0

Jezu co my gramy. Za czasów Xaviego w Barcy takie dominowanie przeciwnika było nie do pomyślenia.. a niby on tylko kółka z piłka robił

1

Nie ma to jak szczelny mur

0

Komu je ładuje? Ano druzynom, ktore totalnie nie licza sie w europie.

0

Gramy bez pomysłu. Czemu my nie możemy uderzyć z dystansu?

3

Nie wiem skąd masz takie dane. Gomes ze wszystkimi zmiennymi ma kosztować ponad 50 baniek. Pierwsze słyszę żebyśmy mieli zapłacić za Suareza ponad 25mln

0

To jest tylko i wyłącznie błąd Lucho. Roberto mógł wylecieć w końcówce pierwszej połowy, wiec nie powinien go Lucho wypuszczać na drugą, podobnie jak Pique w lidze.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Roberto do zmiany od 2 połowy bo jeszcze jeden faul i go nie ma

0

Sergi Roberto nie dogra tego meczu do końca. On za wolno myśli

0

I pomyśleć jakie miliony zarabiają nasi kopacze :)

0

Suarez to chyba jakiś zmęczony jest. Ciągle leży

0

Póki co bardzo ładnie gra Atletico, my słabo

0

No faktycznie mega forma. Dobil karnego z 2m

3

Jak dla mnie i wielu fanów jest wielki i tak pozostanie na wieki. Neymar to póki co może mu buty nosić.

43

Szkoda, że nikt nie wspomni, że gola straciliśmy po ewidentnym faulu, a gdyby nie fatalny wczoraj Neymar to Atletico by jechało do Barcelony już tylko na wycieczkę

0

Dla naszych mecz sie już skończył? To byl kryminał

0

Neymar powinien więcej zostawać na treninach, a mniej jeździć na sesje reklamowe.

0

Jakby tam był Arda byłoby 1:3

0

Szkoda, mogliśmy w pierwszej połowie wyjść na 3:0 a czuję, że skończy się remisem

1

Spokojnie, będzie Arda za Neya. Ale ta żólta karta to na wyrost. Co miał niby z rękami zrobić?

0

Piękne trzymanie Suareza żeby nie pokrył Godina. Ewidentny faul. Znowu drukują..

0

ajajajajaj Masche, że lepiej nie strzelił :D

7

+1 do oceny dla Alby za tą akcję

0

Ale ładnie Rakitic to przeciął teraz

0

Przecież to zółta kartka ewidentna

1

płatny link, uwaga

0

To, że nie gramy najlepiej to fakt ale to z tego względu mają nas okradać? Niech Ralowi zabierają po jednym golu niemal co mecz, zobaczymy ile będą mieli punktów. W tym sezonie ukradziono nam już z 5 prawidłowych bramek.
Co do wczorajszej sytuacji gościu powalił pierw Neymara za szyję gdzie był ewidentny karny po czym nie widział piłki 1m w bramce. Pomijam, że bramka dla Betisu padła po faulu na Matsie.
Ja rozumiem, że przywykłeś do tego, ze Barca musi strzelić 5 bramek bo inaczej gra słabo ale czasami jak nie idzie, to decyduje ten jeden jedyny gol, którego nam i tak sędzia ukradnie.

4

Ja wiem, że być chciał żeby Barca odeszła w LaLiga bo tylko wtedy ten śmieszny real miałby szansę na mistrzostwo. Zresztą nick mówi o tobie wszystko. Jesteś tak samo bystry jak twój idol.

31

Najbardziej zabawne jest to, że sędziowie mylą się głównie w meczach bezpośrednich rywali Realu w tabeli ligowej. Przypadek? Wątpię. Perez kupił ligę i tyle.
Po tyłku błędnych decyzjach powinniśmy zbojkotowac ligę lub dogadać się i grać we francuskiej.
Jak kasa federacji odplynie to może się obudzi.

2

Fakt jest taki, że zagraliśmy beznadziejnie. Fakt jest też taki, że gol dla Betisu padł po golu gdzie bramkarz był ewidentnie faulowany, a co lepsze sędzia nie uznał ewidentnego gola.
Pewnie sędziowie dostali wytyczne "z góry", ze gole dla Barcelony mogą uznać dopiero gdy piłka zatrzepocze w bramce. W innych sytuacjach nie ma gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?