0

Jak zwykle LE zaskoczył. Ciekawe jednak ze widzi lepszego RB w Sergi Roberto niz w Aleixsie

0

Pytanie po co odpuszczać mecz? Im szybciej zostaniemy matematycznym mistrzem, tym szybciej można grać rezerwami, co w kontekście LM i finału PK będą bardzo ważne,

30

Moim zdaniem ocena Mascherano zdecydowanie za niska. Jego interwencje były kluczowe w tym meczu. Świetnie blokował Wellbecka i nie dawał mu za dużo pograć. Mówiąc szczerze nie wiem co musiałby zrobić aby dostać od redakcji ocenę 8 (nie mówię już o 9 czy 10) - chyba sieknąć bramkę z przewrotki z połowy boiska :)

0

To "losowanie" jest tak uczciwe jak u nas zakłady lotto. Dla mnie to jest kpina. My stoczymy morderczy pojedynek, a real ma kolejny spacerek bo z całym szacunkiem ale Wolfsburg to leszcze.
W dodatku pierwszy mecz u siebie i w dodatku kilka dni po meczu z realem. Powinniśmy wystawić na mecz z prześcieradłami drugą drużynę bo pierwszy mecz z Atletico będzie miał mega znaczenie bo zamurują się i będą liczyli na stałe fragmenty gry.

13

Mistrzowski mecz w wykonaniu Mascherano. Te jego wślizgi przejdą do historii. Gra na prawdę świetnie w obronie mimo braków jeżeli chodzi o wzrost i budowę fizyczną.

0

Ja bym chciał City, Benfice lub Wolsburg. Im latwiej tym lepiej. Na trudne mecze przyjdzie czas.

0

W piatek o 12

0

Już grał Real z PSG w tym sezonie LM i jakoś Zlatan nie błyszczał

0

Wszystko fajnie, cieszymy się, ekscytujemy ale trzeba jednak brać pod uwagę, że to szczęście kiedyś się skończy. Nie wiadomo czy w tym roku uda nam się dość do finału i go wygrać. Defensywnie gramy słabo, mieliśmy dzisiaj dużo szczęścia, a także świetnego Mascherano i Ter Stegena. Znając zycie, w ćwierćfinale trafimy Bayern, PSG lub Atletico, a Real trafi na Benfikę lub Wolsburg

0

Na Canal leci. znaki znaki

0

Bayern 2:2 ale numer

0

Te o co kaman z MAscherano biegającym z piłką do pomocy. Kilka razy nawet oskrzydlał akcje. Czyżby Alevs się zmeczył?

2

MAscherano dzisiaj mistrz

0

Ozil rękawami oddycha

0

W drugiej połowie Arsenal jest lepszą drużyną. Lepiej rozgrywają kreują akcje. Strasznie dużo miejsca zostawiamy im na grę. Wpadnie na 2:1 dla Arsenalu i zacznie się sraczka. Za bardzi chcemy wjechać

0

Jaki karny. Gościu mial kontakt z Mascherano ale za bardzo się nim podniecił i zaplątał we własne nogi

0

Coś tam go zabolało ale schodził normalnie. Coś tam miał skrzywioną minę ale myślę, że to nic poważnego

1

Ja mam czasami wrażenie, że z tymi błyskotliwymi zagraniami Suarez za bardzo chce być Messim lub Neymarem. Niech będzie lepiej sobą - rzeźnikiem co ładuje bramy aż miło

0

a jaki jest sklad?

0

Szkoda PSV. Ta akcja z drugiej polowy bedzie im sie snila po nocach. Miejmy nadzieje, ze jutro spoojnie wygramy i trafimy jakiegos mniej wymagajcego rywala w 1/4

17

Mam nadzieje ze nasi ogladaja jak sie strzela karne

0

Niestety. Moj przepada :(

0

Po akcji Felipe Luisa wg mnie powinien byc j
karniak

1

Jak ktos zaplaci klauzule to niech idzie

37

Od razu widać, że Messiemu nie dali tydzień w piłkę pograć :)

0

To jak to było? Getafe miało powalczyć z nami o punkty?

0

Fatalny sędzie. Pozwala na taką agresję. Sędzia z MMA chyba

0

Co za gra dzisiaj na Camp Nou. Szok

0

Mathieu dzisiaj mistrz. On jest niesamowicie szybki jak na środkowego obrońcę

1

Widać nasi piłkarze chcą pobić wszystkie rekordy, nawet te w zmarnowanych karnych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?