jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coś czuję, że balonik w madrycie będzie pompował się przez cały styczeń aż przyjdą trudniejsze mecze i wtedy pęknie w wielkim hukiem. Gratulacje dla Leo za znakomity zeszły rok ale nie można też zapominać o Neymarze, który był świetny. Jak dalej tak się będzie rozwijał to on zgarnie ZP za kilka lat
3
Zaważyłem już kolejny raz pewną prawidłowość. Gdy na boisku nie ma Alvesa, Rakitic gra dużo lepiej. Na boisko wchodzi Alves i zaczynają się te wymiany podań Alvesa z Messim mimo, że stoją od siebie 1m, a Rakitic nawet nie powącha piłki. Alves generalnie woli wrzucić piłkę na aferę niż podać do Chorwata
0
Luis daj spokój bo na koniec roku kompilacja z największymi kiksami będzie tylko z Twoimi akcjami
0
Suarez trzyma formę
0
Czy to ważne ile bramek? Mówię o ostatnich 2 meczach, a nie sezonie, który niezaprzeczalnie ma dobry ale takie setki to by Grzegorz Rasialdinho strzelił :)
55
Wkurza mnie, że Barca chce być taka poprawna politycznie i z nikim nie chce walczyć. Chamstwo powinno się karać
0
Suarez dzisiaj fatalnie. Rownie dobrze mógł grac Munir. Pełno spalonych i zmarnowane setki. Niech sie weźmie w garsc bo takiemu zawodnikowi n8e przystoi grac tak zle
1
Kupmy jakas 9 mogąca co jakis czas Suareza zastąpić bo to co gra ostatnio to tragedia
3
Strzelmy na 4:1 bo szkoda nie wykorzystać okazji
0
Nic mu nie zrobią. Komisja nie kara za to czego nie ma w protokole sędziego
0
Nie tracmy czasu na te glupie prowokacje tylko strzeljamy gole. Za tydzien rewanz
0
Vidal jak Douglas wyglada na skrzydle jak daleka pokazuja
4
On spojrzał gdzie noga Leo zanim na niej stanął. To nie był przypadek. Nie ukarają go bo nie ma nic w protokole sędziego
2
Gadajcie co chcecie na Rakitica ale taką ma rolę w zespole i tak gra. Bardzo dobrze wspomaga Sergio i defensywę. Od kreacji jest Iniesta. Zobaczcie też, że Alves praktycznie nigdy nie podaje mu piłki chyba, że już sam nie ma co zrobić i podaje właściwie "na stratę".
Według mnie Iniesta, Messi czy Suarez nie zagrali dużo lepiej niż Ivan.
1
Fatalny jest dzisiaj Suarez
2
Teraz się zacznie, przepychanki, skurcze, leżenie na boisku pół godziny, powolne wznawianie gry. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji
0
Szkoda, że ten niezwykle trudny miesiąc zaczynamy tak źle. Lepiej było mieć przewagę przed kolejnymi meczami,
0
Niestety czuję stratę punktów
12
Messi dziś fatalnie poza rzutem wolnym
0
Tak się zastanawiam kiedy my ostatnio strzeliliśmy gola po rzucie rożnym. Mamy ich bardzo dużo, a nie potrafimy nic ustrzelić
4
Sędzia to jakaś masakra. Ja nie wiem gdzie ich uczą sędziowania.
0
Cóż za gra defensywna Iniesty... myślę, że tyczkę tak samo łatwo minąć na treningu
0
Nasze tridete już pobiło rekord graczy Realu?
0
A co ma list do poprawnej pisowni?
22
Zastanawiam się jak my wygraliśmy ten turniej jak wszyscy nasi gracze mają 0 podań, 0 strzałów na bramkę itd. :)
A na poważnie według mnie ocena Leo na wyrost. Fakt, że napędził kilka akcji i strzelił bramkę otwierającą wynik ale zmarnowanie z 4 czy 5 okazji 100% automatycznie powinny obniżyć notę. Porównując ten mecz do innych gdzie Leo dostał ocenę 9 ma się ciężko znaleźć obiektywizm.
0
0
..napisał PheNOmeN zwracając się do przedmówcy z małej litery..
0
Nie bo do złotego buta jest przelicznik - mnożnik za trudność ligi
79
Jaki klub tacy kibice. Buractwo i agresja. Cały obraz wczorajszy drużyny River Plate.
2
Cud, ,że tylko na tej jednej kontuzji po meczu z rzeźnikami i niepełnosprawnym sędzią się skończyło.