jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro nie dało się go inaczej wyciągnąć ze szponów Pereza, Neymar był wart tych nawet 150mln
18
Kozacki tort dostał Adra na urodziny po meczu z Atletico
http://i.embed.ly/1/display/resize?key=1e6a1a1efdb011df84894040444cdc60&url=https%3A%2F%2Fscontent.cdninstagram.com%2Ft51.2885-15%2Fs640x640%2Fsh0.08%2Fe35%2F12424802_459930074211814_1343069078_n.jpg&width=810
5
Ciekawe ile w tym prawdy
http://transferypilkarskie.com/post/pilne/1182,san-wybral-klub-w-ktorym-chce-grac
5
Skad wynika to oslabienie Espanyolu? Chca jeszce szerzej rozłożyć nogi przed boskim Cristiano czy kontuzje?
0
Droga redakcjo, e terminarzu brakuje informacji o dwumeczu z Valencia w pucharze oraz w dolnej części strony jako następny mecz widnieje ten z Levante ale pierw jest Valencia
7
Akurat za interwencję po strzale Grizmana bym nie wychwalał go pod niebiosa bo po prostu Griezman strzelił prosto w jego stopy co nie zmienia faktu, że to świetny bramkarz i w nie jednym meczu tyłem nam ratował
2
Być może Ter Stegen by tą daną sytuację wyciągnął ale... Bravo zapewne wyciąga mnóstwo, których znowu Mats by nie wyjął. Możemy gdybać
0
Ale nie wyrównało. Mieliśmy się rzucić cała drużyną i odsłonić się byle strzelić na 3:1? Probowaliśmy coś ustrzelić ale zabrakło szczęścia. M.in. po to Alves zszedł, żeby nie zapędzał się non stop do ataku tylko aby grał ktoś spokojniejszy.
4
Dobra już na spokojnie to skończcie napinkę Panowie. Ja też się wkurzałem ale emocje opadły.
Wygraliśmy arcy ważny mecz. Jakby przed meczem ktoś powiedział, że wygramy 2:1 brałbym ten wynik w ciemno. Mnie też wkurza, że nie dobiliśmy rywala ale Atletico zawsze świetnie się broni. Co z tego, że straciło 2 graczy jak można powiedzieć w uproszczeniu, że straciło 2 graczy z ofensywy, a autobus stał dalej. Po prostu więcej miejsca było na 40m na rozgrywanie piłki bo nikt nie cisnął pressingiem.
Jeszcze raz podkreślam - świetny wynik!
2
Jest błąd w tekście. Boisko opuścił Godin nie Gabi
11
Na prawej stronie pusto, że aż przeciąg jest a my się pchamy środkiem i lewą stroną...
0
My nie potrafimy dobić przeciwnika żeby mieć spokój. Wkurza mnie to bo obawiam się, że się skończy jak Valnecia lub Depor przez jakiś głupi błąd
2
Strzelmy na 3:1 bo obawiam się tego wyniku, ze przyszło zbyt duże rozluźnienie
0
Już myślałem, ze zmiana w Atletico. Schodzi Godin, wchodzi Arda :)
2
Słaby fragment naszej gry, nie powinniśmy dawać im tyle szans
36
Nie wiem czy zauważyliście ale bydlaki cały czas polują na prawą nogę Neymara. Na powtórkach fauli widać jak specjalnie jeszcze robią krok dalej po faulu aby zaatakować stopę
1
Ależ grają, neisamowite
0
Murowanie bramki przez Atletico bankowe teraz
0
no to zaczelismy
4
Najlepsze jest to ze wiele osób uważa ze Marc jest słaby bo kiedyś Bale go objechal.Tak samo mozna powiedzieć, że Boateng to cienias bo go Leo jak dziecko położył. Jestem zdania, że Bartra powinien grać jak najczęściej nawet kosztem błędów. Przypomnijcie sobie ile Pique i Puyol popełnili błędów w swojej karierze. Co najważniejsze gościu ma serce do tego Klubu.
Czuję, że chcą go zatrzymać bo Rudy odejdzie w lato. Czy marzeniem Marca jest byc 4 obrońcą? Wątpię. ..
Chociaz trybun zejdzie na ławkę. .
5
"Więcej niż Klub"- więzienie dla Marca
0
Trochę nie rozumiem tego, że półfinały ą rozgrywane już na początku lutego jak finał na koniec maja. Powinni dać dogadać się drużynom kiedy chcą zagrać, a jak się nie dogadają to dopiero narzucać termin.
2
Wątpie. Baskowie nie sprzedają swoich zawodników. Myślę, że Aduriz to kawałek ich historii i zakończy tam karierę aczkolwiek nie powiem, chętnie bym go widział w tej roli aczkolwiek jak dobrze słyszałem to on ma już 35 lat ;)
0
Kamień z serca. Jesteśmy uratowani. W zeszłym roku mieliśmy go w swoich szeregach i zdobyliśmy 5 pucharów. To nasz talizman!
0
Problem Argentyny jest ten sam co w Realu. Wspaniałe indywidualności ale niestety drużyny brak.
0
Trzymamy Cie za słowo!
7
Mimo wszystko liczę na pomoc Iniesta, Sergio, Rakitic. Gadajcie co chcecie ale Iniesta daje więcej w ofensywie, a Rakitic więcej w defensywie niż Arda. Sergio...to Sergio, mistrz w najczystszej postaci także nie będę go nawet porównywał.
Jak Adra będzie w formie to na pewno wygryzie jednego z panów. Póki co gra co najwyżej poprawnie.
47
Przez Sergiego Roberto to nikt nie może czuć się pewny patrząc na to na ilu pozycjach już grał :)
8
To nie jest do końca tak bo gdy wygrywają to Klub musi płacić premie. Pamiętam wyliczenia, że klubom typu Real czy Barca, z finansowego punktu widzenia bardziej opłaca się dojść do finału LM i go przegrać, niż go wygrać i wypłacić premie zawodnikom.
0
Trochę śmieszne, że Ney ma zarabiać 50mln, Leo 80mln, a Suarez 20mln. Zaraz Florek powie Suarezowi, że da 50mln i ciekawe co zarząd FCB zrobi