jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to sprzedaliśmy Bravo. Ja pierd***
0
Poczekaj 2h. Jak nie wygramyu nas będzienie lepiej
13
Z Aleixa tez byl zawsze zadowolony
5
Jesu co Ty bredzisz. Bramka Turana wypracowana przez zespół, bramka Pique po wytrenowanym stałym fragmencie gry tyle, że dobijał strzał Suareza, który huknął w środek bramki. Gdyby Suarez wykorzystał chociaż połowę tego co miał w tym meczu, dzisiaj piał byś na tej stronie z zachwytami jak to roznieśliśmy Borussię.
Wyszła im jedna kontra po zabawie Busiego, a Ty widzisz brak przygotowania naszej drużyny. No tak, stworzyli jedną groźną okazję i ją wykorzystali. My mieliśmy w pierwszej połowię 100% Neymara, 3 x Suareza ale fakt, zagraliśmy piach...
1
Mi zrąbał Besiktas. 3500 poszło w piz**. Pozostałe 9 spotkań na kuponie trafiłem ;(
0
Zastanawiam się po co kupliśmy Paco jak można było kupić jakiegoś dzika jak np. Dembele z Celticu. Gości robi mega zamieszanie, jest silny i dynamiczny. Paco jak dotknie piłkę 10 razy w meczu to jest sukces.
Dodam, że Celtic go za darmo wziął, nie za 30 baniek.
Gdzie my mamy scouting?
1
Jeżeli dziś przegramy oraz nie pójdzie nam z Man City to raczej nie wydziemy z grupy. City będzie miało ostatni mecz z Borussią i jak będą mieli zapewniony awans to oleją ten mecz.
0
??? Ty chyba powtórkę jakiegoś meczu oglądasz, a nie dzisiejszy. Zmień steam!
4
Wydaje mi się, że komentatorzy inny mecz oglądają. Gdyby nie Suarez powinno być już 4:1 a oni podniecają się Borussią, że nie dają nam grać.
0
Mogło być 3:0 dla nas jest 0:1. Bawmy się dalej, a pod koniec fazy grupowej będziemy walczyć z Borussią o wyjście z grupy
6
Niech dalej Ney i Busi bawią się w środku pola. Ja pierd*** kiedy oni się nauczą.
9
Neymar dziś irytuje, Po co on się tak bawi? Ciągle traci piłkę bawiąc się z 3 przeciwnikami
0
OMG już powinno być 2:0, a znając życie, stracimy coś z kontry i będzie cięzko
16
A dla Ramosa gdzie zolta za agresje?
3
Omg ile to trzeba mieć farta. Nie grać nic i gol z d***
0
Hahahah to był przecież karny dla Realu. Dziwię się, że sędzia nie podyktował. To jest skandal. Tak wyciąć Benzemę :D
12
Hahah już drukują pod real, załosny klub.
0
My jesteśmy Barceloną. Niech oni się martwią. Idąc po LM nie możemy obawiać się nikogo
34
Jakiego batonika najbardziej nie lubią pedofile?
.
.
Pawełka z adwokatem :)
0
Ja pierd***. Wchodzę na transmisję na onecie, patrzę łał 1:1. Po sekundzie się odświeża, a tu 1;2. Ale trollling :(
0
Hahahah cala rodzinę obudziłem śmiechem. Kontuzja Douglasa śpiącego w autobusie zrobiłam i chumor na cały weekend :)
0
Jedna groźna akcja na potrójnym farcie - kanał Pique, poślizgnięcie się Mascherano i piłka odbiła się od słupka do bramki, a nie na zewnątrz.
Ale w sumie co ma powiedzieć, że byli gorsi i powinni przegrać?
6
Po co kibicujesz takiej fatalnej drużynie? Ich na fioletową. Tam możesz wszystkich sprzedawać po jednym meczu.
1
Omg. My graliśmy piłką, a oni za nią ganiali. Co w tym dziwnego? Co za kibic...
1
Nie gramy w kratkę, zagraliśmy bardzo dobrze. Po prostu jeden głupi błąd przesądził o stracie gola. Mamy sporo pecha od początku sezonu.
Minimalnie brakowało aby wpadł gol po strzale Pique, a piłka po strzale Correa mogła odbić się i wyjść w pole karne, a nie wpaść do bramki.
22
Real ma Ramosa co punkty daje, my mamy Masche co punkty zabiera
4
Słabo widzę dzisiejszy mecz. Gramy mega nie pewnie w defensywie, strasznie dużo w niej nerwowości. Mascherano jest z formą gdzieś głęboko w lesie.
Atletico ma jakość w obronie, a dodatkowo przybyło im jakości w ataku.
1
Wygrac wygraja pewnie po golu Ramosa w 95 minucie :)
Jedyny plus ze CR nie gra to taki ze im nie nastrzela bo zawsze sie przed nim klada okrakiem
8
O nas mowia na Eleven :)
0
Jesu co my gramy. Mascherano powinien chyba jednak odejsc.