jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
MOTM Mascherano i Bravo. Od razu widać kto ma najlepszych piłkarzy :)
1
Dzięki za wspólne oglądanie. Dobranoc
0
No to już po Argentynie. Wątpię aby trafii pozostałe 4
0
wiedziałem, że tak będzie. Eh Leo
1
Karne to Chille wygra. Coś czuję, że Bravo obroni strzał Leo :( Generalnie w Argentynie nie bardzo ma kto strzelać
16
haha dopiero co mówili, że Chille nie ma już zmian, a tu zmiana :)
4
Więcej się przez to 12 min dogrywki wydarzyło niż przez 90 meczu
0
To znowu pojawią się pytania, Ter Stegen czy Bravo?
0
Nie wiem czemu ale czuję, że Mascherano wyleci za drugą żółtą
2
Hmm już z 10 min nic Trzeciak nie powiedział na temat Alexisa Sancheza
2
Nie mają litości... dogrywka. Za 1,5h muszę wstać? do pracy.
2
Słaby dzisiaj mecz Leo. Wydaje mi się, ze za bardzo mu zależy na tej wygranej, a widzi, że koledzy nic nie grają.
0
Niech się nie wygłupiają z tą dogrywką i karnymi bo ja jutro będę nieprzytomny w pracy
7
Powinien wejść Aguero. Messi nie ma z kim grać, a do Igły nie poda bo wie, że to stracona piłka
2
Ten sędzia jest jakiś powalony. Jak on się zachowuje, jakie on miny robi. Żenada
0
ahahahahahahahhaha padłem, 5 min doliczone hahaha
0
Hahhaa co za sędzia. Zółta kartka to max
0
ahhahahahahha co za sędzia. Jak on się zachowuje. Co on bierze?
0
Co do tej sytuacji to mógł dać, mógł nie dać. Leo wychodził z groźną akcją. Ile jest meczów gdzie tak Cr7 zablokują i pkatycznie zawsze kartki lecą. A że to druga była.. cóż, pech
5
Leo wypunktował ;) Mówili, że ma problemy ze zdrowiem to chociaż odpocznie
1
Caly Igła. Przychodzi finał i marnuje 200%
1
Bardziej myślę, że byli przekonani, że nie wyjdziemy z grupy. Obstawiam, że dyrektor marketingu MM ma teraz pełne portki ;)
1
Do meczu ze Szwajcarią mieliśmy kolego 2 dni mniej odpoczynku stąd to zmęczenie w dogrywce. Tutaj sytuacja będzie wyrównania, Portugalia ma również w nogach 120 min i kilka godzin mniej odpoczynku.
2
Ostatnie prawdziwe wakacje to ja miałem z 12 lat temu :)
0
Jak odejdzie Mascherano trzeba Pazdana kupić. Z daleka nie widać różnicy w wyglądzie. Aaaa i zawsze chcieliście aby Thiago u nas grał, to może być Cionek :)
1
A niech Pogba idzie do Realu. Nas na niego nie stać. Proponuję pozbyć się Ardy do Chin i kupić Coutinho.
1
Widzieliście jak grał Rakitic gdy ma inne zadania na boisku? Zagrał świetnie!
11
Ale Arde wygwizdali
1
Pique i Iniesta w życiowej formie. Alba też ładnie się pokazuję. Szkoda, że MSN przygasło w kwietniu, mogła być LM dla nas.
1
Co Iniesta podał to nie mam pytań. Alba chyba na delikatnym spalonym