jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Niech idzie. Moim marzeniem jest Dybala i Coutinho, a jeszcze na Pogbe by starczyło :)
23
Guardiola zawsze powtarzał, że Valdes dobrze gra nogami. Na pomoc w City się nada :)
2
Chyba o ewentualną sprzedaż do PSG
7
Sterling to taki Angielski Pedro. Leci na pałę, a jak już zbliża się przeciwnik, totalnie traci głowę.
0
Dopiero co pisali jak to Mashe jest ważny i zostaje, a teraz nagle zerwał relacje? Bzdury żeby gazeta się sprzedawała niczym tytuły na onecie
0
O ile się nie mylę, Aguero jest zięciem Diego, a Messi chrzestnym dziecka Aguero, to jak mieliby się nie znać?
17
Kupmy zamiast Pogby Coutinho. Chłopak jest rewelacyjny i będzie świetnym następcą Iniesty
0
Jak zwykle będzie dużo gadania, a mało kupowania. Skończy się na jakimś Douglasie. Ja nie wiem gdzie Barca ma scoutów, kto i jak zajmuje się transferami i wyszukiwaniem "perełek", ale "perełek" nie już tych co kosztują 90mln, tylko takich jak często kupuje Porto, Atletico czy inne kluby. W ostatnich latach kupujemy same gwiazdy za grube mln, albo nieudaczników.
Zobaczcie na politykę transferową Bayernu czy Atletico. Nasze władze i osoby odpowiedzialne za transfery powinny się uczyć.
Hummels 35mln
Lewandowski za darmo
Douglas Costa 30mln
Renato 35mln - tu akurat przepłacili wg mnie
Atletico
zakup Griezmana 30mln
Godin - 8mln
Filipe Luis - 16mln (akurat on w sumie wychodzi taniej bo wcześniej go za 20 do Chelsea puścli)
Carrasco - 17mln
My ostatnich latach w normalnych pieniądzach kupiliśmy tylko Rakitica.
Alexisa i Fabregasa sprzedaliśmy w cenach nie sprawdzonych "dobrze zapowiadających się" nastolatków z ameryki południowej.
Od kilku lat nie potrafimy pozbyć się Songa, innych zawników oddajemy niemal za darmo. Trzeba podziękować Mou, że chociaż za Pedro zapłacił dużo więcej niż faktycznie jest wart.
7
Niby Pogba by się przydał ale znowu pytanie co z pozostałymi pomocnikami. Wiadomo, Busi nietykalny, obok załóżmy Pogba i na 3 miejsce jest Iniesta, Rakitic, Rafinha, Seri Roberto, Denis Suarez i nie długo Halinovic. Rozumiem, że wszystkich po za Iniestą sprzedajemy? Czy mają czekać potulnie na swoją "szansę" jak Bartra?
1
Grzechem byłoby go nie wykupić za to niespełna 4mln
1
No tak. Taki Pique czy Mascherano to demony prędkości i Bale zjadają na śniadanie.
4
Ja tam widziałem jeden podstawowy błąd. Chyba nikt piłkarzom Atletico nie powiedział, że oni strzelili na 1:1, a nie na 2:1. Nie rozumiem po co bronili wyniku z Realem, który był wycieńczony fizycznie, szczególnie mając w pamięci to, jak Oblak "broni" karne.
No nic cały Real. Droga usłana Romą, Wolsburgiem i Man City, a finale bramka uznana ze spalonego i jest kolejna LM.
1
Idź Marc i walcz. Zasługujesz na to. Za każdym razem gdy zaczynał grać regularnie, grał na dobrym poziomie. Uwielbiam w nim całkowite poświęcenie dla naszych barw, miłość do klubu.
Nie chce mi się wierzyć, że gościu trenujący od wielu lat vs tacy zawodnicy jak Iniesta, Messi, Suarez, Neymar, Xavi, miałby być gorszy niż jakiś Mustafi lub inne tego typu wynalazki, chyba że faktycznie jest beztalenciem. Każdy po prostu potrzebuje minut. Pokazał to Sergi Roberto, pokazał w Realu Navas i Varane.
Powodzenia Marc.
11
Według mnie, powinni z Matsem zamienić się rolami od nowego sezonu. Dla niego wisienką na torcie pod koniec kariery będzie regularna gra w LM, a dla Matsa regularna gra co 3-7 dni da niezbędne doświadczenie.
27
Suarez to dzik. Potrafi zepsuć sytuację, gdzie każdy by strzelił i wykończyć taką gdzie wydaje się to niemożliwe. Leo zamienił rolę i jest bardziej asystentem co wyszło drużynie na dobre.
0
Wy chyba inny mecz oglądaliście. Rafinha nie wniósł do gry zupełnie nic, ani szybkości, ani przebojowości, ani siły fizycznej, a jedyną akcję, z której mógł zaliczyć asystę, całkiem spierniczył.
0
Jak Real ich ostatnio pojechał to 90% użytkowników na tej stronie pisało, że to ogórki. Zgadzam się z Tobą, że to dalej klasowa drużyna, która potrafi się spiąć. Jest jedną z tych nielicznych, które grają do końca, niezależnie od wyniku.
0
Na dobranoc dałeś linka do całej dyskusji? Nie rozumiem zamysłu..
1
Jak dla mnie wyglądał jak syn Rooneya :)
0
Yeeeeeeah mamy puchar!!
0
Powinien zejść z boiska Rafinha. Nie gra totalnie nic. Jest najkrócej na boisku a wygląda fizycznie gorzej niż Iniesta, który błyszczy
0
Sędzia poszedł do swojego sztabu medycznego ... ;)
0
Czemu nie podał do Mathieu?
0
cholerny bramkarz, kolejny ma mecz życia
2
Gdyby sędzia był normalny, to by Krycha już za drugą żółtą schodził z boiska
0
Szkoda, ze mamy 70 minut w 10.
2
wahahahah Krycha fauluje na żółtą, a za 15s żółta dla Alby. Ja rozumiem, że Sevilla gra na biało i sędzia automatycznie zmienił tryb na handi dla białych ale bez jaj
2
Mówcie co chcecie. Sevilla faulowała już z 10 razy, Rami piłkę ręką zagrywa gdy Neymar leci skrzydłem, a póki co bez kartek
3
Hahah za coś takiego czerwona. Ile razy już Messiego czy Neymara za koszulkę ciągnęli nawet bez kartki... Co za żal
10
Dzięki. Poprawiles mi humor na całą niedzielę:)