jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sprzedac z opcja pierwokupu i tyle. Nie bedzie mial zbyt duzo szans na gre
0
Sprzedawac Bravo nie duzo drozej by wziac jakis wynalazek. Porazka
0
Umtiti chyba powinien zejsc bo druga zolta wylapie. Juz podpadl
1
Pukałbym jak jehowy do drzwi
5
Denis to chyba powinien juz zejsc. Zbyt pozna pora dla niego. On juz spi
6
Ee tam. Ladniejsza ta laska z trybun :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Digne to mi sie tak z daleka z Rzezniczakiem kojarzy
7
Denis Suarez dzisiaj zagubiony. Brakuje mu Luisa Suareza
0
Oj Leo Leo malo brakowalo
3
Alba moze jeszcze na wakacje pojechac :)
1
Ależ ta prasa kłamie. Widać, że dopóki nie ma nic oficjalnie, nie ma co wierzyć.
14
Kurde żeby trafić kogoś z tej pary, najlepiej Legię w grupie. Można by pójść na mecz w Warszawie, a Messi pobije rekord CR7 w strzelonych golach :)
Mecze Legii powinni pokazywać w zakładach karnych jako tortury za wykroczenia.
9
ludzie nie załapali żartu :)
Były takie suchary właśnie typu;
Dlaczego Legia jest lepsza od Barcelony?
Bo Barcelona nigdy nie zdobyła mistrzostwa polski :)
0
Przygotuj się na tortury w wykonaniu Legii. Ostatnio stwierdziłem, że obejrzę ich mecz z Górnikiem Łęczna... takich męczarni to ja w życiu nie przeżyłem... oni powinni płacić kibicom, że ich oglądają :)
2
Okładka Sportu .. grafik płakał jak projektował. Chyba oni je w Paint'cie robią
3
Hah i celebruje ją z Luisem Enrique :)
2
Na zastępstwo Rakitica to bardziej Andre Gomes. Denis jest zbyt słaby fizycznie. Ivan jest niezbędny co pokazał w wielu meczach zeszłego sezonu gdzie po jego zejściu, gra defensywna sypała się jak domek z kart.
14
Fajne jest to, ze weszlo 3 zawodników z ławki i dali radę. W poprzednim sezonie jak wypadal np.Iniesta to była mogiła
0
Busiemu znowu sie Neymar wlaczyl. Dobrze, ze sedzia odgwizdal rzut wolny
1
Hahah the Munir show
35
Ależ Rakitic dzisiaj haruje. Jest swietny
0
I po co nam nowy napastnik ?
0
Jak on tego nie strzelil. Trzeba bylo w prawy rog strzelac
1
Ta troche pogral.. partolił, że aż żal było patrzeć
7
Dopiero co go tak krytykowali, a teraz mają obawy czy zagra. Fuck logic..
0
Co do czwartego napastnika obstawiam, że to będzie Luan.
Robert był w Brazylii na rozmowach w jego sprawie, a obstawiam że będą zwlekali z ogłoszeniem jego transferu do końca Igrzysk.
0
Tylko te jego pietki to była sztuka dla sztuki. Bardziej efektowne nic efektywne
0
Lepiej przekwalifikowac go na prawego obronce i mamy obrone na lata. Póki co Aleix ani Sergi Roberto nie przekonują mnie.
1
Chyba Andre Gomesa trochę presja przytłoczyła. Przyszedł do najlepszego klubu na świecie, a w dodatku za taki hajs.
Generalnie zastanawiam się po co go kupiliśmy mając w składzie tylu pomocników zwłaszcza, że dołączył Denis Suarez.
Lepiej było dobrego PO kupić bo Aleix ani Seri Roberto mi się nie widzą.
Można było pomyśleć nad tym Mariano z Sevilli. Fajny grajek.