27

Akurat w styczniu potrzebny jest odpoczynek.Zapłaćmy karę i zapomnijmy o temacie.I tak koszty wycieczki byłyby bardzo duże

0

Już ja widzę te "zwykłe" hambuxy. Pewnie mieso z hodowli ekologicznych przebadane i posiadające wymagane certyfikaty przez dietetyków tridente itd ;)

Ja ostatnio też kupowałem mięso do hamburgerów i wiesz, w jednej paczce masz jakieś coś - 4 kotlety za 9zł, a w innej 2 kotlety za 200zł ;)

4

Trochę się obawiam niedzielnego finału bo Sevilla w drugiej połowie zagrała świetną piłkę. Mam nadzieję, że będą zmęczeni i jednak wygramy ten puchar.

1

Bramka jak najbardziej prawidłowa. Fakt, że z 2 karne Liverpoolowi sędzia ukradł.
Myślę, że Sevilla już nie odda wygranej,

0

Oby była dogrywka. Wtedy Sevilla na mecz z nami będzie oddychać rękawami ;)

17

Ja bym jednak postawił na Bartrę. Mustafi będzie kolejnym najemnikiem. Bartra to chłopak, który by zginął za to miasto, za ten herb. Jak się chłopak ogra, może być świetnym obrońcom. Potrzebuje minut i tyle.
Zaangażowania i chęci mu nie brakuje.
P.S. Jak ktoś tu wypomni sytuację z Bale to go wyśmieję. Myślicie, że Pique czy Mascherano by go dogonili? Pewnie by wycięli równo z trawą ale tutaj znowu jest kwestia doświadczenia.

1

Mamy mistrza!! W końcu koniec tego sezonu

0

O nie. Mathieu. Już pamiętam w tym sezonie mecze gdy Mathieu wchodził...

0

Neymar ma fatalne wykończenie od początku roku. Co się stało z tym chłopakiem

0

Leo nie potrzebnie drybluje. Świetny mecz Alvesa, Suareza i MAscherano

0

Sędzia kartek zapomniał? Szkoda, że Sergio dał..

1

Znowu chcemy zrobić z bramkarza przeciwnika bohatera? Deportivo się podłoży, nie walczą o nic, a honoru to oni nie mają

0

Trochę nie rozumiem zachwytów nad tym, że Granada się utrzymała. Moim zdaniem lepszym dla Barcy byłoby gdyby musieli zdobyć 3 pkt bo wówczas by się musieli otworzyć. Teraz im nie zależy więc mogą postawić autobus i liczyć na kontry.

1

Chcą pobić rekord najbardziej frajersko przegranej ligi

0

Starali się? Chyba inny mecz oglądałeś

1

Tak tak. Grajmy gówno na boisku i teraz kłóćmy się z sędzią. Żałosne. Miał być tryplet, a za chwilę jedno trofeum będzie na wagę złota

0

Co za ludzie. Graczy Barcy sami marnuja czas

3

Szczerze to mógł wejść Bartra za Messiego chociaż by więcej serca pokazał. Nie mogę patrzeć na ich grę.

5

Teraz się zacznie. Skurcze, leżenie po 3 minuty na boisku. Niestety, kolejny raz frajersko tracimy punkty z RSSS . Niech Messi po prostu powie, że mu się nie chce i nie wychodzi na boisko.

0

Widać po minie LE, że już wymyśla odpowiedzi na konferencję prasową

9

0

HAhaha sędziowie liniowi nam pomagają :D

0

Tłumacz tłumacz. Ciekawe co powiedz jak wygrana w lidze pojedzie do Madrytu.
Myślisz, że z taką grą jaką prezentujemy od miesiąca jesteśmy w stanie zgrać z Atletico na 0 z tyłu? Nie ma szans

3

Alves dzisiaj ocena 1

1

Dajcie Turanowi czerwo bo takiego drewna w Barcy to ja nie widziałem od czasów Keity

0

LE powinien był kupic Koke nie Turana. Chyba pomyliły im się nazwiska jak na zakupy pojechali

0

Żenua. Na 10m nie potrafimy podać. Nie wygramy tego meczu, chyba że wejdzie Ineista i RAkitic

0

Tak sobie wmawiaj, tak sobie tłumacz do czasu kolejnej porażki. Od miesiąca gramy piach. Na prawdę wierzysz, że my wyeliminujemy Atletico? Że oni nam gola nie strzelą? My nie możemy strzelić gola RSSS mimo, że grają mocno osłabieni i podobno w kryzysie

0

Mistrzowie kontry. Ja pier*** co się dzieje z tym klubem. Z miesiąc temu nam zawodników podmienili. Zostały tylko koszulki

0

Turan jest znakomity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?