jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mathieu - od przygotowania fizycznego ;)
0
Po zalogowaniu górny pasek nachodzi na pasek menu
0
No tak, zarówno Pique, Mascherano, Sergi Roberto czy Busquest dogoniliby go i przegonili bez problemu.
27
Leo jest crackiem i nic tego nie zmieni. Bez niego zarówno Argentyna jak i Barca tracą 50% na jakości.
26
Zdanie "No i Rakitić, cyklicznie kwestionowany. Dobrze mieć dla niego opcję, zależnie od przebiegu tego sezonu mogącej zmienić się w szukanie następcy" jest dla mnie jakąś pomyłką. Nie wiem kto kwestionuje Rakitica, chyba sam autor tego artykułu. Ivan jest jednym z niekwestionowanych graczy na swojej pozycji. Jak jest zdrowy i w formie (poniżej pewnego poziomu nie schodzi) to jest pierwszym wyborem LE.
57
W tym wszystkim jest jedna słaba rzecz... ze nastepny mecz dopiero za 1,5 tygodnia!
2
filmik z najlepszym akcjami Leo nie zmieściłby się na serwerach Youtube :)
1
Pamiętaj, że on ma dopiero 20 lat, a w presezonie pokazał, że potrafi nieźle rozgrywać piłkę oraz potrafi odnaleźć się w ataku.
Za kilka lat odkupimy do 50mln znając naszą politykę.
0
Jedno mnie cieszy, a mianowicie fakt, że po powrocie ze zgrupowań mamy łatwego przeciwnika i to u siebie.
1
Szkoda, że wczoraj Suarez lub Arda nie wykorzystali swoich 100% okazji to by teraz nie było marudzenia kibiców Białych.
Cytując klasyka: Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.
Generalnie cieszy dobra postawa defensywy. Myślę, ze jednak Umtiti powinien wskoczyć na stałe do pierwszego składu. Jest silny, szybki i skoczny.
Uwielbiam Mascherano ale wielokrotnie przez swoje warunki fizyczne doprowadza do groźnych sytuacji jak np. wczoraj gdy trzymał Raula Garcia bo wiedział, że nie ma z nim szans w pojedynku główkowym.
2
To na bank szklo hartowane. Spokojnie :)
2
Dlaczego? Bo na 40 kilka podań 2 razy źle zagrał z czego w pierwszej sytuacji to Sergio nie ruszył w kierunku piłki? Przypomnij sobie co pod takim pressingiem przeciwnika wyczyniali Valdes czy Pinto. Tam to był dopiero zawał..
4
Wkurzyl mnie dzis Suarez masakrycznie. Skupil sie na protestach i klotniach zamiast na grze. Takie patelnie marnowac to wstyd. Niech juz Pako przychodzi zeby mogl wejsc gdy Luis rozgrywa mecz jak dzis.
Swoja droga Rafinha powinien isc na wypożyczenie bo ani w reprezentacji ani u nas nic nie pokazuje
2
MOTM zdecydowanie Ivan!
0
Masakra. Co Suarez dzis zagral
0
Rafael wchodzi. Ciekawe za kogo
0
Faaaatalny mecz Suareza
0
Powinien wejsc Munir za Luisa. Suarez dzis wyszedl na boisko sprzeczac sie z sedziami zamiast grac
0
Bo miał żółta kartke?
0
Jak tego nie wygramy bedzie bardzo szkoda tych sytuacji
5
Sprzedajemy Leo :)))
0
Poniosło Cie. Przeproś, zmów paciorek, umyj zęby i spać.
0
Zwalił Denis. Szkoda. Ładne wyjscie spod krycia Rakitica
0
Eh czemu do Ardy nei zagrał
1
Powiedział to po czym schował twarz w dłonie aby ukryć jak płacze ze śmiechu :)
0
30 + już się mówi o 5mln zmiennych, a to nie koniec. Już mieliśmy wielu świetnie "zapowiadających" się zawodników nie tylko w szkółce ale również zakupionych.
0
Bez sensu kalkulacja. Suarez kosztował 2 razy więcej, a powiedz mi, że jako zmiennik na ławce Alexis nie byłby lepszym rozwiązaniem niż Paco.
10
Paco nie jest złym napastnikiem ale dawać za niego aż 35-40 baniek? Gościu nie ma dryblingu, nie jest ani silny ani wysoki. Napastnik jak jeden z wielu. Nie wiem czemu an niego się uparliśmy za wszelką cenę.
Patrząc na to, że sprzedaliśmy Alexisa za 42mln i prawie tyle samo dajemy za Paco to jest to jakieś nieporozumienie. Paco nie pokazał właściwie nic. Alexis ciągnie Arsenal i Chile.
0
City sie wzmocnilo a w dodatku maja Pepa ktory nas dobrze zna. To bedzie zupelnie inny mecz
0
Nie chodzi o jakos pilkarska ale Celtic to drwale i nie oszczedza nog naszych graczy