jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrobiliśmy z nim super transfer jak z Paco..
3
Wiedziałem, że ktoś wyskoczy z tą jedną sytuacją. Obejrzyj mecze w poprzednich sezonów Bravo w Barcelonie. On w kilku sezonach zrobił tyle kiksów, co Mats w ostatnich 5 meczach.
3
Trzeba było brać Diego Alvesa zamiast Holendra. Może teraz by wygryzł z bramki Matsa. To co on robi woła o pomstę do nieba. Wczoraj strzał w środek bramki, a on go puszcza. W poprzednich meczach też popisy. Niestety, za dość pewnego Bravo mamy gwiazdora, prawie Neuera - prawie.. robi wielką różnicę.
0
Gdzieś forma uciekła, brakuje nam również jakiegoś zawodnika, który pociągnie z piłką w środku pola. Nasza gra w tym sezonie jest ogólnie bardzo słaba.
7
ale co takiego pokazał ten Gundogan, że piłkę na pustaka dobić potrafi? W sumie.. patrząc na okazje Rakitica w ostatnich meczach i Suareza to też jest sztuka :)
2
Nie mogę się do końca z tym zgodzić. Daliśmy im prezent w postaci gola kontaktowego gdzie nie wiedzieli jak się nazywają tak ich cisnęliśmy. Wówczas powinno być 2:0 i po zawodach. No ni, karma wraca. My wygraliśmy na CN po prezentach, a oni u siebie.
Obecnie majać Suareza i Busiego w składzie wychodzimy na mecz w 9.
Niech chłopaki się obudzą bo grają takie G*** , że żal patrzeć.
3
Muszę nagrać jakąś kompilację ze "sprintami" Busiego do piłki. Ten widok rozweseli każdy mój dzień ;D
3
Brawo Stegen, strzał w środek bramki...
0
Not o Sergi Roberto na sprzedaż. Eh czy my zawsze musimy prezent komuś dać? Man City nie wiedział jak się nazywa, teraz wraca do gry.
0
Cieżko będzie to wygrać jak nie strzelimy szybciej gola.
2
Nawet jak nic specjalnego nie osiągniemy w walce z nimi to następnym razem ktoś sie moze zastanowi zanim cos palnie na Barce
2
Morata? Really? Plzzz
0
Chyba Vidal musiał pojechać Lucho po rodzinie, że aż tak słabe relacje mają.
4
Nie oszukujmy się, dzisiaj dopisało nam jednak trochę szczęścia...ale jak to mówią...szczęście sprzyja lepszym
0
Po co on te karne strzela ja pierd***
3
Cały Mathieu, wyłączył myślenie na 5 minut i już problem.
2
Rozmowa Guardioli z tym drugim gościem na ławce po obronie TS: "złego bramkarza z Barcy podkupiliśmy"
6
Mamy furę szczęścia w tej pierwszej połowie. Póki co obaj bramkarze Barcy bardzo dobrze :D
6
Ju z drugi tak faul Zabalety i nic? hahah co za sędzia
0
to jakies jaja, kolejny wslizg od tyłu w nogi gdzie kiedyś za taki faul było czerwo, a tu nic
0
Wszystko z Vidalem zaczęło sięw zeszłym roku przed gran derbi . Vidal udzielił wywiady i przepadł
2
No i teraz Aleix, który boisko zna tylko z wysokości trybun ma wejść na boisko i stanowić o sile zespołu i być zgrany w defensywie... Brawo Lucho.
4
Co Ty gadasz. On co mecz podaje piłki do przeciwników. W tym meczu straciliśmy 2 gole po jego błędach.
Ta bramka na 2:4 to była jego ewidentna nonszalancja bo po prawej stronie miał nie krytego przez nikogo S.Roberto ale lepiej zabłysnąć i przelobować piłkę nad przeciwnikiem... szkoda słów.
1
Co innego przegrywać z rywalem lepszym ale nie po takich meczach gdzie po golu na 0:1 mats podaje do przeciwnika, przy 0:3 Rudy wali swojaka, a przy 2:4 mats wali swojaka o głowę przeciwnika..
0
Niestety czułem, że tak będzie. :(
5
3 minuty leżeli na ziemi a on kończy równo po 5 min. Dzięki MATS za kolejne stracone pkt.
0
Gdyby nie mats mielibyśmy remis. Dzięki TS
0
Tak ale nie w każdym meczu i nie po 2 na mecz.
TS praktycznie nic nie broni w tym sezonie. Navas ratował Realowi mecze, TS zabierał nam punkty,
1
No to teraz za coś takiego powinien TS wylądować na trybunach na 10 meczów.
Masipa na bramkę i jazda.
0
Jedno jest pewne odnośnie Ter Stegena - że bedzie we wszystkich kompilacjach z 2016 roku. Szkoda tylko, że nie ze względu na dobrą grę. Szkoda, mogliśmy gonić wynik ale TS dał dziś 2 bramki przeciwnikowi.