jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam wrażenie, że począwszy od sztabu szkoleniowego, kończąc na naszym prezydencie, wszyscy coś ćpają. Czy oni nie widzą ewidentnych błędów transferowych? Beznadziejnej gry zawodników?
Te ich polityczne wypowiedzi są do wyrzygania nudne. Czasami trzeba uderzyć się w pierś i zacząć wszystko od początku, zaczynając od posprzątania burdelu jaki się zrobiło.
0
Panie Lucho.
Zamiast dać się ogrywać Dennisowi, który ma chociaż przebłyski wielkiego talentu, dajesz pan grać Gomezowi i Rakiticowi, którzy z formą są głęboko w d***
Za rok Dennis odejdzie i znowu będzie płacz jak po Thiago teraz, a Gomez za 2 lata odejdzie za 5mln w 30 ratach + zmienne jeżeli zdobędzie złotą piłkę.
2
Według mnie są 3 rzeczy, które mają gigantyczny wpływ na naszą grę.
1. Brak nieprzewidywalności w środku pola - jest jasne, że taki Rakitic czy Gomes nie zagrają nic nieprzewidywalnego. Zawsze oddają piłkę do najbliższego kolegi, przeważnie do tyłu. W czasach naszej dominacji przeciwnik nigdy nie wiedział czy taki Xavi czy Iniesta przyjmie piłkę od razu napędzając akcję czy bezczelnie jak niekiedy Iniesta, ściągnie na siebie 3 przeciwników i zagra na wolne pole do kolegi. Co najśmieszniejsze największym trickiem Rakitica i Gomesa, jest złe przyjęcie piłki - wtedy przeciwnik się gubi :)
2. Prawa strona jest bezproduktywna. Kiedyś grał tam Alves, który 3/4 meczu był w ataku, a dodatkowo cisnął pressingiem. Wówczas Rakitic grał cofnięty i przerywał akcje przeciwnika. Teraz niby Rakitic coś próbuje grać wyżej ale i tak 99% gra w tył, a Sergi Roberto nie może się odnaleźć na PO.
3. Trzecia i najważniejsza - brak ruchu w ataku. Było to mega widoczne w meczu z PSG - gdy np Pique wychodził z piłką to wszyscy u nas stali w miejscu, a przy nich przeciwnik. Stali jak zakorzenione drzewa.
Gdy obrońca PSG wychodził z piłką to w przodu aż wrzało, nasi obrońcy nie wiedzieli kto ma kogo kryć bo tamci non stop wychodzili na pozycję dając wiele możliwości rozegrania piłki. Wczoraj zagraliśmy dokładnie tam samo jak w meczu z PSG dlatego takie męczarnie musieliśmy oglądać.
0
Nie, z Policji :)
0
Teraz zakłamujemy rzeczywistosc, a za tydzień z Atletico 0:4
0
Karny to jeszcze nie gol.
0
Jak tak dalej pojdzie to w przyszlym sezonie moze uda nam sie zobaczyc Barce w Polsce w eliminacjach LM z jakims Polskim klubem
0
Tu już nie ma czego bronić. Powinien był wejsc Pique na atak
3
Gomes to jest po prostu pokraka. Kto zdecydowal o jego kupnie powinien poleciec na pysk
1
No to pokazał Leo podsumowanie formy
2
Hahhaha podajemy sobie piłkę w obronie gdy liga ucieka. Co Lucho zrobil z ta druzyna to nie mam pytań
0
Gdzie jest Dennis, gdzie Iniesta. Ja pier*** co oni graja
0
hahhahahahhaa zenada
0
Takim jak CR7 byl decydujacy w finale
0
Obrona a'la Neuer
0
Naingolana powinnismy kupic i Coutinho
0
U nas nie ma ruchu, wymiennosci pozycji. Ktos ma pilke na 40m, a cala pomoc i atak stoją. W PSG zapie*** jak mrówki
0
No to Gomes rozegrał..
26
Taaa i my zagramy na 0 z tyłu z PSG?
0
Villareal gra wielkie g**** wiec nie liczylbym na cud
8
Jasne ze Neymar, zdecydowanie
27
Villareal solidaryzuje się z nami. Miły gest
2
Z drugiej strony ten sędzia nie miał prawa ocenić czy przeszła całym obwodem czy nie
68
I tak przebiegł więcej niż Messi w meczu z PSG :))
1
Powinni obok Lucho umieścić.
3
Ależ w Bayernie jest wymienność pozycji, jest ruch jak w mrowisku. U nas zawodnicy stoją w miejscu dlatego nie ma jak i z kim grać
9
Czyli co, Real Benfica w kolejnej fazie?
0
W obu meczach to pomoc jest decydująca. My mam pseudo pomocników
2
Arsenal dostaje ale chociaż pokazali więcej walki niż my cały mecz
6
Najlepsza 9 na świecie jest z Polski i nazywa się Robert Lewandowski