jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To z jakiej defensywy słynie Espanyol? Ile goli traci? Coś przed meczem czytałem o ich sile.
0
Albbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbba
3
No słaby jest słaby :D
0
Yeeeeeeeeeeeeeeah Suarez
1
Wjeżdżacie na tego Mascherano jakby był jakimś dziadkiem bez umiejętności. Gościu świetnie gra wślizgiem, znakomicie na wyprzedzenie, nigdy nie odpuszcza. Blędy każdemu mogą się zdarzyć. Zobaczcie ile gaf w swojej karierze Pique popełnił .. i dalej go kochacie. O Sergio to nawet nie wspomnę..Umtiti to siła fizyczna i prędkość ale jeszcze nie te umiejętności, może za jakiś czas.
1
To co robisz na stronie Barcelony jak nikomu nie kibicujesz?
0
Takie gadanie. Jakby nasi wykorzystali co mieli to gol Leona bylby na 1:3
0
Co ten Leo, masakra
0
No to Real gra z Monaco lub Leicester, które jest cieniem drużyny sprzed roku i na własnym podwórku dostaje manto co mecz. My pewnie PSG lub Bayern.
1
Gdyby Masche ze swoim czytaniem gry i walecznością miał budowę fizyczną Ramosa lub choćby Umtitiego byłby najlepszy ŚO na świecie.
Uwielbiam gościa. Nie wiem czy pamiętacie, że aby przejść do Barcy zgodził się na obniżenie zarobków.
28
Turan, nie ronaldo
0
Ajj mógł Arda do Leo jeszcze oddać bo obrońcy stali i patrzyli
0
Taaa Busquest razem z Gomesem i razem z Turanem mogliby wziąć udział w sprincie na 50m. Byłoby to lepsze niż kabareton.
1
Mascherano profesor. Jego czytanie gry jest niesamowite. Powinien tylko zmienić dostawcę butów bo znowu się ślizga.
2
Denis jest bardzo utalentowany tylko brakuje mu ogrania. Niech dostanie więcej szans i potrenuje z najlepszymi, a ma szansę być na prawdę świetnym pomocnikiem.
4
Ja coś czuję, że Aleix pojechał Lucho po rodzinie. Nie widzę żadnego innego racjonalnego powodu dlaczego ten gościu nie dostaje szans gry. W obecnej formie Sergi Roberto jest zdecydowanie gorszym RB niż on.
1
Potrzeba nam Coutinho i tyle, a kupilismy Andre Drewno Gomesa za 50 baniek. To już lepiej było Alexisa z Arsenalu odkupić i go na pomoc dać. Harował by cały mecz.
43
Mogli zamiast kodu kreskowego zrobic QR kod to byś pochodził do TV i sobie skanował telefonem zawodnika i by się wyświetlał jego profil na necie wraz z osiągnięciami. Kurde ale wymyśliłem, idę zadzwonię do Barcy i sprzedam pomysł :)
1
Profi projekt, robiony chyba w Paint'cie.
0
Najpierw to oni musza kolegów pochować i zacząć budować wszystko od nowa.
0
ładny gol ale chyba błąd bramkarza
0
Ale kto ma się obudzić? Messi przed telewizorem?
0
Ja tu czegoś nie rozumiem. Co roku włodarze Barcy ogłaszają sukces z podpisania nowego kontaktu z Leo, a umowa obowiązuje do 2018 roku? To co oni z każdym kontraktem dodają 5mln rocznie i + 0,5 roku kontraktu?
0
Nie zgaszam się. Poczekajmy zresztą do końca sezonu. Wrócę wówczas i albo przyznam się do złej oceny sytuacji albo Ty mnie przeprosisz ponieważ mam 100% rację. Nie rozumiem o jakich kontuzjach mówisz. Po to chyba wydajemy ponad 100mln na transfery żeby mógł wejsc na boisko ktoś wartościowy? Do grzania ławki można kupić kopaczy z naszej Ekstraklapy.
Kontuzja Iniesty i dlatego Suarez gra piach? Messi jest pod grą, a jedyny co próbuje ciągnąć grę i wykłada piłkę co mecz to Neymar?
Gramy wielkie nic od początku sezonu, a ten kto tego nie widzi zaklina rzeczywistość. I tak tak, jestem dzieckiem, sezonowcem itd bo mam inne zdanie niż część zaślepionych kibiców, którzy będą płakać jak bobry na koniec sezonu.
4
Z drugiej strony Real też nie gra super. Gdyby przeciwnik w ostatnim meczu trafił w karnego to by Real zremisował 2:2 ze słabeuszem na własnym stadionie.
15
Jak to było? "Mamy najmocniejsza lawke od lat".Taaa widac to było choćby wczoraj
4
Ciężko będzie w weekend oj ciężko. Nie mamy kreatorów gry. Kiedyś były karzełki Iniesta i Xavi i potrafili zagrać taką piłkę na nos, że szok. Teraz takie piłki jest w stanie zagrywać tylko Messi, od święta Neymar. Postawiliśmy na siłę fizyczną w postaci Andre Gomesa i Rakitica ale widać to był błąd. Busssi jedyne czym mi zawsze imponował to ustawanie się. Generalnie mógłby stanąć w szeregu drewniaków z Rasiakiem :) Taki Yaya co kilka meczów jakąś bramkę dla City wciśnie lub zaliczy asystę.
Generalnie jest tak jak to kilkakrotnie piłkarze opisywali w wywiadach - muszą jak najszybciej oddać piłkę do MSN i niech oni sobie radzą. Niestety przy słabej dyspozycji Suareza, Messim z przebłyskami ciężko będzie coś więcej wygrać.
Weźmy pod uwagę, że inne sztaby trenerskie nie spią i rozszyfrowali ruch po boisku naszych zawodników i taktykę.
Kiedyś przewagę w ataku budowaliśmy poprzez szybką klepkę. Teraz szybkie wymiany piłki są jak na lekarstwo. Brakuje również kogoś, kto by regulował tempo gry jak Xavi oraz mimo nazwisk (na papierze) brakuje ławki.
Scouting u nas nie istnieje, a w dodatku ciągle nasz klub, piłkarze są zamieszani w jakieś afery.
Nie da się wiecznie być na szczycie. Ciężki okres naszedł dla FC Barcelony.. jednak po nocy znowu wstanie dzień i jestem dobrej myśli.
Dobranoc.
1
Suarez atakuje na piłkę, żółta kartka. Suarez leci z kontrą i gościa ciągnie za sobą na koszulce i nic nie ma. Gdzie logika?
0
Ja nigdy nie rozumiem jak zawodnik, trenujący dzień w dzień, nie mający nic innego do roboty nie potrafi strzelić piłką tam gdzie chce.
0
Masakryczne to sędziowanie w Hiszpanii