jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I po co ból 4 liter nawet w po tak magicznym meczu? Eh te kompleksy
1
To się stało
0
To co zagrali w drugiej połowie to jakiś kosmos. Obawiam się jednak samozachwytu naszych zawodników szczególnie przed meczem z Arsenalem gdzie nie ma już marginesu błędu. Trzeba zagrać na wyjeździe solidnie w obronie, a co najważniejsze coś strzelić.
0
Ależ to zagrali
0
Nie wygramy tego meczu. Dzisiaj mamy mega pecha
0
Może w końcu wjedziemy do tej bramki... Niech wejdzie Rakitic to może ktoś walnie z daleka,
0
Neymar przechodzi dziś sam siebie
0
Ja piernicze, co oni grają. Dobrze, że Lucho dał im odpocząć..
0
Koles najpierw odepchnął Albę. Tak czy siak, niech się dalej bawią nasi napastnicy.
0
Tylu akcji MNS vs 3 czy 4 obrońców chyba już od bardzo dawna nie zepsuliśmy
0
Póki co słabo gramy. Chyba ta przerwa nie posłużyła naszym graczom. Jakoś zagubieni są na boisku
1
Dobrze dobrze, znowu będziemy napierać na grę na Santiago Bernabeu i może ponownie uda się rozegrać finał na Camp Nou :)
1
Ale mnie wkurza Vidal. Kolejny mecz gra nonszalancko i na alibi. Poda gdzieś tą piłkę aby podać, nie walczy po stracie, taka olewka. Na jego miejscu to bym trawę gryzł aby wywalczyć pierwszy skład, a ona gra jak Alves gdy ma wyje**ne
0
To kim był Leo jak się urodził?
4
Już widzę jak Pique, Busi, Mascherano czy nawet Alves dogania Bale. W tamtej sytuacji być może Alba dałby radę chociaż to jest też wątpliwe
8
Niestety wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna ze zniszczonych karier przez miłość kiedyś młodego chłopaka i wiara w Barcelonę, która nigdy nie dała mu szans. Za każdym razem jak grał oddawał serce na boisku, a gdy tylko dostawał więcej szans, jego gra była bardzo dobra za co lądował na ławce.
Ciekaw jestem występów innych stoperów uważanych za TOP na świecie gdyby występowali co 2 miesiące..
Powodzenia Marc w innym klubie. My pewnie znowu kupimy 30 latka na obronę i na tym się skończą Twoje marzenia o nowym sezonie.
0
Dżizas ale ten Alves jest dziś słaby
0
Levante gra dzis na żółto?
0
190 mln, tyle ile daje Real
0
Ale Neymar ma dziś pecha. Chyba tym karnym ściągnął nieszczęścia na siebie
0
Adriano ma chyba już więcej asyst niż Alba :D
1
Nie rozumiem, trzeba strzelić na jakieś 7:0 i wtedy można się bawić żeby na Mestalla Barca B pojechała. Ney gra świetnie ale te karne to jakiś żal
1
Wiecznie Ney się bawi. Po co te karne strzela skoro nie potrafi
0
I niech mi ktoś jeszcze powie, że Arda zjada Rakitica.. chyba w długości brody
0
Dryblingi Messiego vs Neymara wyglądają dość słabo :)
0
Strzelmy z 4-5 bramek w pierwszej połowie i dajmy pograć rezerwowym
0
Jakoś Arda od kiedy może już grać nie oczarowuje mnie szczególnie, że kosztował drożej niż sprzedaliśmy młodszego Alexisa
0
Aleeeeeeee grają
9
Ty tak na poważnie? To teraz spójrz na ligową tabelę i zobacz top 5 drużyn w tabeli. Następnie jeszcze raz spójrz na obrazek i zobacz ilu z tych drużyn CR7 strzelił gola. Zaczyna świtać?
0
Kurcze a Roni nie mógłby zostać u nas na drugą połowę sezonu? Myślę, że nawet teraz bylby wzmocnieniem na ostatnie minuty meczów