2

Co innego wygrać a co innego rozegrać dobry mecz

0

Jesu jak Suarez jest aktualnie najskuteczniejszy bo to będzie jak zacznie częściej trafiać w piłkę?

0

w akcji jak gola strzelił kopa dostał

1

Tak, szczególnie Leo i Suarez zagrali świetny mecz. Sam na sam we 2 nie potrafili akcji wykończyć. Masakra ale obecnie są totalnie bez formy.

3

Neymar zdecydowanie najlepszy z MSN

0

Sezonowców? A na ilu meczach kolego byłeś na Camp Nou? Ja do tej pory na 4. Kibicuje Barcy od ponad 10 lat. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Messi nie jest święty i mogę pisać na jego temat co mam ochotę. Sprzedawać nie mam zamiaru, mówię tylko o jego formie.

1

Niestety Messi generalnie bez formy. Głupie straty i nic nie wnosi w tym meczu. Gdyby nie Neymar to nic by się w ataku nie działo

0

Dajcie Munira za Suareza bo to jakaś masakra dzisiaj. Po co oni wjeżdżają do bramki?

0

Jezu nie można podciąć piłki z pierwszej? trzeba się kiwać?

1

Czerwo ewidentne powinno być

0

Bravo VErma, nie można było wybić na aut?

3

hahaha nie możemy wyjść z własnej połowy. I my chcemy zdobyć potrójną koronę? Co to będzie jak bardziej renomowana drużyna nas przyciśnie?

2

Najlepsze jest to, że jakakolwiek drużyna nas przyciśnie i MNS nie istnieje bo nie dostaje piłek gdyż nasza obrona nie potrafi piłki rozegrać. Po co te godziny gry "w dziadka" na treningach jak presingu nei potrafimy pokonać

0

My jak tak dalej pójdzie też odpadniemy.

0

Nie czaję tego, że taki Sergi ROberto może grać na boku obrony, a Aleix czy Alves nie mogą zagrać na lewej obronie tylko Matheiu, przez którego multum goli straciliśmy

0

Maskra, kto u nas gra w obronie. Toż to kryminał. Trzeba strzelić szybko conajmniej 2 bramki, bo to że strzeli Bilbao to jestem przekonany

46

Najgorsze jest to, że Marc za każdym razem gdy zagrał świetny mecz, w nagrodę w kolejnym meczu lądował na ławce

51

Robi się nieciekawie już nie tylko ze względu na jutrzejszy mecz ale także na osłabienie organizmu każdego z nich przed meczem z Atletico

0

No jak, był zawieszony na 2 mecze, nie zagrał w rewanżu z Espanyolem i w 1 meczu z Bilbao

0

emm gdzie Ty masz 2 bramki przewagi? To 3:1 było dla nas? Może to replay strzelił :)

7

Zawsze na obronie może zagrać Mathieu wraz z Pique a Masche na CDM

1

Karma wróciła do Realu. Zagrali na prawdę niezły mecz w drugiej połowie. Błyszczał Modric, tworzyli sobie mnóstwo okazji ale karma w postaci Adana nie pozwoliła im wbić piłki do bramki. I po co było go sprzedawać? :)
Weekend ułożył się dla nas bardzo dobrze. Teraz trzeba w najlepszy możliwy sposób zagrać środowy i sobotni mecz

3

Taa odpłaciło się Deportivo w tym sezonie na CN..

3

Obejrzyj jeszcze raz mecz. Strzały były często oddawane w ostatniej chwili a Bravo był zasłonięty. Obronił kilku sytuacji gdzie jakby wpuścił bramkę, nikt nie mógłby mieć do niego pretensji

4

Jedna rzecz mnie cieszy. Kilka lat temu po takim meczu piłkarze szukali za długiej i nie podlanej murawy, złego sędziego, zwalili na zbyt mało ostatniego meczu, a teraz potrafią uderzyć się w pierś i powiedzieć, że zagrali fatalnie.
Każdy taki mecz daje materiał do przeanalizowania i wierzę, że pomoże wyciągnąć wnioski na przyszłość

1

Dobre koszulki. Od razu trener widzi kto w meczu biegał, a kto oglądał mecz murawy :)

0

Ale Aduriz to kocur. 2 piękne bramki, zwłaszcza ta pierwsza może kandydować do bramek roku.Trochę się obawiam rewanżu z nimi

0

-stosunek do uchodźców - zakaz wstępu do naszego kraju

-wiara - chrześcijaństwo umiarkowane :)

-ulubiona/jedyna możliwa partia - bez znaczenia, w tej chwili wszyscy chcą nakraść dla siebie, ważne aby ciapatych nie wpuścili

-stosunek do homoseksualizmu - męski nie, damski jak najbardziej :)

-patriotyzm - owszem ale bez radykalizmu

0

Mogl zostac Alexis i grac w pomocy. Pięknie rozgrywa piłkę

0

Ktos ogladal mecz Athleticu? Wynik robi wrażenie przed rewanżem z nami patrzac na dyspozycję naszej obrony..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?