0

Pierwsza para, Real Madrid-Leicester

0

Kuleczka Leicesteru juz sie chlodzi

0

Zapewne jeden z kibicow białych się zapodział u nas na stronie :)

0

Taaaaa faktycznie prawie miałeś rację.. ale nie miałeś :)

0

Ależ Monaco gra. Właśnie zakupy powinniśmy robić z Ligue 1. Ceny są wciąż dobre, a piłkarze wyborni i nie trzeba przepłacać jak z BBVA

3

Najlepiej trafmy w kolejnej fazie na Real i pokażmy im jak się gra w piłkę.
Wystarczy pokryć Ramosa i nie dać CR'owi lotniska do rozpędzenia się z piłką są bezbronni jak dziecko :)

1

A my za wszelka cenę chcemy ich trenera..

1

Żenada jeżeli to prawda.

0

Kto to jest Xhavi?

0

Ja tutaj nawiązuję do podobnej sytuacji z Thiago Silva kilka lat temu, gdy prezes PSG powiedział, żeby Barca skończyła przymiarki do zapłacenia klauzuli za Silvę bo on zapłaci za Leo

0

Ludzie jaki Veratti? Myślicie, że PSG nie stać żeby zatrzymać go w klubie? Za chwile właściciel PSG znowu rzuci tekst typu odwalcie się od Verattiego bo wpłacę klazulę za Neymara i zrobi się spokój.

0

Wszystko pięknie, wspaniała historia ale co to ma do tego, że nie potrafimy pokonać przedostatniej drużyny w lidze? Taki Andre Gomes wiecej kosztował niż wszyscy zawodnicy Depor razem wzięci. Messi drepcze po boisku ale trener nie da mu odpocząć, znaleźć formę. W meczu z PSG pociągnął nas Neymar. Tutaj zabrakło lidera.
Mogę wybaczyć zmęczenie ale nie wybaczę braku chęci i zaangażowania.
W tym sezonie poziom Barcy i Realu w lidze jest najniższy od lat. My na prawde staramy się aby tej ligi nie wygrać.

0

Na koncie, z którego kupujesz karty możesz dostać bana, a na tym z którego ksprzedajesz wyzerowanie coinsów. Najlepiej przelej kasę i od razu kup za nią zawodników. Jak Ci wyzerują coinsy to nic nie stracisz.

3

Stanie się jak odpadniemy z LM w ćwierćfinale, a okaże się, że meczem z Depor przegraliśmy ligę.

0

Hmm z jednej strony wszyscy mówią o zmęczeniu po meczu PSG, z drugiej trener zdejmuje z boiska Gomesa, D.Suareza, którzy nie zagrali ani minuty z PSG oraz Turana, który rozegrał 20min.
Żaden z nich nie zagrał dziś gorzej niż Leo, a w końcówce brakowało nam świeżych zawodników.

0

Jak mawiał klasyk: takimi meczami przegrywa się mistrzostwo. Realowi pozostanie margines błędu, a nam nie. Wiedząc, że przegraliśmy będą mieli u siebie podwójną motywację.
Szkoda bo mam wrażenie, że my po prostu nie chcemy mistrzostwa w tym sezonie.
Jedyny mecz od bardzo dawna gdzie widać było zaangażowanie to mecz z PSG chociaż tam do gola Neymara z wolnego piłkarze również zwiesili głowy i nie wierzyli w wygraną.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeżeli chodzi o mecz z PSG to nie wygralibyśmy bez Neymara. To on walczył go końca kiedy reszta nie wierzyła. Zresztą w Paryżu było podobnie. Messi gra od kilku meczów fatalnie.

0

Co z tego. Nas też czekają bardzo ciężkie wyjazdy w tym sezonie, a Real będzie mógł przegrać mecz z nami na SB, a i tak wezmie mistrza

0

Umtiti duzo wyzszy.. ile on ma, 181cm?

0

Lepiej od razu Real pojechać póki są totalnie bez formy. Ujadaniom nie będzie wówczas końca jakby to oni PSG ograli gdyby źli sędziowie nie przepuścili Barcy :)

2

Ma ktoś skrót z komentarzem Hudsona?

1

Podoba mi się jak Wolski komentuje mecze. Pasuje mi jego styl, fajnie też przeżywa bramki

2

Akurat w wolnych to Ney był lepszy wczoraj :)

3

Choćby gest uciszania stadionu przez Di Marię po golu Cavaniego..

2

Dzięki. Kawał dobrej roboty!

2

I dobrze. Niech się nauczą pokory oraz tego, że w fazie pucharowej trzeba rozegrać 2 dobre mecze.

40

Wczoraj zarówno nasi piłkarze jak i publiczność wznieśli się na wyżyny. Chyba nie pamiętam aż tak żyjącego Camp Nou, nawet podczas GD.

1

Podziękowania dla redakcji za te filmiki. Są genialne. Coś wspaniałego

0

Nie ma mowy o karnym na Luisie. Może gdyby Suarez upadł od razu po tym jak na nim łokieć oparł przeciwnik.

https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra#?speed=0.125


Ale jak to mówią...who cares...
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Nas też wielokrotnie okradli, taki lajf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?