0

Zrobiliśmy z nim super transfer jak z Paco..

3

Wiedziałem, że ktoś wyskoczy z tą jedną sytuacją. Obejrzyj mecze w poprzednich sezonów Bravo w Barcelonie. On w kilku sezonach zrobił tyle kiksów, co Mats w ostatnich 5 meczach.

3

Trzeba było brać Diego Alvesa zamiast Holendra. Może teraz by wygryzł z bramki Matsa. To co on robi woła o pomstę do nieba. Wczoraj strzał w środek bramki, a on go puszcza. W poprzednich meczach też popisy. Niestety, za dość pewnego Bravo mamy gwiazdora, prawie Neuera - prawie.. robi wielką różnicę.

0

Gdzieś forma uciekła, brakuje nam również jakiegoś zawodnika, który pociągnie z piłką w środku pola. Nasza gra w tym sezonie jest ogólnie bardzo słaba.

7

ale co takiego pokazał ten Gundogan, że piłkę na pustaka dobić potrafi? W sumie.. patrząc na okazje Rakitica w ostatnich meczach i Suareza to też jest sztuka :)

2

Nie mogę się do końca z tym zgodzić. Daliśmy im prezent w postaci gola kontaktowego gdzie nie wiedzieli jak się nazywają tak ich cisnęliśmy. Wówczas powinno być 2:0 i po zawodach. No ni, karma wraca. My wygraliśmy na CN po prezentach, a oni u siebie.
Obecnie majać Suareza i Busiego w składzie wychodzimy na mecz w 9.
Niech chłopaki się obudzą bo grają takie G*** , że żal patrzeć.

3

Muszę nagrać jakąś kompilację ze "sprintami" Busiego do piłki. Ten widok rozweseli każdy mój dzień ;D

3

Brawo Stegen, strzał w środek bramki...

0

Not o Sergi Roberto na sprzedaż. Eh czy my zawsze musimy prezent komuś dać? Man City nie wiedział jak się nazywa, teraz wraca do gry.

0

Cieżko będzie to wygrać jak nie strzelimy szybciej gola.

2

Nawet jak nic specjalnego nie osiągniemy w walce z nimi to następnym razem ktoś sie moze zastanowi zanim cos palnie na Barce

2

Morata? Really? Plzzz

0

Chyba Vidal musiał pojechać Lucho po rodzinie, że aż tak słabe relacje mają.

4

Nie oszukujmy się, dzisiaj dopisało nam jednak trochę szczęścia...ale jak to mówią...szczęście sprzyja lepszym

0

Po co on te karne strzela ja pierd***

3

Cały Mathieu, wyłączył myślenie na 5 minut i już problem.

2

Rozmowa Guardioli z tym drugim gościem na ławce po obronie TS: "złego bramkarza z Barcy podkupiliśmy"

6

Mamy furę szczęścia w tej pierwszej połowie. Póki co obaj bramkarze Barcy bardzo dobrze :D

6

Ju z drugi tak faul Zabalety i nic? hahah co za sędzia

0

to jakies jaja, kolejny wslizg od tyłu w nogi gdzie kiedyś za taki faul było czerwo, a tu nic

0

Wszystko z Vidalem zaczęło sięw zeszłym roku przed gran derbi . Vidal udzielił wywiady i przepadł

2

No i teraz Aleix, który boisko zna tylko z wysokości trybun ma wejść na boisko i stanowić o sile zespołu i być zgrany w defensywie... Brawo Lucho.

4

Co Ty gadasz. On co mecz podaje piłki do przeciwników. W tym meczu straciliśmy 2 gole po jego błędach.
Ta bramka na 2:4 to była jego ewidentna nonszalancja bo po prawej stronie miał nie krytego przez nikogo S.Roberto ale lepiej zabłysnąć i przelobować piłkę nad przeciwnikiem... szkoda słów.

1

Co innego przegrywać z rywalem lepszym ale nie po takich meczach gdzie po golu na 0:1 mats podaje do przeciwnika, przy 0:3 Rudy wali swojaka, a przy 2:4 mats wali swojaka o głowę przeciwnika..

0

Niestety czułem, że tak będzie. :(

5

3 minuty leżeli na ziemi a on kończy równo po 5 min. Dzięki MATS za kolejne stracone pkt.

0

Gdyby nie mats mielibyśmy remis. Dzięki TS

0

Tak ale nie w każdym meczu i nie po 2 na mecz.
TS praktycznie nic nie broni w tym sezonie. Navas ratował Realowi mecze, TS zabierał nam punkty,

1

No to teraz za coś takiego powinien TS wylądować na trybunach na 10 meczów.
Masipa na bramkę i jazda.

0

Jedno jest pewne odnośnie Ter Stegena - że bedzie we wszystkich kompilacjach z 2016 roku. Szkoda tylko, że nie ze względu na dobrą grę. Szkoda, mogliśmy gonić wynik ale TS dał dziś 2 bramki przeciwnikowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?