3

Sprzedac z opcja pierwokupu i tyle. Nie bedzie mial zbyt duzo szans na gre

0

Sprzedawac Bravo nie duzo drozej by wziac jakis wynalazek. Porazka

0

Umtiti chyba powinien zejsc bo druga zolta wylapie. Juz podpadl

1

Pukałbym jak jehowy do drzwi

5

Denis to chyba powinien juz zejsc. Zbyt pozna pora dla niego. On juz spi

6

Ee tam. Ladniejsza ta laska z trybun :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Digne to mi sie tak z daleka z Rzezniczakiem kojarzy

7

Denis Suarez dzisiaj zagubiony. Brakuje mu Luisa Suareza

0

Oj Leo Leo malo brakowalo

3

Alba moze jeszcze na wakacje pojechac :)

1

Ależ ta prasa kłamie. Widać, że dopóki nie ma nic oficjalnie, nie ma co wierzyć.

14

Kurde żeby trafić kogoś z tej pary, najlepiej Legię w grupie. Można by pójść na mecz w Warszawie, a Messi pobije rekord CR7 w strzelonych golach :)

Mecze Legii powinni pokazywać w zakładach karnych jako tortury za wykroczenia.

9

ludzie nie załapali żartu :)

Były takie suchary właśnie typu;
Dlaczego Legia jest lepsza od Barcelony?
Bo Barcelona nigdy nie zdobyła mistrzostwa polski :)

0

Przygotuj się na tortury w wykonaniu Legii. Ostatnio stwierdziłem, że obejrzę ich mecz z Górnikiem Łęczna... takich męczarni to ja w życiu nie przeżyłem... oni powinni płacić kibicom, że ich oglądają :)

2

Okładka Sportu .. grafik płakał jak projektował. Chyba oni je w Paint'cie robią

3

Hah i celebruje ją z Luisem Enrique :)

2

Na zastępstwo Rakitica to bardziej Andre Gomes. Denis jest zbyt słaby fizycznie. Ivan jest niezbędny co pokazał w wielu meczach zeszłego sezonu gdzie po jego zejściu, gra defensywna sypała się jak domek z kart.

14

Fajne jest to, ze weszlo 3 zawodników z ławki i dali radę. W poprzednim sezonie jak wypadal np.Iniesta to była mogiła

0

Busiemu znowu sie Neymar wlaczyl. Dobrze, ze sedzia odgwizdal rzut wolny

1

Hahah the Munir show

35

Ależ Rakitic dzisiaj haruje. Jest swietny

0

I po co nam nowy napastnik ?

0

Jak on tego nie strzelil. Trzeba bylo w prawy rog strzelac

1

Ta troche pogral.. partolił, że aż żal było patrzeć

7

Dopiero co go tak krytykowali, a teraz mają obawy czy zagra. Fuck logic..

0

Co do czwartego napastnika obstawiam, że to będzie Luan.
Robert był w Brazylii na rozmowach w jego sprawie, a obstawiam że będą zwlekali z ogłoszeniem jego transferu do końca Igrzysk.

0

Tylko te jego pietki to była sztuka dla sztuki. Bardziej efektowne nic efektywne

0

Lepiej przekwalifikowac go na prawego obronce i mamy obrone na lata. Póki co Aleix ani Sergi Roberto nie przekonują mnie.

1

Chyba Andre Gomesa trochę presja przytłoczyła. Przyszedł do najlepszego klubu na świecie, a w dodatku za taki hajs.
Generalnie zastanawiam się po co go kupiliśmy mając w składzie tylu pomocników zwłaszcza, że dołączył Denis Suarez.
Lepiej było dobrego PO kupić bo Aleix ani Seri Roberto mi się nie widzą.
Można było pomyśleć nad tym Mariano z Sevilli. Fajny grajek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?