jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu co my gramy. Za czasów Xaviego w Barcy takie dominowanie przeciwnika było nie do pomyślenia.. a niby on tylko kółka z piłka robił
1
Nie ma to jak szczelny mur
0
Komu je ładuje? Ano druzynom, ktore totalnie nie licza sie w europie.
0
Gramy bez pomysłu. Czemu my nie możemy uderzyć z dystansu?
3
Nie wiem skąd masz takie dane. Gomes ze wszystkimi zmiennymi ma kosztować ponad 50 baniek. Pierwsze słyszę żebyśmy mieli zapłacić za Suareza ponad 25mln
0
To jest tylko i wyłącznie błąd Lucho. Roberto mógł wylecieć w końcówce pierwszej połowy, wiec nie powinien go Lucho wypuszczać na drugą, podobnie jak Pique w lidze.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Roberto do zmiany od 2 połowy bo jeszcze jeden faul i go nie ma
0
Sergi Roberto nie dogra tego meczu do końca. On za wolno myśli
0
I pomyśleć jakie miliony zarabiają nasi kopacze :)
0
Suarez to chyba jakiś zmęczony jest. Ciągle leży
0
Póki co bardzo ładnie gra Atletico, my słabo
0
No faktycznie mega forma. Dobil karnego z 2m
3
Jak dla mnie i wielu fanów jest wielki i tak pozostanie na wieki. Neymar to póki co może mu buty nosić.
43
Szkoda, że nikt nie wspomni, że gola straciliśmy po ewidentnym faulu, a gdyby nie fatalny wczoraj Neymar to Atletico by jechało do Barcelony już tylko na wycieczkę
0
Dla naszych mecz sie już skończył? To byl kryminał
0
Neymar powinien więcej zostawać na treninach, a mniej jeździć na sesje reklamowe.
0
Jakby tam był Arda byłoby 1:3
0
Szkoda, mogliśmy w pierwszej połowie wyjść na 3:0 a czuję, że skończy się remisem
1
Spokojnie, będzie Arda za Neya. Ale ta żólta karta to na wyrost. Co miał niby z rękami zrobić?
0
Piękne trzymanie Suareza żeby nie pokrył Godina. Ewidentny faul. Znowu drukują..
0
ajajajajaj Masche, że lepiej nie strzelił :D
7
+1 do oceny dla Alby za tą akcję
0
Ale ładnie Rakitic to przeciął teraz
0
Przecież to zółta kartka ewidentna
1
płatny link, uwaga
0
To, że nie gramy najlepiej to fakt ale to z tego względu mają nas okradać? Niech Ralowi zabierają po jednym golu niemal co mecz, zobaczymy ile będą mieli punktów. W tym sezonie ukradziono nam już z 5 prawidłowych bramek.
Co do wczorajszej sytuacji gościu powalił pierw Neymara za szyję gdzie był ewidentny karny po czym nie widział piłki 1m w bramce. Pomijam, że bramka dla Betisu padła po faulu na Matsie.
Ja rozumiem, że przywykłeś do tego, ze Barca musi strzelić 5 bramek bo inaczej gra słabo ale czasami jak nie idzie, to decyduje ten jeden jedyny gol, którego nam i tak sędzia ukradnie.
4
Ja wiem, że być chciał żeby Barca odeszła w LaLiga bo tylko wtedy ten śmieszny real miałby szansę na mistrzostwo. Zresztą nick mówi o tobie wszystko. Jesteś tak samo bystry jak twój idol.
31
Najbardziej zabawne jest to, że sędziowie mylą się głównie w meczach bezpośrednich rywali Realu w tabeli ligowej. Przypadek? Wątpię. Perez kupił ligę i tyle.
Po tyłku błędnych decyzjach powinniśmy zbojkotowac ligę lub dogadać się i grać we francuskiej.
Jak kasa federacji odplynie to może się obudzi.
2
Fakt jest taki, że zagraliśmy beznadziejnie. Fakt jest też taki, że gol dla Betisu padł po golu gdzie bramkarz był ewidentnie faulowany, a co lepsze sędzia nie uznał ewidentnego gola.
Pewnie sędziowie dostali wytyczne "z góry", ze gole dla Barcelony mogą uznać dopiero gdy piłka zatrzepocze w bramce. W innych sytuacjach nie ma gola.