1

I po co ból 4 liter nawet w po tak magicznym meczu? Eh te kompleksy

1

To się stało

0

To co zagrali w drugiej połowie to jakiś kosmos. Obawiam się jednak samozachwytu naszych zawodników szczególnie przed meczem z Arsenalem gdzie nie ma już marginesu błędu. Trzeba zagrać na wyjeździe solidnie w obronie, a co najważniejsze coś strzelić.

0

Ależ to zagrali

0

Nie wygramy tego meczu. Dzisiaj mamy mega pecha

0

Może w końcu wjedziemy do tej bramki... Niech wejdzie Rakitic to może ktoś walnie z daleka,

0

Neymar przechodzi dziś sam siebie

0

Ja piernicze, co oni grają. Dobrze, że Lucho dał im odpocząć..

0

Koles najpierw odepchnął Albę. Tak czy siak, niech się dalej bawią nasi napastnicy.

0

Tylu akcji MNS vs 3 czy 4 obrońców chyba już od bardzo dawna nie zepsuliśmy

0

Póki co słabo gramy. Chyba ta przerwa nie posłużyła naszym graczom. Jakoś zagubieni są na boisku

1

Dobrze dobrze, znowu będziemy napierać na grę na Santiago Bernabeu i może ponownie uda się rozegrać finał na Camp Nou :)

1

Ale mnie wkurza Vidal. Kolejny mecz gra nonszalancko i na alibi. Poda gdzieś tą piłkę aby podać, nie walczy po stracie, taka olewka. Na jego miejscu to bym trawę gryzł aby wywalczyć pierwszy skład, a ona gra jak Alves gdy ma wyje**ne

0

To kim był Leo jak się urodził?

4

Już widzę jak Pique, Busi, Mascherano czy nawet Alves dogania Bale. W tamtej sytuacji być może Alba dałby radę chociaż to jest też wątpliwe

8

Niestety wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna ze zniszczonych karier przez miłość kiedyś młodego chłopaka i wiara w Barcelonę, która nigdy nie dała mu szans. Za każdym razem jak grał oddawał serce na boisku, a gdy tylko dostawał więcej szans, jego gra była bardzo dobra za co lądował na ławce.
Ciekaw jestem występów innych stoperów uważanych za TOP na świecie gdyby występowali co 2 miesiące..
Powodzenia Marc w innym klubie. My pewnie znowu kupimy 30 latka na obronę i na tym się skończą Twoje marzenia o nowym sezonie.

0

Dżizas ale ten Alves jest dziś słaby

0

Levante gra dzis na żółto?

0

190 mln, tyle ile daje Real

0

Ale Neymar ma dziś pecha. Chyba tym karnym ściągnął nieszczęścia na siebie

0

Adriano ma chyba już więcej asyst niż Alba :D

1

Nie rozumiem, trzeba strzelić na jakieś 7:0 i wtedy można się bawić żeby na Mestalla Barca B pojechała. Ney gra świetnie ale te karne to jakiś żal

1

Wiecznie Ney się bawi. Po co te karne strzela skoro nie potrafi

0

I niech mi ktoś jeszcze powie, że Arda zjada Rakitica.. chyba w długości brody

0

Dryblingi Messiego vs Neymara wyglądają dość słabo :)

0

Strzelmy z 4-5 bramek w pierwszej połowie i dajmy pograć rezerwowym

0

Jakoś Arda od kiedy może już grać nie oczarowuje mnie szczególnie, że kosztował drożej niż sprzedaliśmy młodszego Alexisa

0

Aleeeeeeee grają

9

Ty tak na poważnie? To teraz spójrz na ligową tabelę i zobacz top 5 drużyn w tabeli. Następnie jeszcze raz spójrz na obrazek i zobacz ilu z tych drużyn CR7 strzelił gola. Zaczyna świtać?

0

Kurcze a Roni nie mógłby zostać u nas na drugą połowę sezonu? Myślę, że nawet teraz bylby wzmocnieniem na ostatnie minuty meczów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?