęć wygrywania

2

Verma w parze z Mathieu by tego Paco przegonili na spokojnie. Niestety gramy 2 powolnymi obrońcami.

1

Powiem Wam, że gdyby złotą piłkę przyznawało się dla najlepszego piłkarza za występy w całym roku kalendarzowym to jednak bym postawił na Neymara. Wygrał tyle samo co i Leo z Barcą, indywidualnie to on napędza akcje. Ostatnio Messi zagrywa piłkę i czeka co się wydarzy. Kiedyś zagrywał i gonił piłkę od razu

1

Szkoda. Fatalny mecz po dobrej serii. Głupio stracona przewaga w lidze

2

Jesu czy Rakitic poda kiedyś do przodu? Dobrze, że on bramkarzem nie jest..

0

Suuuuuuuuuuuuuuuareeeeeez

0

Zastanawia mnie tylko dlaczego LE nie dał Leo dochodzić do formy w meczu z mniej wymagajacym przeciwnikiem w pucharze, zamiast teraz dać się ogrywać w meczu z Valencią.
Mam nadzieję, że w końcu coś w padnie do sieci, wtedy powinno być łatwiej

0

Wyrównany to jest tylko wynik..

1

Za wolno i za mało ruchu z przodu. Chyba nasi zawodnicy wiedząc jakie ostatnio wyniki odnosili, uwierzyli że mecz wygra się sam. Valencia gra o życie, a jej zawodnicy o pierwszy skład u nowego trenera. Ciężko będzie,zwłaszcza przy takiej skuteczności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?