0

Dzięki Cechowi i Suarezowi tylko tyle przegrali

2

Znakomity wynik. Powinno być conajmniej 3-4:0 dla nas. Ale nerwów masakra

0

Ile sędzia doliczył?

0

Cholerny Cech mało brakowało

3

Luis Enrique mógłby pograć na czas zaminami

0

bez Pique na CN, będzie słąbo

0

MEsssssssssssssssssssssssssssssssssi

0

Zamykam oczy. Strzelmy to błAGAM

0

Dajcie tego Munira. Może chociaż o tarfi z metra. To co robi Suarez to jakiś sabotaż

1

Ja pierdziele. Suarez co ty robis czlowieku

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

1

Dżizas chist jak my to mamy wygrać. Suarez trzecia setka :(

0

Giroud położył MAsche trzymając na nim ręce. Powinien być faul

0

Alba już teatrzyk. Strzelmy coś w końcu

0

Czemu Neymar nie podał,albo lepiej nie strzelił eh

0

Płaczemy bo mieliśmy wspaniałe okazje, które po przerwie mogą się nie powtórzyć. Napastnik pokroju Suareza mając taką piłkę na głowie 1m przed bramkę powinien chociaż trafić w bramkę.

1

Boję się tego, że stracimy frajerską bramkę z kontry i Arsenal się zamuruje. Przegrana 1:0 będzie fatalnym wynikiem

0

Ostatnio Suarez ma jakiś problem z głową. Za dużo kombinuje. Ja rozumiem przyjaźn ale po co to ciągłe szukanie Leo jak trzeba strzelać. Teraz też zamiast walić z główki na krótki róg, on próbował na długi. Same złe decyzje. Mam nadzieję, że ugryzie w drugiej połowie.

1

Nie wierze, niesamowite. Co Suarez dziś robi

0

Suarez dlaczego eh trzeba bylo walić

0

Powiem szczerze, że Neymar był wart każdych pieniędzy, To on ciągnie grę, walczy i drybluje

12

Czemu Rakieta nie strzelał, nie rozumiem

1

Alves powinien zdjąć tą gumkę z włosów bo mu mózg uciska

1

Suarez dzisiaj cienko. Każde podanie złe. Alexis świetnie

5

Barcelona zagina czas jak pani na lekcji fizyki gdy czekało się na dzwonek :) Mam wrażenie, że czekam już na mecz kilka godzin, a minęło 5 minut

1

Powiedział hajto, boiskowy burak. Nie ma to jak kreować ekspertów z chłopów, których od pługa oderwali

4

Byle strzelić gola i nie przegrać

0

Dżizas jaki stres. Żeby mi chociaż za to płacili. Spodziewam się trudnego meczu. Mam nadzieję, że nie popełnimy głupich błędów w obronie i nie sprezentujemy jakiegoś babola jak to ostatnio mamy w zwyczaju. Vamos!

0

byłem co prawda z 4 lata temu ostatnio ale bilety można było kupić za ok 60% ceny z netu

0

Ściągnij program sopcast i poszukaj na necie linków przed meczem. Ja tak zrobiłem i co tydzień mam mecze ligowe w świetnej jakości bez zacinania (jedyny minus - czasami plus - że nie ma polskiego komentarza)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?