0

byłem co prawda z 4 lata temu ostatnio ale bilety można było kupić za ok 60% ceny z netu

0

Ściągnij program sopcast i poszukaj na necie linków przed meczem. Ja tak zrobiłem i co tydzień mam mecze ligowe w świetnej jakości bez zacinania (jedyny minus - czasami plus - że nie ma polskiego komentarza)

0

Tak jak kolega niżej pisze. Może być tak, że po meczu będzie feta i wówczas będzie pełne oblężenie. Może być też tak, ze będzie to mecz o mistrzostwo. Możesz zaryzykować i poczekać. Na La rambli jest sporo sklepików gdzie można kupić bilety w dobrych cenach

0

Najbardziej obawiam się Alexis vs Alves. Jeżeli chodzi o pozostałe 2 pary widać, że gra na obieg nie wchodzi w grę. Potrzebna będzie dobra klepka i wyjścia na pozycje bo uciec z piłką będzie niezwykle trudno.

0

Dopiero dzisiaj obejrzałem sobie powtórki z meczu Malaga-Real. To co grała drużyna Malagi to kosmos. Piękne przyjęcia, zagrania z pierwszej piłki, wyjścia na pozycje. Gdyby byli skuteczni skończyłoby się pogromem. Widać nie trzeba mieć setek milionów $ żeby grać pięknie w piłkę.

2

Obawiam sie Alexisa szalejacego po stronie Alvesa majac ns uwadze aktualna forme Daniego

0

Przed meczem z Las Palmas chyba pomylił zaklęcia

0

Wyczuwam wysoki pressing od pierwszej minuty. Obawiam się abyśmy nie popełnili pod presją jakiegoś głupiego błędu bo zabawa pod naszym polem karnym może skończyć się tragicznie. Większość meczów gdzie przeciwnik się rzucił od początku w tym sezonie była ciężka. Arsenal ma solidną obroną dobrego bramkarza i dobry atak. Może pomoc bez rewelacji ale jak zagra Ozil może być ciężko.

8

Ja bym nie popadał w hurraoptymizm. Zostało jeszcze sporo spotkań w tym z bardzo niewygodnymi rywalami. Real o dziwo przeważnie lepiej grał u nas niż u siebie, Villareal jest w formie, do tego Sevilla. Mecz z Las Palmas pokazał, że nikt nam nie da nic za darmo. Dopiero jak matematycznie będziemy mistrzami przyjdzie czas na świętowanie.

11

Szkoda, że w meczu z Realem nie był taki mądry

0

Arda jest fatalny

2

Alves maskra. Zamiast grac do konca macha rekami. Co za typ

0

Fatalne kamery tam maja. Zamiast z gory robia jakis zoom

0

No to nas pocisneli :)

0

Sergi Roberto juz 2 mega bledy

5

Marca to co tydzień zwiastuje najlepszą wersję CR7, Bale, Jamesa, ciągle coś i tak cały rok. Przykre jednak, że w najlepszej wersji grają tak słabo. Co to będzie jak przyjdzie spadek formy?

0

kto strzełał? nie oglądam

1

Przecież to było jasne, że Roma odpadnie. Real jest drużyną nie dużo gorszą niż my, a Roma dostała u nas 6:1, a u siebie dzięki naszej nieskuteczności i babolowi Ter Stegena zremisowała

0

Arda weź odejdź. Gdzię hejterzy Alexisa? Był tańszy niż Arda, który nic nie gra

3

Jak ktoś w lidze mistrzów dojedzie z nami do karnych to leżymy i kwiczymy. Co by nie mówić o CR7 karne strzelać potrafi

9

aahahhaah sędziowanie w stylu BBVA

0

Ajjjjjjjjj szkoda sytuacji Neymara

0

wow ale Suarez to utrzymał i zgrał

0

Mathieu się niestety podpalił i poleciał bez asekuracji

0

Meeeeeeeeeeesiiiiiiiiiii

0

Pytanie kto ma dla Romy strzelać gole? Chyba, że Navas zabawi się w Ter Stegena to może i coś strzelą ;) Co by nie mówić Real to klasowa drużyna, a my wówczas zremisowaliśmy na własne życzenie, a nie z powodu dobrej gry Romy

1

ja też wiem ale gdybym powiedział to by mnie zamknęli w więzieniu więc nie powiem. A tak w ogóle to będziesz u Pani za swój wpis

10

Ale nudne mecze się szykują LM więc szkoda czasu. Real rozjedzie Romę z 3:0, a Genk vs Wolfsburg .. no sorry :)

0

Oni się nie pierniczą w jakieś gry wstępne, jadą z grubej rury :)

16

CR pojedzie do Maroko do swojego "przyjaciela" i razem rozładują te negatywne emocje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?