jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zwykle LE zaskoczył. Ciekawe jednak ze widzi lepszego RB w Sergi Roberto niz w Aleixsie
0
Pytanie po co odpuszczać mecz? Im szybciej zostaniemy matematycznym mistrzem, tym szybciej można grać rezerwami, co w kontekście LM i finału PK będą bardzo ważne,
30
Moim zdaniem ocena Mascherano zdecydowanie za niska. Jego interwencje były kluczowe w tym meczu. Świetnie blokował Wellbecka i nie dawał mu za dużo pograć. Mówiąc szczerze nie wiem co musiałby zrobić aby dostać od redakcji ocenę 8 (nie mówię już o 9 czy 10) - chyba sieknąć bramkę z przewrotki z połowy boiska :)
0
To "losowanie" jest tak uczciwe jak u nas zakłady lotto. Dla mnie to jest kpina. My stoczymy morderczy pojedynek, a real ma kolejny spacerek bo z całym szacunkiem ale Wolfsburg to leszcze.
W dodatku pierwszy mecz u siebie i w dodatku kilka dni po meczu z realem. Powinniśmy wystawić na mecz z prześcieradłami drugą drużynę bo pierwszy mecz z Atletico będzie miał mega znaczenie bo zamurują się i będą liczyli na stałe fragmenty gry.
13
Mistrzowski mecz w wykonaniu Mascherano. Te jego wślizgi przejdą do historii. Gra na prawdę świetnie w obronie mimo braków jeżeli chodzi o wzrost i budowę fizyczną.
0
Ja bym chciał City, Benfice lub Wolsburg. Im latwiej tym lepiej. Na trudne mecze przyjdzie czas.
0
W piatek o 12
0
Już grał Real z PSG w tym sezonie LM i jakoś Zlatan nie błyszczał
0
Wszystko fajnie, cieszymy się, ekscytujemy ale trzeba jednak brać pod uwagę, że to szczęście kiedyś się skończy. Nie wiadomo czy w tym roku uda nam się dość do finału i go wygrać. Defensywnie gramy słabo, mieliśmy dzisiaj dużo szczęścia, a także świetnego Mascherano i Ter Stegena. Znając zycie, w ćwierćfinale trafimy Bayern, PSG lub Atletico, a Real trafi na Benfikę lub Wolsburg
0
Na Canal leci. znaki znaki
0
Bayern 2:2 ale numer
0
Te o co kaman z MAscherano biegającym z piłką do pomocy. Kilka razy nawet oskrzydlał akcje. Czyżby Alevs się zmeczył?
2
MAscherano dzisiaj mistrz
0
Ozil rękawami oddycha
0
W drugiej połowie Arsenal jest lepszą drużyną. Lepiej rozgrywają kreują akcje. Strasznie dużo miejsca zostawiamy im na grę. Wpadnie na 2:1 dla Arsenalu i zacznie się sraczka. Za bardzi chcemy wjechać
0
Jaki karny. Gościu mial kontakt z Mascherano ale za bardzo się nim podniecił i zaplątał we własne nogi
0
Coś tam go zabolało ale schodził normalnie. Coś tam miał skrzywioną minę ale myślę, że to nic poważnego
1
Ja mam czasami wrażenie, że z tymi błyskotliwymi zagraniami Suarez za bardzo chce być Messim lub Neymarem. Niech będzie lepiej sobą - rzeźnikiem co ładuje bramy aż miło
0
a jaki jest sklad?
0
Szkoda PSV. Ta akcja z drugiej polowy bedzie im sie snila po nocach. Miejmy nadzieje, ze jutro spoojnie wygramy i trafimy jakiegos mniej wymagajcego rywala w 1/4
17
Mam nadzieje ze nasi ogladaja jak sie strzela karne
0
Niestety. Moj przepada :(
0
Po akcji Felipe Luisa wg mnie powinien byc j
karniak
1
Jak ktos zaplaci klauzule to niech idzie
37
Od razu widać, że Messiemu nie dali tydzień w piłkę pograć :)
0
To jak to było? Getafe miało powalczyć z nami o punkty?
0
Fatalny sędzie. Pozwala na taką agresję. Sędzia z MMA chyba
0
Co za gra dzisiaj na Camp Nou. Szok
0
Mathieu dzisiaj mistrz. On jest niesamowicie szybki jak na środkowego obrońcę
1
Widać nasi piłkarze chcą pobić wszystkie rekordy, nawet te w zmarnowanych karnych :)