jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Cechowi i Suarezowi tylko tyle przegrali
2
Znakomity wynik. Powinno być conajmniej 3-4:0 dla nas. Ale nerwów masakra
0
Ile sędzia doliczył?
0
Cholerny Cech mało brakowało
3
Luis Enrique mógłby pograć na czas zaminami
0
bez Pique na CN, będzie słąbo
0
MEsssssssssssssssssssssssssssssssssi
0
Zamykam oczy. Strzelmy to błAGAM
0
Dajcie tego Munira. Może chociaż o tarfi z metra. To co robi Suarez to jakiś sabotaż
1
Ja pierdziele. Suarez co ty robis czlowieku
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
1
Dżizas chist jak my to mamy wygrać. Suarez trzecia setka :(
0
Giroud położył MAsche trzymając na nim ręce. Powinien być faul
0
Alba już teatrzyk. Strzelmy coś w końcu
0
Czemu Neymar nie podał,albo lepiej nie strzelił eh
0
Płaczemy bo mieliśmy wspaniałe okazje, które po przerwie mogą się nie powtórzyć. Napastnik pokroju Suareza mając taką piłkę na głowie 1m przed bramkę powinien chociaż trafić w bramkę.
1
Boję się tego, że stracimy frajerską bramkę z kontry i Arsenal się zamuruje. Przegrana 1:0 będzie fatalnym wynikiem
0
Ostatnio Suarez ma jakiś problem z głową. Za dużo kombinuje. Ja rozumiem przyjaźn ale po co to ciągłe szukanie Leo jak trzeba strzelać. Teraz też zamiast walić z główki na krótki róg, on próbował na długi. Same złe decyzje. Mam nadzieję, że ugryzie w drugiej połowie.
1
Nie wierze, niesamowite. Co Suarez dziś robi
0
Suarez dlaczego eh trzeba bylo walić
0
Powiem szczerze, że Neymar był wart każdych pieniędzy, To on ciągnie grę, walczy i drybluje
12
Czemu Rakieta nie strzelał, nie rozumiem
1
Alves powinien zdjąć tą gumkę z włosów bo mu mózg uciska
1
Suarez dzisiaj cienko. Każde podanie złe. Alexis świetnie
5
Barcelona zagina czas jak pani na lekcji fizyki gdy czekało się na dzwonek :) Mam wrażenie, że czekam już na mecz kilka godzin, a minęło 5 minut
1
Powiedział hajto, boiskowy burak. Nie ma to jak kreować ekspertów z chłopów, których od pługa oderwali
4
Byle strzelić gola i nie przegrać
0
Dżizas jaki stres. Żeby mi chociaż za to płacili. Spodziewam się trudnego meczu. Mam nadzieję, że nie popełnimy głupich błędów w obronie i nie sprezentujemy jakiegoś babola jak to ostatnio mamy w zwyczaju. Vamos!
0
byłem co prawda z 4 lata temu ostatnio ale bilety można było kupić za ok 60% ceny z netu
0
Ściągnij program sopcast i poszukaj na necie linków przed meczem. Ja tak zrobiłem i co tydzień mam mecze ligowe w świetnej jakości bez zacinania (jedyny minus - czasami plus - że nie ma polskiego komentarza)