2

Coś czuję, że balonik w madrycie będzie pompował się przez cały styczeń aż przyjdą trudniejsze mecze i wtedy pęknie w wielkim hukiem. Gratulacje dla Leo za znakomity zeszły rok ale nie można też zapominać o Neymarze, który był świetny. Jak dalej tak się będzie rozwijał to on zgarnie ZP za kilka lat

3

Zaważyłem już kolejny raz pewną prawidłowość. Gdy na boisku nie ma Alvesa, Rakitic gra dużo lepiej. Na boisko wchodzi Alves i zaczynają się te wymiany podań Alvesa z Messim mimo, że stoją od siebie 1m, a Rakitic nawet nie powącha piłki. Alves generalnie woli wrzucić piłkę na aferę niż podać do Chorwata

0

Luis daj spokój bo na koniec roku kompilacja z największymi kiksami będzie tylko z Twoimi akcjami

0

Suarez trzyma formę

0

Czy to ważne ile bramek? Mówię o ostatnich 2 meczach, a nie sezonie, który niezaprzeczalnie ma dobry ale takie setki to by Grzegorz Rasialdinho strzelił :)

55

Wkurza mnie, że Barca chce być taka poprawna politycznie i z nikim nie chce walczyć. Chamstwo powinno się karać

0

Suarez dzisiaj fatalnie. Rownie dobrze mógł grac Munir. Pełno spalonych i zmarnowane setki. Niech sie weźmie w garsc bo takiemu zawodnikowi n8e przystoi grac tak zle

1

Kupmy jakas 9 mogąca co jakis czas Suareza zastąpić bo to co gra ostatnio to tragedia

3

Strzelmy na 4:1 bo szkoda nie wykorzystać okazji

0

Nic mu nie zrobią. Komisja nie kara za to czego nie ma w protokole sędziego

0

Nie tracmy czasu na te glupie prowokacje tylko strzeljamy gole. Za tydzien rewanz

0

Vidal jak Douglas wyglada na skrzydle jak daleka pokazuja

4

On spojrzał gdzie noga Leo zanim na niej stanął. To nie był przypadek. Nie ukarają go bo nie ma nic w protokole sędziego

2

Gadajcie co chcecie na Rakitica ale taką ma rolę w zespole i tak gra. Bardzo dobrze wspomaga Sergio i defensywę. Od kreacji jest Iniesta. Zobaczcie też, że Alves praktycznie nigdy nie podaje mu piłki chyba, że już sam nie ma co zrobić i podaje właściwie "na stratę".
Według mnie Iniesta, Messi czy Suarez nie zagrali dużo lepiej niż Ivan.

1

Fatalny jest dzisiaj Suarez

2

Teraz się zacznie, przepychanki, skurcze, leżenie na boisku pół godziny, powolne wznawianie gry. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji

0

Szkoda, że ten niezwykle trudny miesiąc zaczynamy tak źle. Lepiej było mieć przewagę przed kolejnymi meczami,

0

Niestety czuję stratę punktów

12

Messi dziś fatalnie poza rzutem wolnym

0

Tak się zastanawiam kiedy my ostatnio strzeliliśmy gola po rzucie rożnym. Mamy ich bardzo dużo, a nie potrafimy nic ustrzelić

4

Sędzia to jakaś masakra. Ja nie wiem gdzie ich uczą sędziowania.

0

Cóż za gra defensywna Iniesty... myślę, że tyczkę tak samo łatwo minąć na treningu

0

Nasze tridete już pobiło rekord graczy Realu?

0

A co ma list do poprawnej pisowni?

22

Zastanawiam się jak my wygraliśmy ten turniej jak wszyscy nasi gracze mają 0 podań, 0 strzałów na bramkę itd. :)



A na poważnie według mnie ocena Leo na wyrost. Fakt, że napędził kilka akcji i strzelił bramkę otwierającą wynik ale zmarnowanie z 4 czy 5 okazji 100% automatycznie powinny obniżyć notę. Porównując ten mecz do innych gdzie Leo dostał ocenę 9 ma się ciężko znaleźć obiektywizm.

0

0

..napisał PheNOmeN zwracając się do przedmówcy z małej litery..

0

Nie bo do złotego buta jest przelicznik - mnożnik za trudność ligi

79

Jaki klub tacy kibice. Buractwo i agresja. Cały obraz wczorajszy drużyny River Plate.

2

Cud, ,że tylko na tej jednej kontuzji po meczu z rzeźnikami i niepełnosprawnym sędzią się skończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?