1

MOTM Mascherano i Bravo. Od razu widać kto ma najlepszych piłkarzy :)

1

Dzięki za wspólne oglądanie. Dobranoc

0

No to już po Argentynie. Wątpię aby trafii pozostałe 4

0

wiedziałem, że tak będzie. Eh Leo

1

Karne to Chille wygra. Coś czuję, że Bravo obroni strzał Leo :( Generalnie w Argentynie nie bardzo ma kto strzelać

16

haha dopiero co mówili, że Chille nie ma już zmian, a tu zmiana :)

4

Więcej się przez to 12 min dogrywki wydarzyło niż przez 90 meczu

0

To znowu pojawią się pytania, Ter Stegen czy Bravo?

0

Nie wiem czemu ale czuję, że Mascherano wyleci za drugą żółtą

2

Hmm już z 10 min nic Trzeciak nie powiedział na temat Alexisa Sancheza

2

Nie mają litości... dogrywka. Za 1,5h muszę wstać? do pracy.

2

Słaby dzisiaj mecz Leo. Wydaje mi się, ze za bardzo mu zależy na tej wygranej, a widzi, że koledzy nic nie grają.

0

Niech się nie wygłupiają z tą dogrywką i karnymi bo ja jutro będę nieprzytomny w pracy

7

Powinien wejść Aguero. Messi nie ma z kim grać, a do Igły nie poda bo wie, że to stracona piłka

2

Ten sędzia jest jakiś powalony. Jak on się zachowuje, jakie on miny robi. Żenada

0

ahahahahahahahhaha padłem, 5 min doliczone hahaha

0

Hahhaa co za sędzia. Zółta kartka to max

0

ahhahahahahha co za sędzia. Jak on się zachowuje. Co on bierze?

0

Co do tej sytuacji to mógł dać, mógł nie dać. Leo wychodził z groźną akcją. Ile jest meczów gdzie tak Cr7 zablokują i pkatycznie zawsze kartki lecą. A że to druga była.. cóż, pech

5

Leo wypunktował ;) Mówili, że ma problemy ze zdrowiem to chociaż odpocznie

1

Caly Igła. Przychodzi finał i marnuje 200%

1

Bardziej myślę, że byli przekonani, że nie wyjdziemy z grupy. Obstawiam, że dyrektor marketingu MM ma teraz pełne portki ;)

1

Do meczu ze Szwajcarią mieliśmy kolego 2 dni mniej odpoczynku stąd to zmęczenie w dogrywce. Tutaj sytuacja będzie wyrównania, Portugalia ma również w nogach 120 min i kilka godzin mniej odpoczynku.

2

Ostatnie prawdziwe wakacje to ja miałem z 12 lat temu :)

0

Jak odejdzie Mascherano trzeba Pazdana kupić. Z daleka nie widać różnicy w wyglądzie. Aaaa i zawsze chcieliście aby Thiago u nas grał, to może być Cionek :)

1

A niech Pogba idzie do Realu. Nas na niego nie stać. Proponuję pozbyć się Ardy do Chin i kupić Coutinho.

1

Widzieliście jak grał Rakitic gdy ma inne zadania na boisku? Zagrał świetnie!

11

Ale Arde wygwizdali

1

Pique i Iniesta w życiowej formie. Alba też ładnie się pokazuję. Szkoda, że MSN przygasło w kwietniu, mogła być LM dla nas.

1

Co Iniesta podał to nie mam pytań. Alba chyba na delikatnym spalonym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?