jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To już przestaje być smieszne.
2
Nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Na mecze Barcelony jeżdżę raz na kilka lat co nie zmienia faktu, że mogę stwierdzić, że to był dobry interes. Pedro kilka razy znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i dał nam trofea, ale Waszym rozumowaniem to Larsson czy Belletti powinni mieć dożywotnie kontakty z FCB i powinniśmy im płacić za LM.
2
hahaha jaki fart Chelsea. Ale ten Pedro jest słaby. Zrobiliśmy interes życia pierwszy raz od wielu lat
1
Jest już decyzja gdzie ma powstać nowe Camp Nou? Patrząc po wizualizacji chyba zamierzają zmodernizować obecny stadion.
1
Nie praktycznie w tym samym czasie tylko faktycznie w tym samym czasie :) Słuszna uwaga. Brak konsekwencji redakcji.
0
Celta od kilku miesięcy jest cieniem drużyny z początku sezonu. Ponownie stali się ligowym średniakiem i nie dlatego, że Real wygrał wysoko ale dlatego, że co kolejka grają piach. Porównaj ich grę i wyniki z początku sezonu z tymi w ostatnich 10 kolejkach.
Jak mamy porównywać Celtę z Bayernem, Barceloną czy Atletico z którymi Real może zagrać w 1/4 LM to przepraszam ale ta dyskusja nie ma sensu.
7
Maraton meczowy uważam za zakończony! Wyszliśmy z niego lepiej niż się spodziewałem. Teraz mamy tydzień odpoczynku.
3
Nie zgodzę się z Twoją opinią. Co z tego jak zleją taką Celtę czy Levante jak później z Barceloną czy Atletico czy Malagą nie istnieją na boisku. LM jest wymagająca i nie ma tam leszczy do bicia.
0
Będzie ciężko biorąc pod uwagę brak Neymara i obecną formę, a raczej jej brak u Suareza.
2
Czemu Mache nie dali? Szkoda
0
hahah no nie mogę, Suarez co ostatnio gra to mega piach. Kiedy się odblokuje w końcu
0
Panie Arda Turan! Mniej wywiadów więcej treningów!
0
Póki co mnie nieco zawodzi. Nie ma świeżości i dynamiki zawodnika, który więcej odpoczywa niż gra. Dodatkowo spodziewałem się po nim speeda jak u Alby ale nic z tego. Wczoraj dał się kilka razy ograć jak dziecko. Plus dla niego za próby prostopadłych piłek do Suareza. Jedna z nich niemal zakończyła się golem.
25
Dopiero co po jakimś zwycięstwie z ogórkami Marca rozpisywała się jak to powróciła najlepsza wersja CR7, że jest w lepszej formie niż kiedykolwiek. W innym numerze jak to James jest decydujący, w kolejnym jaki to Benzema jest boski. Czyżby Atletico przebiło balonik?
1
Uff bardzo ciężka końcówka na własne życzenia. Ostatnio potrafimy wychodzić 3 vs 3 do ataku ale wszystko na potęgę marnujemy
0
Gruby coś ostatnio z celownikiem ma. Traci czas na kłótnie i przepychanki zamiast się skupić na grze
0
Znowu sędzowanie na najwyższym poziomie
2
Lubiłem!!! Nie ma takiego slowa jak lubiać!!
0
Co do Chelsea może być różnie. Bezpieczniej było postawić X2
1
No tak, Guti piłkarz wybitny. Te jego dryblingi, piękne bramki, błyskotliwe zagrania. Proszę Cię nie załamuj mnie. Taki z niego wirtuoz jak i Jacka Krzynówka. Porównuję go ponieważ publicznie wyraża swoją opinię, która jest również z d*** wyssana. Co do Alby mogę się jeszcze zgodzić. Szkoda, że nie wypowiedział się o swoich kolegach z RM, o boskim Cristiano, Jamesie czy Marcelo.
0
ma zawieszony zakaz - podobnie jak Barca swojego czasu
0
Powinniśmy udawać, że interesujemy się innymi graczami niż w rzeczywistości. Florek ich wykupi, wystrzela się z kasy i wtedy ruszymy na prawdziwe zakupy :)
0
A kto to jest Guti i co osiągnął? :) Mógłby Neymarowi korki czyścić po meczu co najwyżej ze swoimi umiejętnościami, które miał mizerne.
0
Oj tam oj tam. Chociaż wyglądało to bardzo naturalnie, a nie jakaś gra na czas czy zdejmowanie koszulki :)
11
Co by nie mówić Alves ma swój charakterek i spina tyłek na ważne mecze. Co do Vidala wydaje mi się póki co zbyt delikatny i zbyt mało pewny siebie. Brakuje jeszcze takiego typowego "gryzienia trawy". Alves jak go ktoś minie to goni w podwójną agresją z szałem w oczach i za wszelką cenę stara się odzyskać piłkę choćby faulem. U Vidala tego póki co nie widziałem.
1
Ja trafiłem 6 w lotka ale pozostałe 5 cyfr nie weszło :)
1
Może i najlepszy, ale gracz tego pokroju powinien trafić w bramkę z kilku metrów. Ja mogę nie trafić, Ty też ale nei zawodnik za 80mln. To jego psi obowiązek. On w pewnie w 24h zarabia tyle co Ty cały rok. Jak ja dam d*** w pracy to obetną premię albo wywalą. Jak piłkarz pierniczy takie okazje to mówi się trudno bo jest najlepszy. O to tylko chodzi bo nikt nie kwestionuje tego co dokonał karierze
88
Suchar na dzisiaj:
Jak grała Barcelona? Bez zmian
0
W rewanżu na obronei Mathieu i Masche. Łatwo nie będzie
13
Messi nigdy nie strzelił Cechowi? Nigdy nie wygraliśmy na Emirates? Nie prawda :)