jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Pamietasz nijakiego Pepa Guardiolę? :) pozdrawiam
1
Nie wiem czemu sie łudzicie ze Real przegra jak gra z ogorkami. Dla nich gra o wszystko zacznie sie w marcu i kwietniu. Teraz to maja spacerek. Jak nie będzie dziś manity to Betis moze sie cieszyć
0
Oglądał ktoś mecz Athleticu? Wysoko wygrali i mogą dostać wiatru w żagle przed meczem z nami
0
Można mieć gorszy mecz ale nie oddawać piłkę. Patrząc na grę naszej drużyny, miałem wrażenie jakby postawili i bukmachara remis po pierwszej połowie i robili wszystko aby Malaga miała jak najwięcej szans i w końcu coś strzeliła. W ostatnich 10 meczach nie zrobiliśmy tylu dziecinnych błędów co w tym meczu
0
Arda gra dziś fatalnie. Zresztą od kiedy może grać w oficjalnych meczach szału nie ma. Widać dzisiaj również ile znaczą dla drużyny Neymar oraz Rakitic. Ney napędza akcje, a Rakitic daje stabilizację w pomocy,
Adriano jest fatalny, już dawno powinien odejść . Nie wiem czy nie lepszym pomysłem było wystawienie Aleixa i Alvesa na bokach obrony,
Ogólnie dzisiaj gramy jak amatorzy. Żadna formacja nie gra dobrze
0
Gramy jak jacys amatorzy
1
Wkurza mnie już ta sytuacja. Gdyby Neymar miał jaja to by zdementował te wszystkie plotki i tyle ale nie, wolą z tatusiem podgrzewać atmosferę. Jak chce to niech odchodzi tylko niech real da z 200 mln. Z niewolnika nie ma pracownika
0
Bartra musi zostać bo w meczach na treningu byłoby za mało obrońców.
0
Bo u nas nie gra żaden Alexis. Co do Sandro to się zgodzę.
0
Za mało krozystamy z usług Aleixa. Jest w pełni sił i powinien wziąć na siebie wraz z Sandro przetrzymanie piłki na połowie Bilbao
1
Nie lubię u nas tych zmian lewych obrońców...
5
Profesor Sergio. Ależ zagranie, jest niesamowity
0
Oby nie przegrać za wysoko bo ciezko bedzie odrobic
2
Coś mi tu śmierdzi. Niby nie ma urazu, a tak dmuchają na zimne. Czuję, że coś jest na rzeczy o czym nie chcą głośno powiedzieć. Ciężko będzie z Bilbao.
0
Pod nieobecność Alby na LB powinni wystawić Aleixa lub Alvesa
1
W zeszłym roku Suarez by jeszcze podał w poprzedniej akcji do Neymara.
Ostatnie mecze El Pistolero słabiutkie jak ostatni strzał
0
Takie są przepisy. Inaczej sędzia nie mógł zrobić
9
Nawet jak nie będzie wzmocnien to kadrę mamy mocna. Byle w formie byli
11
26
Vidal fatalnie na ataku, Mats niesamowity refleks. Arda padaka. Gdzie ten walczak z Atletico? Wiatr go przewraca i nie walczy o stracone piłki tylko patrzy
0
Sergi słabo wszedł w mecz, 2 ryzykowne straty, zapomniał chyba, że nie ma za plecami Busquesta
0
A ma ktoś naszą ławkę? Ney na trybunach i Iniesta czy jednak zabezpieczamy się?
1
Komentarz usunięty
5
Z tym najwiekszym zawodem w postaci Realu przesadzacie. Sa w kolejnej fazie LM, w lidze traca do nas punkty, ktore stracili w bezpośrednim meczu, a z ogórkami tak samo się potkneliśmy. Mozna nas tez oceniać jako zawód skoro frajersko potraciliśmy punkty w lidze w 3 meczach niemal pod rząd
0
On rocznie zarabia tyle, ze Antonella cale zycie moze siedziec w domu i zyc jak królowa
1
Powiedział "najmniejsze"
7
Patrzac na Antonnele to dzisiejsza zlota pilka bedzie juz 7 Leo bo ona 2 nosi :)
0
Nie zagra Suarez i 2 brutali z Espanyolu to i spokojniej będzie
0
Chcieć a móc to dwie różne rzeczy :)
1
Widzę, że kolega chyba nie ogląda meczów Pogby czy Verattiego bo nie w każdym błyszczą, a często są bardziej nieporadni niż Ivan. Poza tym uważasz, że powinniśmy wydać ponad 100 baniek na Pogbę i dać mu pensję na poziomie Leo czy Neymara? Druga kwestia kupić Verattiego? Powiedz to szejkom z PSG to zaraz stwierdzą, że oni zapłacą klauzulę Messiego lub Neymara i tyle będzie po zakupach :)