14

Podoba mi się w tym meczu Digne. Nie widać straty pod nieobecność Alby na lewej obronie. Mogliby go na PO przekwalifikować :)

1

Mascherano gustowny staniczek :D

0

Arda mógł zapytać bramkarza, w który róg posłać piłkę, a strzelił prosto w niego..

0

Równie dobrze my moglibyśmy mieć pretensje do Lewego ze nie zdobyliśmy mistrzostwa europy

1

Oddal buty gościowi bez nóg? To się naużywa :)

1

Jedyny plus taki, że Sevilla wypompowana i w beznadziejnych nastrojach przystąpi do meczu z nami

0

nie będę się zniżał do twojego poziomu, mam nadzieję, że redakcja odpowiednio nagrodzi twoje prowokacje i wycieczki personalne

0

I po co obrażasz? Jakby dla Realu podyktowali takiego karniaka pierwszy być tu płakał o nieuczciwości.

0

Według mnie ten karny to mocno naciągany aczkolwiek cieszę się, z gola dla Sevilli

3

gooooooooooooooooooooooooool

0

Podobny do Alby tak z daleka. Ale spokojnie, mamy Sergi Roberto!

0

Wahahah Alves mu się włączył

8

Hah Sevilla to jeden z tych rywali Realu, który z nimi się kładzie i gra piach, a z nami gryzie trawę.
Przypuszczam, że w niedzielę będą zapier*** jak dzicy.

3

Ale golazo. Real ma na prawdę dobrych zmienników, dobrą młodzież. Nasza szkółka umarła niestety.

0

Taka grzaska murawa ze Sevilla nieźle się wymęczy na tej murawie przed meczem z nami. Oby digrywka byla :)

0

Nie chodzi o porównywanie. Chodzi o rozgrywki dla mistrzów. Gdyby Legia dostawała taką kasę jak kluby z w/w lig z praw telewizyjnych, za wygranie mistrzostwa czy za awans do LM myślę, że stać by ją było na lepszych zawodników.

0

Mi ogólnie nie podoba się cała ta formuła. Liga Mistrzów to liga MISTRZÓW! nie 2 i 3 drużyn tylko mistrzów. To miały z założenia być elitarne rozgrywki dla najlepszych. Jeżeli już tak bardzo chcą to niech zrobią eliminacje dla 2 i 3 drużyn z poszczególnych lig. Powinni dopuścić do rozgrywek wszystkich mistrzów lig europejskich w tym z naszej Ekstraklapy :) Pozwoliłoby to na dalszy rozwój klubów z mniejszych i biedniejszych lig.
Dla pozostałych jest Liga Europy. Tam mogą upychać ile zespołów chcą.

2

Wszystko fajnie tylko pamiętajmy o przepisach dotyczących ilości graczy w drużynie spoza Europy. Co z tego, że kupimy nowych południowo amerykańskich grajków jak wyjdziemy po za limit i nie będą mogli grać.

0

Pogba i absolutny, europejski TOP? Poniosło Gary'ego :)
Hmm jakby miał go porównywać do gwiazd to bardziej do Siwiec wykreowanej przed media. Dla mnie on jest jednym z wielu jak i ona,

1

Po półrocznej przerwie od meczów, ale trenował codziennie. Zresztą co ma półroczna przerwa do braku ambicji i chęci walki na boisku. Ja rozumiem, że może nie do końca wychodzić bo nie ma rytmu meczowego ale jak jego zaangażowanie w grę defensywną było na poziomie Messiego, a dodatkowo nic nie dawał od siebie w ataku to o czym my rozmawiamy.

0

Chociaż sobie polatał. Fajnie być takim dyrektorem. Raczej w slumsach nie spał tylko w ekskluzywnym hotelu. Jak wiadomo też, w Ameryce Południowej prostytucja jest tania i wszechobecna więc wiadomo dlaczego ich tam ciągnie :)

0

To jest dyskryminacja zeby białe kobiety traktowały tak czarnoskórego pracownika pralni jak jakieś dziwadło

0

Trochę śmierdzi ta cena. Jak byłem w La Botiga czyli oficjalnym sklepie FCB na stadionie i na lotnisku w Barcelonie koszulki kosztowały srednio 80-100 euro

1

Nie wiem czemu wszyscy mają jakiś syndrom Douglasa. Fakt, gościu się nie sprawdził aczkolwiek nie miał też zbyt wielu okazji żeby pokazać co potrafi.

Mamy nową dyrekcję sportową, która dotychczas wydaje się robi trafione transfery. To raczej nie jest tak, że dyrektor rano wstaje i stwierdza, że dzisiaj piękny dzień to sobie wyda 20 baniek na jakiegoś Brazylijczyka. Jest to raczej przemyślana decyzja poparta obserwacjami i analizą.

Wiem, że większość by chciała jakiegos TOPowego napastnika na ławkę ale zrozumcie, że taki napastnik ma świadomość, że pogra w pucharze z ogórkami max do ćwierćfinału, a w lidze jak nie będzie kontuzji to co najwyżej obejrzy mecze z ławki. Wielu jednak takie rozwiązanie nie satysfakcjonuje.


Dajmy mu szansę, zobaczymy na co go stać.

0

Spójrz na ewentualny skład Sevilli i okaże się, że wcale nie jest lepszy niż ten drużyny z Madrytu

0

Co jak co ale przy stałym fragmencie gry oprócz obrońców jak Pogba, Fellaini i Ibra będą w polu karnym to ciężko bedzie miał przeciwnik ich pokryć. Z naszych to Pique i Busquest i to tyle :)

0

Patrząc na to, że jego koszt to prawie Alexis + Cesc razem wzięci to musi prezentować nieziemski poziom. Co do filmiki to d*** nie urywa.
Jakby nagrać filmik z zagraniami i strzałami Rakitica z całej kariery to by Gomes wypadł słabo.

19

To teraz jak Juve puściło Pogbę za 120mln, to niech kupią od nas Turana za 50 baniek :)

0

Pewnie bedzie sie bujal na wypozyczeniach az sie kontrakt skonczy i za darmo pojdzie

0

Isco pewnie tez za jakies 30 baniek pojdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?