jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Jezu jak Wy narzekacie, słuchać się nie da. Bravo ma już 33 lata. Przypuszczam, że w obecnej sytuacji mieli wybór, albo dać szansę Ter Stegenowi albo go sprzedać. Co jak co ale jest dużo młodszy od Chilijczyka, czy lepszy? Nie wiem, na pewno mniej doświadczony jednak gdzie ma to doświadczenie zdobywać? Na ławce?
Jestem przekonany, że póki grał u nas Valdes 99% użytkowników na tej stronie nie miało pojęcia kto to jest Claudio Bravo, co najwyżej kojarzyli Johny Bravo :)
Bravo chciał mieć zapewnioną możliwość regularnej gry i więcej zarabiać.
Barcelona nie chciała mu zagwarantować tego. Wprowadza do gry młodszego bramkarza, a przy okazji udało się sprzedać Bravo za rozsądny hajs jak na jego wiek.
Myślę, że obie strony są usatysfakcjonowane.
Co do Cillessena dajmy mu szansę. Bravo przychodząc do nas nie był w top10 na świecie.
4
Oby był drugim Van Der Sarem
0
Pytanie czy to on założył czy jakiś fan
0
Obawiam się trochę, ze przyjdzie i będzie grzał ławę. Wiadomo, Suarezowi przyda się czasami oddech i odpoczynek ale straci w rywalizacji o złotego buta chyba, że dla niego również dobro drużyny jest ważniejsze niż indywidualne nagrody.
0
Mamy jeszcze obrońców z kadry B. Zresztą jak wspomniał LE na pozycji obrońcy od biedy moze zagrać Rakitic lub Serio.
1
Andre powinien zagrać za Denisa w tym meczu. Potrzebna będzie siła fizyczna i wzrost do walki z Baskami. Jak będą zmęczeni ok 65-70 minuty niech wejdzie Denis. W obronie dał bym szansę Umtitiemu. Niech się chłopak ogrywa, a Masche niech dojdzie do pełnej sprawności.
1
To jest mistrzostwo - w jednym sezonie odpadnij z Ligi Mistrzów i graj w lidze mistrzów z nowym klubem :)
5
Przecież to jest facet. Zobacz zdjęcie z podium tego biegu. Grupka mężczyzn.
To takie wypieranie rzeczywistości przez Was jak niemców, których ciapaci "ubogacają kulturowo" poprzez agresję, przemoc, gwałty, zastraszenie.
0
Nie mogą być 2 drużyny z jednego kraju w grupie więc Monaco i Lyon nie mogą być.
0
Arsenal lub Man City oraz Celtic mamy gwarantowane. Ciekaw kto z 3 koszyka, Lyon?
Moglibyśmy trafić grupę z Bayerem Leverkusen,Club Brugge i Legią :)
3
Nie ma to jak wygadać dziennikarzom słowa prywatnej rozmowy. Myślę, że Leo będzie mu "wdzięczny" za to.
0
Już nie moge się doczekać aż wróci do nas i znów założy koszulke Barcy. Jak bedzie takie pilki posłał jak wczoraj do Leo i Suareza to bedzie pogrom
0
Co to teraz Neymar odwalił? Kibice mu flagę zabrali?
1
Neymar bohaterem. Świetny mecz ukoronowany najważniejszym karnym. Graty
0
omg Ney strzel to bo cie zdjedzą w Brazylii
0
Omg Rafinhi dali strzelac?
1
No to po Brazylii. Oni nie potrafią strzelać. Oby Ney zbytnio nie pajacował.
0
Ney kontuzja czy skurcze łapią?
8
Dobrze, że Rafinha ma jakiegoś Rafaela na plecach to może nikt się nie skapnie, że to on tak kijowo gra :D
0
Chciałbym zobaczyć statystyki kluczowych podań Neymara po tym meczu
1
Ciekawe czy któryś przebije Włocha Zaza :)
1
Hahahah ale partacze w tej Brazylii. Ney ich przerasta o lata świetlne.
0
Neymar takie piły rozdaje jak siemasz a kolesie z zespołu grają mega piach
0
Dobrze ze sxukamy dalej czwartego napastnika jak Nolito byl do wziecia za smieszny hajs. W City gra poki co znakomicie
7
Mogli Umtitiego dac na bramke. Nogami gra dobrze a i rekami sobie radzi jak pokazal w ostatnim meczu
2
Wszystko fajnie ale dlaczego klub taki jak Barca ma sprzedawać swojego bramkarza za 15-20mln w dodatku w chwili gdy jest w pierwszej 5 najlepszych bramkarzy świata. City znane jest z tego ze za byle grajka daja 30-40mln.
0
Ja właśnie wykupiłem. 14zł miesięcznie to jest ok 180zł rocznie. Bilet na jeden mecz więcej kosztuje ale "prawdziwi kibice" wolą wkurzać się i oglądać na necie.
9
Bravo pójdzie pewnie za jakies 16mln, nowy bramkarz przyjdzie za 12mln i stracimy 80% na jakości w bramce aby zarobić marne 4mln.
Eh ta nasze filozofia barcelońska.
3
Sprzedac z opcja pierwokupu i tyle. Nie bedzie mial zbyt duzo szans na gre
0
Sprzedawac Bravo nie duzo drozej by wziac jakis wynalazek. Porazka